Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

HERBALIFE - misljenje

Evo ovako ljudi. Prije svega da kazem nisam herbalife promoter niti ista bilo tome slicno, da ne bi mislili. Niti bi ikad ljude maltretirala sa tim "kupi,kupi,smrsavi lako pitaj me kako". Medutim, ja sam na toliko "dijeta" bila i stalno sam dolazila sve deblja i deblja iskreno. Jer dijete doduse nemaju niti smisla, trebao bi se samo promijeniti nacin ishrane. Toliko sam bila ocajna da sam si uzela taj herbalife,mada sam bila uzasno skepticna prema njemu. I pokazao mi se dobar (da svjesna sam da se to moze i bez toga ali sam ja tip osobe kojem se ne da smisljat sto ce za dorucke i vecere pa mi je ovo bila super opcija). U mjesec i pol sam smrsavila 7 kila, a nisam npr bila gladna ko kad sam se tih dijeta drzala. Ubiti super sam se osjecala. I normalno sad sam promijenila misljenje o njemu. Meni se pokazao dobar bas. Da je skup je, ali uvijek postoji clanstvo kojim se dobivaju jeftiniji proizvodi pa ono.. a opet se razmisljam sad da je toliko to nezdravo ne bi sigurno ti ljudi tolko to pili i trovali se. Normalno da je zdravije pojest saku povrca i voca. Al opet bolje to nego kruh i nutelu namazat. Zanima me vase misljenje o tome, da li je ko probao? Opet napominjem ne prodajem herbalife,uzimam ga iskljucivo zbog sebe. Tako da bez hejt komentara. Samo ocu reci kako uvijek imamo neke kritike dok ne probamo nesto , ne upoznamo nekog/nesto... Zato vas i pitam za misljenje.. eto cisto da vidim malo..
2019 10 24
Ja sam uvjek za opciju da se moze smrsaviti zdravim nacinom zivota i zdravim navikama. Koliko je zapravo zdravo u mjesec ipo dana skinuti 7 ipo kg? To je mozda zdravo ako imate jako veliku tezinu, ali inace nije zdravo i pitanje je ako prestanete piti te stvari oce li Vam se kilaza vratiti. Ja te gluposti nikad pila nebi
2019 10 24
Nesquik ? --> https://d17zv3ray5yxvp.cloudfront.net/variants/vCkTYtSZ3GUAzao6oKYMtYK3/7b27a910a7194c812eacf34700e38dcab3abed02f30837d1dad313c5651bb5fa (pročitaj sastav i usporedi cijene)
2019 10 24
Ja sam pocela piti shake, inace sam upoznata nesto s proizvodima, jesu skupi, ali eto sad nakon par mj koristenja vidim da meni pomazu. Koristim svako jutro shake umjesto kave i sl. Jer ima sve potrebne vitamine i minerale, i malo kalorija i jako je ukusan Jako je bitno mjenjat prehranu,slozit si 5 obroka dnevno, Ja sam znala ujutro samo kavu popit,onda sr najest ko svinja za rucak i do vecere nista,i onda vecera opet prejedanje,grozno znam :D Sad imam vise energije,i generalno osjecam se bolje. Nisam ni ja distributer, narucujem za sebe shake i proteinske cokoladice,nisu slatke a jako fine,idealne za medjuobrok.
2019 10 24
I kaj ćeš kad će ti npr. postat preskupo, dosaditi ti i slično? Pili su ga moja kuma i sestra koje imaju puno previše kila, jesu smršavile, al kad su ga prestale piti vratile izgubljeno + još dobile. Herbalife nema dobar sastav, postoje daleko zdravije opcije i dugotrajniji rezultati samo si treba posložit u glavi.
2019 10 24
@Ametista "Moji su to nekoliko godina koristili, shakeove, guaranu i jos neke razne pilule,da je bilo nekog pomaka nemogu bas reci,ali znam da su ti proizvodi uzasno skupi, shake kutija oko 350kn,ne sjecam se cijene ovih pilula no ako imate para na bacanje samo izvolite,mojima se to nikako nije isplatilo." --> https://mojekrpice.hr/forum/t/84826/herbalife-iskustva ajoj ajoj :|
2019 10 24
> malllaaaa: > @Ametista > "Moji su to nekoliko godina koristili, shakeove, guaranu i jos neke razne pilule,da je bilo nekog pomaka nemogu bas reci,ali znam da su ti proizvodi uzasno skupi, shake kutija oko 350kn,ne sjecam se cijene ovih pilula no ako imate para na bacanje samo izvolite,mojima se to nikako nije isplatilo." > --> https://mojekrpice.hr/forum/t/84826/herbalife-iskustva > ajoj ajoj :| Ajme blamaže!
