Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Orsay popust

Pozdrav svima, ima li netko Orsay klub karticu i zna li kako funkcionira prilikom prve kupnje? Prvi put ju koristim danas i dobijem popust 20% a mislila sam da imam samo 30 kn kako mi je rekla prodavačica kad sam napravila karticu. Pročitala sam na stranici sve uvjete ali nema nigdje tog popusta navedenog. Otkud mi bodovi na kartici ako nisam još ništa s nje trošila i nikakve bodove sakupila?
2019 10 26
Nisam baš sigurna, ali mislim da nije ono klasično sakupljanje bodova već dobivaš na mail povremeno te popuste 20% koji vrijede za neko određeno vremensko razdoblje. Za ročkas dobiješ na adresu kupon od 35kn. Za prvu kupovinu kad ju izvadiš je isto mislim bilo 20%. Možda se netko bolje kuži, ja baš i nisam proučavala uvjete.
2019 10 27
Ne šalju mi ništa na email i nisam dobila taj rođendanski popust...e sad, moguće je da sam u brzini upisala krivi email...al ovaj popust me baš iznenadio jer sam kupovala pernatu jaknu pa je 20 % bilo 200 kn o:) , bila je gužva pa nisam ženu ispitivala, računam proučit ću na netu kad dođem doma.. Thanks, Teehee
2019 10 27
Ne znam, svaki mjesec čini mi se šalju. Mail, na Gmail, mi ide u *Promocije*, pogledaj si tamo. Moguće da si baš bila u tom periodu svog popusta. Znam da ne dobiju svi iste datume.
2019 10 27
Nemam ni u promocijama ni u otpadu..budem zvala na onaj info broj..
2019 10 27
Meni popuste salju mailom.
prije 29 dana, 17:50
Ma, nisam se bila registrirala, u tome je štos, nije mi rekla prodavačica koja mi je napravila karticu da išta trebam..znam da sam popunjavala neki upitnik sa svim podacima pa sam mislila to je to..
prije 29 dana, 19:42
Poklanjam popust 30% za Orsay. Javite se u inbox. Vrijedi do 30.11.2019.
prije 22 dana, 13:32