Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Objavljivanje

Dali nekome još šteka objavljivanje novih artikala kao i vraćanje slika starih, ili samo meni? Već dobrih nekoliko dana pokušavam pa ne ide...
2019 10 25
Jucer sam bez problema stavljala oglase, no danas, tocnije, upravo sad mi nije htjelo staviti oglas... 😕
2019 10 25
Objavila sam danas par oglasa i bas mi se brzo ucitalo
2019 10 25
Meni na google chrome sve radi, danas stavila par stvari bez problema ucitalo.
2019 10 26
Onda je očito problem u mom mobitelu, krcat je slikama 😄 Lakše mi je preko njega nego učitavati na laptop svaku sliku kad uslikam. Hvala curke
2019 10 26
Cure može pomoć?! Nikako ne mogu učitati oglase. Pokušala dosta puta,ali neće. Ne znam u čemu je problem. Jel svaka kategorija tamo za dana mora biti ispunjena? Ne kužim zašto neće 😩😩 Znači sve napravim i kad kliknem na "uplodaj artikl" ništa se ne događa 😨😨
2019 10 26
Steka i meni,nikako mi nece ocitati slike...
2019 10 28
Pozz,ja sam jucer ubacila jos neke slike i uopce ih nema nigdje..kad idem na svoj profil ih vidim a kad idem listati na stranicama nema ni jednog mog artikla .da li netko zna sta i kako? Hvala vam 🤗
2019 10 28
Zašto se brišu slike??
2019 10 31
Evo ja sam upravo uspijela sve brzo odraditi preko kompa. jeeej, inace preko moba koma i katasrofa, te ne valja tag, te nema slike, te me izbaci. nadam se da je sad to to!!!! sretno
2019 11 01
Pokusavam objaviti artikl vec jedno 3 tjedna i nikako mi ne zeli...probala sam brisanje povijesti, kolacica i sve, cak sam preko mobitela probala i preko drugih internet browsera ali bezuspjesno...upomoc :(
2019 11 04
> partianna: > Pokusavam objaviti artikl vec jedno 3 tjedna i nikako mi ne zeli...probala sam brisanje povijesti, kolacica i sve, cak sam preko mobitela probala i preko drugih internet browsera ali bezuspjesno...upomoc :( probaj smanjiti veličinu slika...
2019 11 04
Meni danas ne želi učitat 😑
2019 11 04
meni nije dalo učitati dodatne slike ali bez problema sam digla nekoliko novih oglasa - samo sam smanjila veličinu slika i učitalo sve bez problema :)
2019 11 04
Pozdrav cure, imam problem kao i neke druge cure koliko vidim. Znaci nemogu uopce objaviti oglas, sve "kucice" su ispunjene i smanjena je velicina svih slika. Sve obavim i naravno kad stisnem uploadaj artikl nista se ne dogada. Moze netko pomoci? Hvala unaprijed 🤭
2019 11 05
1 2