Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Selidba...iskustva

Nadam se da ćeš na novom mjestu biti sretnija nego na sadašnjem <3
2019 10 31
> malllaaaa: > Nadam se da ćeš na novom mjestu biti sretnija nego na sadašnjem <3 Hvala ti❤️ To me jedino i drzi...hocu, vjerujem.
2019 10 31
ja sam se selila ravno 14 puta od svoje 19-te do sada :-) Bilo je stresa ko u priči. Zadnji put sam se selila u svoj stan pa mi je bilo revolucionarno ali najteže jer sam se prvi put selila sa djetetom. Moja kćer je jako teško prihvatila novi stan, znala se budit usred noći i plakat da želi u stari stan. Sad sam već nekoliko godina u svom stanu i ponekad poželim ponovno se preselit jer mi je dosadno u kvartu pošto nisam navikla toliko dugo se zadržat na jednom mjestu....hahahahaahah
2019 11 02
meni je preseljnje olakšao minimalistički pristup životu - prije sam imala stvari za poluditi, sada, mi sve stane u nekoliko kutija i svako malo pročešljam ormar i tu oglasim jer jednostavno kužim da mi je nekako lakše kada se riješim skupljih stvari...jbg...imala sam luda razdoblja pa bi poharala sve u radijusu (pogotovo na službenim putovanjima)....sada se držim samo onoga što je nošeno i to ide samnom - što nisam nosila oglasim tu, pokrijem si manji dio troškova i idem dalje :) za sada imam 11 preseljenja pod guzicom ;) 12to je na vidiku x-) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/86c7bf1bd10c4414296834a782637c7b.jpg)
2019 11 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0eb99eb224b335760bd7d74ab2471612.jpg) Sasvim normalno :)
2019 11 04
:') :') sad kad mi ovi što šalju upite da se javim na mejl pokupuju cijeli profil i ja ću seliti kao Sonjina lijeva slika :') :')
2019 11 04
Ja sam često selila, i evo taman se pripremamo za novu selidbu. Zadnji put sam mislila da mi je to zadnje do penzije 😂 a evo taman što smo sve uredili, odlučili smo da a nismo sretni u kvartu, sa susjedima,sa životima... I selimo! Ja sam cijelo vrijeme kao cool, oduševljeno se rješavam viškova, veselim se novim stranicama, i onda se prekjučer raspadnem jer je suprug kupcima za stan rekao da se prodaju i zavjese iz dječje sobice! Imaju iste za kupit u Ikei, ali ne, ja hoću baš te koje vise u našem stanu - toliko sam eto cool sa selidbom i novim početkom 😂😂 mislim da ću oprat stubište suzama na odlasku 😂
2019 11 04
Marbil i Ormariću kapa do poda. 👏 Jednom sam se selila sa svojom obitelji u djetinjstvu, u srednjoj skoli 4 puta, kada sam pocela raditi, 5 puta...ovo je drugi put sa mojom obitelji i najtezi ikada. I dugo godina sam bila na jednom mjestu. Preselili smo u subotu vecer...da vam ne pricam koliko je prvo tusiranje i spremanje zs posao trajalo..dok sam pronasla di sam sta stavila! 😂😂🔫🔫 Na vecer sam po Cipinu receptu udrila po casi..i super!😂❤️❤️ Jos kroz ovaj tjedan imam rijesiti ostatak stvari u starom stanu..najradije bi sve bacila. 😂 Ali istina da ovo super dode za rijesiti se stvari...koliko toga sam bacila i donirala...prestrasno. Pitam se uopce sto mi je sve ono trebalo.🤔
2019 11 05
> Brdosuza: > Marbil i Ormariću kapa do poda. 👏 > Jednom sam se selila sa svojom obitelji u djetinjstvu, u srednjoj skoli 4 puta, kada sam pocela raditi, 5 puta...ovo je drugi put sa mojom obitelji i najtezi ikada. I dugo godina sam bila na jednom mjestu. > Preselili smo u subotu vecer...da vam ne pricam koliko je prvo tusiranje i spremanje zs posao trajalo..dok sam pronasla di sam sta stavila! 😂😂🔫🔫 > Na vecer sam po Cipinu receptu udrila po casi..i super!😂❤️❤️ > Jos kroz ovaj tjedan imam rijesiti ostatak stvari u starom stanu..najradije bi sve bacila. 😂 > Ali istina da ovo super dode za rijesiti se stvari...koliko toga sam bacila i donirala...prestrasno. > Pitam se uopce sto mi je sve ono trebalo.🤔 Brdosuza baci sve i gotovo...haha Da znaš samo kako mi fali to bacanje u fazi preseljavanja....hahaha Sretno u novom stanu :-)
2019 11 05
Joj cure, blago vama mene lovi stres na kvadrat 🤪, ja muž i djeca živimo kod mojih trenutno 🤭, otkazali smo najam stana jer smo trebali useliti u novu kuću, (naravno lakše nam je vraćati kredit za vlastitu kuću nego plaćati najam za tuđi stan) uglavnom radovi su trebali biti gotovi do 1.11. Pa smo po tome i otkazali stan, naravno odmah je teta našla druge 🤣, a naši majstori su zaribali cjelu stvar, umjesto ključa u bravi 1.11 vjerojatno trebamo čekati do proljeća, (mislim da i nisu oni toliko krivi koliko je vrijeme zadnnjih mjesec i pol, mislim da nije bilo svega 3 dana bez kiše) ne možemo naći stan, sve je bukirano 😥, mislim da sam zvala 50 oglasa, e sad zamislite kako je živjeti s 8 ljudi u kući 🤣🤣😂🤣
2019 11 28
1 2