Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dali ste bile u slicnoj situaciji?

hahaha da. Pipanje :D ...u "komšiluku" je snimljen jedan kratki filmić na tu temu pa pogledajte na youtubu, video se zove Pipači ,Ciklotron (ne stavljam link jer se obriše)
2019 10 31
> IvanaHercegovac: > Ma daj. Nas je mama 5ero odgojila, nije bilo oću neću, a kamoli da je imala potrebu u pekaru ić radi hrenovki. I ništa nam ne fali Objasnite to djetetu koje ima problem sa senzornom integracijom i u stanju je se derat 3 sata doslovce. To je za neku drugu temu i preopsirno je da sada objasnjavam njegova ponasanja.
2019 10 31
> vicky1983: > > IvanaHercegovac: > > Ma daj. Nas je mama 5ero odgojila, nije bilo oću neću, a kamoli da je imala potrebu u pekaru ić radi hrenovki. I ništa nam ne fali > Objasnite to djetetu koje ima problem sa senzornom integracijom i u stanju je se derat 3 sata doslovce. > To je za neku drugu temu i preopsirno je da sada objasnjavam njegova ponasanja. To uopće nije tema niti treba ulaziti u takve sfere.
2019 10 31
> Majalike: > > vicky1983: > > > IvanaHercegovac: > > > Ma daj. Nas je mama 5ero odgojila, nije bilo oću neću, a kamoli da je imala potrebu u pekaru ić radi hrenovki. I ništa nam ne fali > > Objasnite to djetetu koje ima problem sa senzornom integracijom i u stanju je se derat 3 sata doslovce. > > To je za neku drugu temu i preopsirno je da sada objasnjavam njegova ponasanja. > To uopće nije tema niti treba ulaziti u takve sfere. Tako je. Hvala ti
2019 10 31
Pa da ali je javno, svatko ima pravo napisati što hoće
2019 10 31
> IvanaHercegovac: > Pa da ali je javno, svatko ima pravo napisati što hoće I to je istina. Napisali ste svoje misljenje i ja sam vam odgovorila i nadam se da vam je sada jasno zasto ne mogu postupiti kao vasa majka.
2019 10 31
Prijateljica mi je pricala kako je bila na narescima i zena joj reze sir i sva je smrkava. Ajde dobro, kad ono zena kihne u ono sta je narezala. Ni bu ni be samo zapakira to do kraja. Radila sam u nekim restoranima gdje sam se na vlastite oci uvjerila sta rade s hranom a cula od dosta ljudi da nije to nista tako neobicno, da "svi to rade". Npr ode u skladiste po namirnice, prebire po prljavim kutijama, vrati se u kuhinju i nastavi kuhati bez da je oprala ruke. Pa padne nesto na pod, ja idem po krpu za pod, kad me pretekne kolega i pobrise to krpom s kojom brisemo stolove i tak. Uzas.
2019 10 31
> Chinchilla: > Prijateljica mi je pricala kako je bila na narescima i zena joj reze sir i sva je smrkava. Ajde dobro, kad ono zena kihne u ono sta je narezala. Ni bu ni be samo zapakira to do kraja. > Radila sam u nekim restoranima gdje sam se na vlastite oci uvjerila sta rade s hranom a cula od dosta ljudi da nije to nista tako neobicno, da "svi to rade". > Npr ode u skladiste po namirnice, prebire po prljavim kutijama, vrati se u kuhinju i nastavi kuhati bez da je oprala ruke. Pa padne nesto na pod, ja idem po krpu za pod, kad me pretekne kolega i pobrise to krpom s kojom brisemo stolove i tak. Uzas. Ovo je posve točno, zato izbjegavam restorane u širokom luku. Vani jedem možda jednom godišnje kad baš ne mogu izbjeći. U pekarnice također ne idem, pekač, brašno i kućni kruh..
2019 10 31
> sunce777: > ma one slože sve proizvode već bez rukavica Da. I u trgovinama isto. Posluzuje se s rukavicama, ali kad se slaze ujutro poslje brojanja kase, slaze se golim rukama.. 🤢🤮 Kad mene pitaju sto ne jedem kruh..
2019 10 31
Nikad."Moj"pekar koji voza pokraj kuca je na visem nivou.
2019 11 01
> vicky1983: > Nemam sto drugo vise reci nego da je ovo svjesno i namjerno narusavanje ljudskog zdravlja i za svaku je osudu. Tu kumulira puno ljudi od djece..bolesnika ..trudnica Odite u Kaufland, kupici sami uzimaju pecivo i sl. proizvode pa pogledajte je li oni stavljaju rukavice za jednokratnu uporabu. Ima ih koji sve ispipkaju i odu, a ništa ne kupe. Po defaultu su prodavači krivi, a kupci svi ok. I da, dajete li vi novac koji je prošao tko zna koliko ruku, rukavicama za jednokratnu uporabu?
2019 11 06
Odavno kruh ne kupujem iz tih razloga jer i pored rukavica ljudi bez pardona pipkaju proizvode. Kruh sama pecem u pekacu. Trgovac koji dira novac(a posluzuje hranu) koji je prosao milion ruku bi trebao staviti rukavice i posluziti hranu koja je gotov proizvod konkretno mislim na pekarske proizvode jer ih se ne moze ponovo termicki obraditi. A ovo vase pitanje malo pojasnite jer ne razumijem svrhu. Ja nisam ta koja posluzuje hranu niti razmisljam da sve mora biti "sterilno" ali onaj tko rukuje s blagajnom i direktno prelazi posluzivat gotov proizvod koji direktno nakon toga ide u usta bi itekako trebao imati rukavice. A to je i zakonom propisano
2019 11 06
1 2