Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smatrate li ovo ocuvanim? Imam li pravo na povrat?

> Minnie: > Nemate pravo moje privatne podatke: ime, prezime i broj racuna javno objavljivati!!!!! > Moj profil s vasim misljenjem je ovdje, skupa sa svim ostalim suradnjama u zadnjih 10 godina. Nikoga ne varam, ne otimam ljudima novce, nemam 10 profila niti 10 negativnih. Ako niste zadovoljni to ste i napisali, ali na crnu listu me nemate osnove upisivati A tebi je namjera ici do minimalno 10 negativki. Pardon, mini, pardon. Btw, krpe ne postoje 10 godina. A profila se smije imati vise. i 10. I 50.
2019 10 23
Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije uspjelo - tema je obrisana. Pa neka barem ova tema ostane.
2019 10 23
> KreativnoSelo: > > Minnie: > > Nemate pravo moje privatne podatke: ime, prezime i broj racuna javno objavljivati!!!!! > > Moj profil s vasim misljenjem je ovdje, skupa sa svim ostalim suradnjama u zadnjih 10 godina. Nikoga ne varam, ne otimam ljudima novce, nemam 10 profila niti 10 negativnih. Ako niste zadovoljni to ste i napisali, ali na crnu listu me nemate osnove upisivati > Otimanje novaca je baš ovo: > > Minnie: > > Ponudila sam joj vratiti za vrijednost ruksaka, trošak slanja ne mislim pokrivat. > Ne dobiti povrat za takvo smeće od ruksaka i mirne savjesti ga dalje prodavati...? I mene zanima kako takvima uspije doći do tolikog broja povratnih? Tako sto svaki put kad se spremas podvalit nesto pod novo ili ocuvano otvoris temu o fantomskom dimu cigarete na jakni ili izvucenoj ocici na puloveru. Em sebe prikazes ko dusu od covjeka em imas spremnu municiju kalibra ‘meni je takvo stiglo’ od tamo nekoga. Taktika za ranit se slozena i kvalitetna. Ko ruksak.
2019 10 23
Povratne informacije postoje s razlogom. I neka ju slobodno ostavi. Ali nema pravo objavljivati moje privatne podatke. Niti ima za tim potrebe,koga zanima da li ce sa mnom suradivati moze procitati na profilu
2019 10 23
> Sandrlje: > Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D > Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. > Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. A jaknu nitko mirisao nije. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... > ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). > Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije usjelo - tema je obrisana. > Pa neka barem ova tema ostane. Svako malo, kad je u pravednickom kasu po forumu, netko ju podsjeti na epizodu jakna. Temu koja je nestala kad je i vrapcima na grani postalo jasno da nema veze s nicim. I jaknu kojoj je narasla cijena, a stanje postalo ‘novo i bez mane’. Kas se tada pretvori u galop ka sumraku. Pa za par dana jovo nanovo, cesljanje na amneziju. A jakni naglo pada cijena. Obraz, stas.
2019 10 23
Jedino gore od ove situacije je riječnik koji nije primjeren, pogotovo u ovoj situaciji. > Sandrlje: > Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D > Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. > Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. A jaknu nitko mirisao nije. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... > ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). > Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije uspjelo - tema je obrisana. > Pa neka barem ova tema ostane. Ako je ovo istina, a sjećam se te teme (nisam pratila kraj), onda je korisnica Minnie defnitivno za blokadu profila u najmanju ruku.
2019 10 23
> Tralala0060: > Jedino gore od ove situacije je riječnik koji nije primjeren, pogotovo u ovoj situaciji. > > Sandrlje: > > Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D > > Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. > > Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. A jaknu nitko mirisao nije. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... > > ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). > > Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije uspjelo - tema je obrisana. > > Pa neka barem ova tema ostane. > Ako je ovo istina, a sjećam se te teme (nisam pratila kraj), onda je korisnica Minnie defnitivno za blokadu profila. da, to je istina, samo sto je tema nestala vrlo brzo nakon sto sam u temi napisala da Minnie prodaje jaknu. No, neke cure s foruma su vidjele pa mogu posvjedočiti
2019 10 23
> Minnie: > Povratne informacije postoje s razlogom. I neka ju slobodno ostavi. Ali nema pravo objavljivati moje privatne podatke. Niti ima za tim potrebe,koga zanima da li ce sa mnom suradivati moze procitati na profilu Tako je. Povratne su tu s razlogom. Crna lista takodjer. Cijena ovog drugog je prava sitnica. 18 kuna.
2019 10 23
> Sandrlje: > Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D > Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. > Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... > ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). > Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije uspjelo - tema je obrisana. > Pa neka barem ova tema ostane. Dakle, kad je situacija obrnuta, korisnica vise nije tako slatkorijeciva. Tema svakako ostaje.
2019 10 23
Obecan je povrat, javim ako/kada sjedne. Torba ide na mjesto gdje je odavno trebala biti, a to je kontenjer za smece!
2019 10 23
> Tralala0060: > Jedino gore od ove situacije je riječnik koji nije primjeren, pogotovo u ovoj situaciji. > > Sandrlje: > > Korisnica Minnie je objavila jednom temu na forumu o meni tj. o jakni koju je od mene kupila, a koja je bila uništena smradom cigareta, nenosiva i za smeće. Tada je njen rječnik bio mnogo finiji nego danas, doduše :D > > Dobila je povrat (artikal i postarina) jer sam shvatila da je nemoguce raspravljati o smradu preko tipkovnice i jer je forumski pritisak na mene bio prevelik. > > Godinu dana je tema bila tu, svašta se pisalo o meni i jakni. A jaknu nitko mirisao nije. Minnie je bila žrtva, poštena i pristojna. I tako je tema stajala.... da bi... > > ...da bi nakon 365 dana ta ista jakna bila oglašena na profilu korisnice Minnie. Prodavala ju je za 100 kn i opisala ju kao jaknu u jako dobrom stanju (ne sjecam se tocno riječi). > > Kad sam temu oživjela napisavši da se jakna prodaje, Minnie se pokušala objasniti, ali kako joj nije uspjelo - tema je obrisana. > > Pa neka barem ova tema ostane. > Ako je ovo istina, a sjećam se te teme (nisam pratila kraj), onda je korisnica Minnie defnitivno za blokadu profila u najmanju ruku. Istina je, nego šta. Ja sam Tada Minnie pitala u inbox je l' to ista ona smrdljiva i nenosiva jakna zbog koje smo razapeli Sandrlje, odgovorila mi je da je i da ona može s njom što hoće, pa i prodavati je pošto želi, iako joj ju je Sandrlje na kraju poklonila. I da ju je proluftala pa je sada okej :') . Kad sam taj njen odgovor stavila na temu, ona ju je obrisala.
2019 10 23
A koja je to misteriozna prodavačica ruksaka?negativne nema ?bit ce nema ni te prodavačice ;)
2019 10 23
Ode minnie i njeni artikli,ništa od povrat,novca.
2019 10 23
Minnie može otići, ali uspomena na nju živjeti će vječno u nama.
2019 10 24
> gitadevi: > Minnie može otići, ali uspomena na nju živjeti će vječno u nama. 😅
2019 10 24
1 2 3 4 5 6 7 8