Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smatrate li ovo ocuvanim? Imam li pravo na povrat?

> Minnie: > Zbog cega na crnu listu? Odjebite vise od mene. Negativnu je ostavila, nek ju veseli. Kaj ti nije bilo dovoljno sramoćenja kad si pokušala prodati poklonjenu, prethodno usmrđenu jaknu i obrisala onu temu? Lako za to kaj omalovažavaš druge misleći da patimo od amnezije, ali to kaj sebi radiš ovim postupcima i rječnikom... Uhf uhf... Baš ružno. Zbog 18kn?
2019 10 24
Nemojte brisati temu ni pod razno. A rijecnik ti je vrhunski, fuj!
2019 10 24
> Istina je, nego šta. Ja sam Tada Minnie pitala u inbox je l' to ista ona smrdljiva i nenosiva jakna zbog koje smo razapeli Sandrlje, odgovorila mi je da je i da ona može s njom što hoće, pa i prodavati je pošto želi, iako joj ju je Sandrlje na kraju poklonila. I da ju je proluftala pa je sada okej :') . Kad sam taj njen odgovor stavila na temu, ona ju je obrisala. Za sebe je nije mogla proluftati, ali odjednom je prestala “vonjati” po cigaretama kad ju je oglasila na krpice. Užasno je bezobrazno i uvredljivo ako ti netko nešto pokloni, da ideš prodavati dalje. Općenito, a kamoli u njezinoj situaciji gdje se bunila. Bolje da je otišla s krpica, iako će sigurno otvoriti novi profil ako već nije.
2019 10 24
Meni je prestrasno da se stvari u ovakvom stanju prodaju uopce .Pa ovo niije niti za Caritas ovo je samo za smece ! i jos korisnica @minnie kaze da ga je ona takvog kupila .Da li je ostavila i pozitivnu povratnu prodavacici ? Prestrasno!
2019 10 24
Kao sto je netko gore vec napisao, od situacije jedino je gora komunikacija! Uzas
2019 10 24
Samo da javim da je uplata sjela, ruksak je u kontenjeru. Minnie je rekla kako vise nece poslovati (bar ne s ovog profila) Podatke sam maknula s crne liste, ali tema i negativna ostaju, iako cu korigirati negativnu i napisati da je vratila novac uz puno natezanja !
2019 10 24
I hvala svim korisnicima koje su se ukljucile u temu i pomogle :")
2019 10 24
Dobro je ispalo na kraju, ali moglo je proci i bez natezanja, prostacenja, izvlacenja podataka i vracanja na stare teme..
2019 10 24
Molim dotičnu da se drzi dogovora i promijeni negativnu u neutralnu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/012973225123605c2a9dcb3462c1df6c.jpg)
2019 10 24
Pa to sam rekla da bi dobila povrat, koji logicno po vasem drskom nacinu prije toga nije bio moguc jer ste zahtjevali da se tema obrise, da maknem vase podatke i stavim vam neutralnu!
2019 10 24
Sada ste javno stavili moje podatke, svaka cast! izvolite ih makniti jer nemate pravo na to!
2019 10 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bbe5e9cd88dfb7c3ab570d430ffa2a74.jpg) Agonija se nastavlja, Ako se ne obrise slika uskoro, idem do policijske postaje, otkud vam pravo da iznosite moje podatke, ja vas ostetila nisam, a ne zelim da vi jos nekog ostetite, pa je negativna tu kao upozorenje
2019 10 24
> Minnie: > Molim dotičnu da se drzi dogovora i promijeni negativnu u neutralnu Minnie, pa koji je Vama jarac? Kakva neutralna? Neutralna je kad nije došlo du suradnje, a ovdje je do suradnje došlo i te kak....i to toliko ružne suradnje s Vaše strane da bi Vam ja kao kupac spičila i dvije negativne.
2019 10 24
> Minnie: > Molim dotičnu da se drzi dogovora i promijeni negativnu u neutralnu Jos nisi zavrsila karijeru, mini. Predstoji ti vratiti novce sandrlje. Za jaknu koju si na prevaru dobila besplatno i preprodala. Dugujes joj iznos koji ti je uplatila, cisto da se ne zbunis.
2019 10 24
> AshleyAstrid: > Pa to sam rekla da bi dobila povrat, koji logicno po vasem drskom nacinu prije toga nije bio moguc jer ste zahtjevali da se tema obrise, da maknem vase podatke i stavim vam neutralnu! Tema nek ostane i negativna također.! Niti slučajno promijeniti u neutralnu.
2019 10 24
1 2 3 4 5 6 7 8