2019 10 24
> katarinacopic: > Evo ovako ljudi. > Prije svega da kazem nisam herbalife promoter niti ista bilo tome slicno, da ne bi mislili. Niti bi ikad ljude maltretirala sa tim "kupi,kupi,smrsavi lako pitaj me kako". > Medutim, ja sam na toliko "dijeta" bila i stalno sam dolazila sve deblja i deblja iskreno. Jer dijete doduse nemaju niti smisla, trebao bi se samo promijeniti nacin ishrane. > Toliko sam bila ocajna da sam si uzela taj herbalife,mada sam bila uzasno skepticna prema njemu. > I pokazao mi se dobar (da svjesna sam da se to moze i bez toga ali sam ja tip osobe kojem se ne da smisljat sto ce za dorucke i vecere pa mi je ovo bila super opcija). > U mjesec i pol sam smrsavila 7 kila, a nisam npr bila gladna ko kad sam se tih dijeta drzala. Ubiti super sam se osjecala. I normalno sad sam promijenila misljenje o njemu. Meni se pokazao dobar bas. Da je skup je, ali uvijek postoji clanstvo kojim se dobivaju jeftiniji proizvodi pa ono.. a opet se razmisljam sad da je toliko to nezdravo ne bi sigurno ti ljudi tolko to pili i trovali se. Normalno da je zdravije pojest saku povrca i voca. Al opet bolje to nego kruh i nutelu namazat. > Zanima me vase misljenje o tome, da li je ko probao? Opet napominjem ne prodajem herbalife,uzimam ga iskljucivo zbog sebe. Tako da bez hejt komentara. Samo ocu reci kako uvijek imamo neke kritike dok ne probamo nesto , ne upoznamo nekog/nesto... > Zato vas i pitam za misljenje.. eto cisto da vidim malo.. Najjednostavnija provjera je da sastav preparata pročitate nekom nutricionistu, ili liječniku. Neki od njih će grcati od smijeha, a neki od suza.
2019 10 25
To je smeće. Preskupo smeće.
2019 10 25
Po meni, uvodni post je čisto navijački , što će reći da se uvodničarka ili počela baviti Herbalifeom, ili to planira.
2019 10 25
Da,moji su to koristili prije dosta godina, svaka cast kako imate vremena kopat moje stare postove,i naravno stojim iza toga,proizvodi jesu skupi, koristili su razne njihove proizvode,tablete shakeove....meni to bilo bezveze i bacanje novaca. Ja koristim samo shake i probala sam cokoladice, i ???sta sad?? Treba me ubit mozda? :D ne trosim nezz koliko novaca,shake mi je ok zasad,ako mi ne bude pasao prestat cu ga pit i to je to. A sta se tice debljanja nakon prrstanka koristenja shakea i sl.to je vjerojatno zato jer se ljudi vrate i starim navikama.
2019 10 25
> gitadevi: > Po meni, uvodni post je čisto navijački , što će reći da se uvodničarka ili počela baviti Herbalifeom, ili to planira. Ma naravno. Isto kao i svi ostali postovi koji vrve oduševljenjem s tim smećem.
2019 10 25
> Tanči14: > > gitadevi: > > Po meni, uvodni post je čisto navijački , što će reći da se uvodničarka ili počela baviti Herbalifeom, ili to planira. > Ma naravno. > Isto kao i svi ostali postovi koji vrve oduševljenjem s tim smećem. Naravno, I svi znaju susjedu Pepicu koja je bez vježbanja smršavila 150 kila i nakon što ih je prestala piti dobila 250 ,:)
2019 10 25
> Ametista: > Da,moji su to koristili prije dosta godina, svaka cast kako imate vremena kopat moje stare postove,i naravno stojim iza toga,proizvodi jesu skupi, koristili su razne njihove proizvode,tablete shakeove....meni to bilo bezveze i bacanje novaca. > Ja koristim samo shake i probala sam cokoladice, i ???sta sad?? Treba me ubit mozda? > :D ne trosim nezz koliko novaca,shake mi je ok zasad,ako mi ne bude pasao prestat cu ga pit i to je to. > A sta se tice debljanja nakon prrstanka koristenja shakea i sl.to je vjerojatno zato jer se ljudi vrate i starim navikama. Nemojte se uobraziti ;) . Žena sigurno nije toliki obožavatelj vašeg lika i djela, da bi išla tražiti vaše stare postove. Sigurno je potražila staru temu o Herbalifeu, možda da bi otvaračici pokazala što se o Herbalifeu ovdje misli. Je, u pravu ste, stara navika je da doručkuju , ručaju i večeraju ( gadne li navike, doručkovati, ručati i večerati!) što i koliko ne treba, o međuobrocima da se ne govori. Onda doručak i večeru zamijene Herbalifeom (loše umjesto lošeg) i kad ga prestanu piti vrate se - gle čuda - doručku i večeri. Da su umjesto lošeg i preobilnog doručka, ručka i večere, jeli dobru, zdravu, doziranu i pristojne cijene hranu, umjesto bezobrazno skupog smeća - ne bi se vjerovalo - također bi smršavili.
2019 10 25
oh, gatara siri djelatnost na herbalajf.
2019 10 25
1 2 3 Sljedeći