Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Objavljivanje

Dali nekome još šteka objavljivanje novih artikala kao i vraćanje slika starih, ili samo meni? Već dobrih nekoliko dana pokušavam pa ne ide...
prije 19 dana, 12:21
Jucer sam bez problema stavljala oglase, no danas, tocnije, upravo sad mi nije htjelo staviti oglas... 😕
prije 19 dana, 14:19
Objavila sam danas par oglasa i bas mi se brzo ucitalo
prije 19 dana, 22:22
Meni na google chrome sve radi, danas stavila par stvari bez problema ucitalo.
prije 18 dana, 01:19
Onda je očito problem u mom mobitelu, krcat je slikama 😄 Lakše mi je preko njega nego učitavati na laptop svaku sliku kad uslikam. Hvala curke
prije 18 dana, 18:16
Cure može pomoć?! Nikako ne mogu učitati oglase. Pokušala dosta puta,ali neće. Ne znam u čemu je problem. Jel svaka kategorija tamo za dana mora biti ispunjena? Ne kužim zašto neće 😩😩 Znači sve napravim i kad kliknem na "uplodaj artikl" ništa se ne događa 😨😨
prije 18 dana, 23:19
Steka i meni,nikako mi nece ocitati slike...
prije 16 dana, 17:51
Pozz,ja sam jucer ubacila jos neke slike i uopce ih nema nigdje..kad idem na svoj profil ih vidim a kad idem listati na stranicama nema ni jednog mog artikla .da li netko zna sta i kako? Hvala vam 🤗
prije 16 dana, 21:14
Zašto se brišu slike??
prije 13 dana, 11:20
Evo ja sam upravo uspijela sve brzo odraditi preko kompa. jeeej, inace preko moba koma i katasrofa, te ne valja tag, te nema slike, te me izbaci. nadam se da je sad to to!!!! sretno
prije 12 dana, 20:06
Pokusavam objaviti artikl vec jedno 3 tjedna i nikako mi ne zeli...probala sam brisanje povijesti, kolacica i sve, cak sam preko mobitela probala i preko drugih internet browsera ali bezuspjesno...upomoc :(
prije 9 dana, 11:25
> partianna: > Pokusavam objaviti artikl vec jedno 3 tjedna i nikako mi ne zeli...probala sam brisanje povijesti, kolacica i sve, cak sam preko mobitela probala i preko drugih internet browsera ali bezuspjesno...upomoc :( probaj smanjiti veličinu slika...
prije 9 dana, 12:29
Meni danas ne želi učitat 😑
prije 9 dana, 12:49
meni nije dalo učitati dodatne slike ali bez problema sam digla nekoliko novih oglasa - samo sam smanjila veličinu slika i učitalo sve bez problema :)
prije 9 dana, 18:06
Pozdrav cure, imam problem kao i neke druge cure koliko vidim. Znaci nemogu uopce objaviti oglas, sve "kucice" su ispunjene i smanjena je velicina svih slika. Sve obavim i naravno kad stisnem uploadaj artikl nista se ne dogada. Moze netko pomoci? Hvala unaprijed 🤭
prije 8 dana, 10:52
1 2 Sljedeći