Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Fiksni aparatić: Slavonija

Nosila sam aparatic ali bi trebala opet. Pišite preporuke gdje ići i cijene:) Naime ja sam išla u Đakovo kod B.Klobučara i nikako nisam zadovoljna. Zubi su mi i dalje krivi, a on je bio poprilično neugodan. Jedva bi pozdravio kad bi došla.
2019 10 24
Ja idem kod P. Džapo u Os. :)
2019 10 25
Nisam tanju čula:) Kakve su cijene kod nje?
2019 10 25
Dr. Darko Pollak, definitivno najbolji u Osijeku.
2019 10 25
Losert u Brodu, ako ti nije daleko. 5000 kn jedna celjust, kontrole svakih 6 tjedana. Jos samo 412 dana 😅
2019 10 25
Čula sam za Loserta :) Nosiš onaj klasični metalni ili? Ja sam nosila onaj bijeli, pa bi opet taj barem na gornjoj vilici. Još malooooo:) Brzo će ti to proći.
2019 10 25
> danncy: > Dr. Darko Pollak, definitivno najbolji u Osijeku. Koja je cijena kod dr.Pollaka čula sam za njega da je jako dobar :)
2019 10 25
Dr.Francem u Đakovu.Cijenu ne bih znala ali njegov rad se uvelike razlikuje od ostalih kod kojih sam isla.Komunikacija odlicna :)
2019 10 25
> teodora1: > Dr.Francem u Đakovu.Cijenu ne bih znala ali njegov rad se uvelike razlikuje od ostalih kod kojih sam isla.Komunikacija odlicna :) Za njega nisam čula, probat ću nazvati. Ja sam išla kod B. Klobučara i mogu reći da uopće nisam zadovoljna. Ne samo rezultatom nego i njegovim načinom ponašanja. Uvijek je namgroden bio i nepristojan. čak mi je malo zub slomio kad je išao brusit ljepilo.
2019 10 25
> arya25: > > teodora1: > > Dr.Francem u Đakovu.Cijenu ne bih znala ali njegov rad se uvelike razlikuje od ostalih kod kojih sam isla.Komunikacija odlicna :) > Za njega nisam čula, probat ću nazvati. Ja sam išla kod B. Klobučara i mogu reći da uopće nisam zadovoljna. Ne samo rezultatom nego i njegovim načinom ponašanja. Uvijek je namgroden bio i nepristojan. čak mi je malo zub slomio kad je išao brusit ljepilo. Kod dr.Francema sam vec godinama,popravio mi je stetu na zubima koju su drugi napravili i spasio sto nitko ne bi.Mlad sa savrsenim smislom za humor a sestra divna ali strucnost je ono zbog cega ga preporucujem.
2019 10 26
> teodora1: > > arya25: > > > teodora1: > > > Dr.Francem u Đakovu.Cijenu ne bih znala ali njegov rad se uvelike razlikuje od ostalih kod kojih sam isla.Komunikacija odlicna :) > > Za njega nisam čula, probat ću nazvati. Ja sam išla kod B. Klobučara i mogu reći da uopće nisam zadovoljna. Ne samo rezultatom nego i njegovim načinom ponašanja. Uvijek je namgroden bio i nepristojan. čak mi je malo zub slomio kad je išao brusit ljepilo. > Kod dr.Francema sam vec godinama,popravio mi je stetu na zubima koju su drugi napravili i spasio sto nitko ne bi.Mlad sa savrsenim smislom za humor a sestra divna ali strucnost je ono zbog cega ga preporucujem. Hvala na preporuci :)
2019 10 26
> arya25: > Nisam tanju čula:) Kakve su cijene kod nje? Metalni obje čeljusti 10.000, prozirni mislim 12.000. Ja idem kod nje i za sada je sve super. Kolegica je išla kod Pollaka i bila je zadovoljna, no on je dosta skuplji, jedna čeljust metalnog je 7.000.
2019 10 26
> crnamarija: > > arya25: > > Nisam tanju čula:) Kakve su cijene kod nje? > Metalni obje čeljusti 10.000, prozirni mislim 12.000. > Ja idem kod nje i za sada je sve super. Kolegica je išla kod Pollaka i bila je zadovoljna, no on je dosta skuplji, jedna čeljust metalnog je 7.000. Izgleda je poskupila, kontaktirala sam ju baš jučer, i cijena metalnog 6,500 jedna čeljust a 8,000 je jedna čeljust ako je keramički. :(
2019 10 26
> arya25: > > crnamarija: > > > arya25: > > > Nisam tanju čula:) Kakve su cijene kod nje? > > Metalni obje čeljusti 10.000, prozirni mislim 12.000. > > Ja idem kod nje i za sada je sve super. Kolegica je išla kod Pollaka i bila je zadovoljna, no on je dosta skuplji, jedna čeljust metalnog je 7.000. > Izgleda je poskupila, kontaktirala sam ju baš jučer, i cijena metalnog 6,500 jedna čeljust a 8,000 je jedna čeljust ako je keramički. :( Pogledaj još ortodoncija Sikora, doktorica je dosta dobra. I ortodoncija Ane Petrović, između njih sam se ja dvoumila kod koga otići. Na kraju sam išla gdje mi je bilo najjeftinije.
2019 10 26
> crnamarija: > > arya25: > > > crnamarija: > > > > arya25: > > > > Nisam tanju čula:) Kakve su cijene kod nje? > > > Metalni obje čeljusti 10.000, prozirni mislim 12.000. > > > Ja idem kod nje i za sada je sve super. Kolegica je išla kod Pollaka i bila je zadovoljna, no on je dosta skuplji, jedna čeljust metalnog je 7.000. > > Izgleda je poskupila, kontaktirala sam ju baš jučer, i cijena metalnog 6,500 jedna čeljust a 8,000 je jedna čeljust ako je keramički. :( > Pogledaj još ortodoncija Sikora, doktorica je dosta dobra. I ortodoncija Ane Petrović, između njih sam se ja dvoumila kod koga otići. Na kraju sam išla gdje mi je bilo najjeftinije. Hoću hvala ti puno :) Provjerim cijene kod svih pa javim ovdje, možda nekom još pomogne. Zapravo i ja gledam di mi je jeftinije, nosila sam ga već pa nema previše posla.
2019 10 26
1 2