Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Kuda odvesti frendice? :)

Drage moje krpičarke, imam nekoliko povoda za slavlje s frendicama (njih 3 + ja) i trebaju mi ideje kuda ih odvesti u Zagrebu :) Obično jedne druge vodimo papati (Mex, Makedonski, Nokturno...), par puta smo bile u Escape roomu što mi je prefora, ali razmišljam ima li još što. Pali su mi napamet Taboo Wellness apartmani, ali 500 kn mi je puno obzirom da nije uključeno ništa osim boravka tamo. Nadam se da neka od vas ima ideju, hvala unaprijed :)
2019 11 05
Kazalište/kino/stand up...
2019 11 05
Kazalište Kerempuh, šta god odabrali nećete pogriješit! 😁
2019 11 05
Luda kuća i Studio smijeha, izvrsne predstave i stand up komedija :") Uz Makedonski bi preporučila Maredo kao restoran za pojest, popit i zabavit se. Advent počinje krajem mjeseca tako da će biti događanja po graduu :)
2019 11 05
Super, hvala vam :) E Ludu kuću i Kerempuh sam zaboravila, a i stand up mi zvuči odlično :")
2019 11 05
Ne Taboo, prljavo, voda se ne istače danima... I preskupo Vidi City Spa u Zabok, isti princip plus masaže, 100 kn po osobi Usput odete malo na izlet u Zagorje. Na povratku preporučam ručak u restoranu Ribič u Velikom Trgovišću. To je nedaleko West Gates, mi se često zaletimo jer nije daleko
2019 11 05
> TinTina987: > Ne Taboo, prljavo, voda se ne istače danima... I preskupo I ja sam to čula za Taboo🤮
2019 11 05
> mihica555: > > TinTina987: > > Ne Taboo, prljavo, voda se ne istače danima... I preskupo > I ja sam to čula za Taboo🤮 Frendica je radila tamo pa znam ih prve ruke. Al kaže nije do nje nego tako vlasnici nalažu. Uvijek je bilo nešto potrgano, ali dok ide biznis nije bitno
2019 11 06
Ajme užas, hvala ti na info TinTina i na prijedlogu :)
2019 11 06