Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Knedla u grlu

Jucer pojela sam rucak bila i juhu u kojoj je bila ona pastica mala i od tada me cijelo vrijeme nesto bode na desnoj strani jednjaka sve sam pokusala i piti vodu i kasljat i caj sam pila ali nista ne pomaze oce to samo proc ili? Ovo mi je prvi put da mi je zapelo inace se to ne desava.Hellp
2019 11 04
nešto kruto konkretnije od vode pojesti, npr. komad mesa, kruha i sl.
2019 11 04
Meni je to obično nagovješaj da ću bit bolesna. Uvijek mi tako kao nešto zapne u grlu, a onda sljedeći dan već lagano počinjem kašljati, šmrcat... Jel tebi prošlo ili te još uvijek muči?
2019 11 04
Jao ma muci me malo i dalje ali mogu disati normalno jedino sto me bode na desnoj strani kao da se nekako okrenula krivo ako je uopce pastica mozda sam i nadrazila gutanjem
2019 11 04
Temperaturu nemam sada sam mjerila ali osjecam takav umor kao da sam kopala cijelu noc iako i nisam bas nesto spavala bas zato jer me bode u grlu
2019 11 04
Teicaa što je "pastica"? Ne razumijem, da li vi sumnjate da vam je nešto zapelo/ostalo u grlu? Ako je tako pa idite odma doktoru, nemojte čekati da samo prođe, to je opasno!
2019 11 04
Ma u juhi sta stavljamo onu malu pasticu na to sam mislila haha
2019 11 04
Pa šta ne bi ta "pastica" trebala biti mekana? Mislim kuhala se u juhi.. 😅
2019 11 04
Pa i ja to mislim vise se ni sama ne sjecam znam da sam jako naglo progutala i od tada mi stoji ta kao knedla sta li je vec u grlu
2019 11 04
Malo sam pipala po vratu i desna mandula mi je natecena lijeva nije jel to zbog tog naglog gutanja ili jer ja nikada nisam imala problema s mandulama niti sam ih vadila
2019 11 05
> Teicaaaa: > Malo sam pipala po vratu i desna mandula mi je natecena lijeva nije jel to zbog tog naglog gutanja ili jer ja nikada nisam imala problema s mandulama niti sam ih vadila jel ti nas malo zeka peka?!?!?
2019 11 06
čini se da je kod vas, bez obzira na moguću knedlu, predominantna hipohondrija...to uspješno otklanja psiholog, a pomaže i da se ne grana dalje, da se smanji anksioznost i sl.
2019 11 06
> dobrojutro: > čini se da je kod vas, bez obzira na moguću knedlu, predominantna hipohondrija...to uspješno otklanja psiholog, a pomaže i da se ne grana dalje, da se smanji anksioznost i sl. U sridu 👏
2019 11 06
> ninabrkic78: > > Teicaaaa: > > Malo sam pipala po vratu i desna mandula mi je natecena lijeva nije jel to zbog tog naglog gutanja ili jer ja nikada nisam imala problema s mandulama niti sam ih vadila > jel ti nas malo zeka peka?!?!? Ne zezam sa svojim i sa tudim zdravljem se nikad ne zezam nego kazem kako je,ovo mi se prvi put desilo u zivotu kao sto sam vec rekla naglo sam taj zalogaj progutala i od tada imam osjecaj kao da mi nesto stoji u grlu poput knedle samo me zanimalo da li je netko od vas to vec imao i kako se s tim izborio eto nista drugo ako vec nemate odgovor na moju temu imate milijun tema na krpicama gdje ce te se pronaci.Hvala svima :)
2019 11 06
> Teicaaaa: > Jao ma muci me malo i dalje ali mogu disati normalno jedino sto me bode na desnoj strani kao da se nekako okrenula krivo ako je uopce pastica mozda sam i nadrazila gutanjem Probaj na uho grlo nos otici..nis strasno ,vide i izvade ako ima sta..mada mislim da je ta paštica mekana al svehedno mozda se priljepila..majčicu joj👋😀
2019 11 10
1 2 Sljedeći