Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Amazon/Wish

Zanima me kakva su vaša iskustva kupovine preko Amazona prvenstveno te ima li vas sa područja Pule koje biste zaprimili narudžbu pa kupile određene artikle. Nemam odgovarajuću karticu, a treba mi za jedan poklon.
prije 8 dana, 10:11
amazon - super iskustva, ali pazi da naručiš preko amazon.uk ili bilo kojeg drugog iz EU da ne platiš carinu (ako je skuplja stvar).
prije 8 dana, 10:37
narucivala sam i sa amazona(de) i sa wisha, iako mi je sa wisha doslo za tj dana, a amazonu trebalo mjesec, ali sve u svemu roba dosla kao sa slike :") ako narucujete sa wisha samo pregledajte recenzije, da vas ne zafrknu sa poslanim
prije 8 dana, 12:49
Narucivala sam puno puta s amazon.com (iako u mom slucaju samo knjige i uvijek sve dodje u roku kako je i naznaceno te novo, lijepo i uredno). Kako je s ostalim vrstama artikala doista ne bih znala, ali u slucaju ovoga nemam ni jednu primjedbu. ☺️🍀✨
prije 8 dana, 14:13
često naručujem sa amazon.de sve dođe dosta brzo u roku tjedan dana i u skladu sa opisom
prije 8 dana, 14:28
Da se i ja ubacim... Cure, jeste u zadnje vrijeme naručivale sa aliexpressa? Inače mi je sve dolazilo za cca 14 dana, a sada 3 paketa nikako da mi dođu, svaki naručen u različito vrijeme...
prije 8 dana, 15:09
> RocknRoll: > Da se i ja ubacim... Cure, jeste u zadnje vrijeme naručivale sa aliexpressa? Inače mi je sve dolazilo za cca 14 dana, a sada 3 paketa nikako da mi dođu, svaki naručen u različito vrijeme... sa aliexpresa mi uvijek sve dođe, nešto za 2 tjedna a nešto čekam po mjesec dana i više. Danas su mi stigli paketi naručeni 15.10.
prije 8 dana, 15:59
> RocknRoll: > Da se i ja ubacim... Cure, jeste u zadnje vrijeme naručivale sa aliexpressa? Inače mi je sve dolazilo za cca 14 dana, a sada 3 paketa nikako da mi dođu, svaki naručen u različito vrijeme... dosta dugo se čeka i ne dolazi sve u isto vrijeme.. neke stvari sam čekala i po 3 tjedna...
prije 8 dana, 16:51
> Lara-larica: > Zanima me kakva su vaša iskustva kupovine preko Amazona prvenstveno te ima li vas sa područja Pule koje biste zaprimili narudžbu pa kupile određene artikle. Nemam odgovarajuću karticu, a treba mi za jedan poklon. jako često naručujemo preko amazon.de i sve odlično. često imaju super akcija, čak do duplo povoljnije nego kod nas i uvijek nam je sve došlo unutar tjedan dana. nedavno mi je sat iz Njemačke došao za cca 4 radna dana, a obična pošiljka iz Zagorja u Zagreb preko Hrv.pošte putovala 10 radnih dana.. :S
prije 8 dana, 16:54
> Mirča4: > > RocknRoll: > > Da se i ja ubacim... Cure, jeste u zadnje vrijeme naručivale sa aliexpressa? Inače mi je sve dolazilo za cca 14 dana, a sada 3 paketa nikako da mi dođu, svaki naručen u različito vrijeme... > dosta dugo se čeka i ne dolazi sve u isto vrijeme.. neke stvari sam čekala i po 3 tjedna... Ja pričam o paketima naručenim krajem 9. mj.
prije 8 dana, 17:07
A je li netko narucivao s Joom-a mozda?
prije 8 dana, 20:50
> Mirča4: > > Lara-larica: > > Zanima me kakva su vaša iskustva kupovine preko Amazona prvenstveno te ima li vas sa područja Pule koje biste zaprimili narudžbu pa kupile određene artikle. Nemam odgovarajuću karticu, a treba mi za jedan poklon. > jako često naručujemo preko amazon.de i sve odlično. često imaju super akcija, čak do duplo povoljnije nego kod nas i uvijek nam je sve došlo unutar tjedan dana. nedavno mi je sat iz Njemačke došao za cca 4 radna dana, a obična pošiljka iz Zagorja u Zagreb preko Hrv.pošte putovala 10 radnih dana.. :S Potvrđujem za Amazon.de Imala sam situaciju da sam naručila i platila karticom tenisice preko shoebedoo, nakon 4 dana su mi javili da ih nemaju na stanju. Iste sam naručila preko Amazon.de koje su stigle za 4 dana!
prije 7 dana, 06:56
Narucujem samo sa Wisha, zadovoljna sam, ugl dosta brzo su mi stigli paketi,jedino cekam jos 2,i treba im mjesec i po,to mi ipak previse.
prije 3 dana, 16:57