Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje još prodavati?

> Ametista: > Pokusala sam prodati na marketplace sportske tajice,naravno javljaju mi se samo napaljeni muskarci s laznih profila :( tako da....neda mi se,ostajem samo na krpicama. Da li ti frendovi na fejsu vide što prodaješ na marketplaceu?
2019 11 16
Ne vide, ali moras to imati iskljuceno u postavkama (ja sam imala automatski iskljuceno pa vjerujem da je kod svih tako) > AnaShop89: > > Ametista: > > Pokusala sam prodati na marketplace sportske tajice,naravno javljaju mi se samo napaljeni muskarci s laznih profila :( tako da....neda mi se,ostajem samo na krpicama. > Da li ti frendovi na fejsu vide što prodaješ na marketplaceu?
2019 11 18
> LorenaSustar: > depop cure moje,depop je otkriće. vise uopće ne kupujem na krpicama,otkad sam otkrila tu aplikaciju Da li si šta prodala? vidim da je to internacionalno pa ne kužim kako biti konkurentan sa cijenom poštarine :o
2019 11 18
> Lina33: > > LorenaSustar: > > depop cure moje,depop je otkriće. vise uopće ne kupujem na krpicama,otkad sam otkrila tu aplikaciju > Da li si šta prodala? vidim da je to internacionalno pa ne kužim kako biti konkurentan sa cijenom poštarine :o I mene ovo zanima
2020 02 03
> TeaLeoni13: > > ProdajaEmily: > > Stranica koja se zove aukcije.hr, u zadnjih 7 dana sam zaradila preko 2000 kn. Napravila sam veliku čistku doma i stavila skoro 150 predmeta na prodaju, ali sve sam ih stavila od početne cijene 1 kn, neopterećena time koliku će krajnju cijenu predmeti postići, negdje sam ''izgubila'', negdje dobila iznenađujuće visoku cijenu. Napomenut ću samo da se na toj stranici plaća provizija za prodane predmete i evo odmah dati svoj primjer da na iznos od preko 2000 kn zarade trebam platiti oko 200 kn provizije. Provizija se može platiti unaprijed (uplatom na virtualni novčanik) ili nakon što prodate predmete, odnosno nakon što dobijete uplate od kupaca. Nadam se da sam pomogla ovime. > Evo sam isla na aukcije.hr malo pogledati kako funkcionira, vidim da ima da se stavi i fiksna cijena, da nemora biti aukcija ako sam ja to dobro shvatila? > I jos nesto, dali je dostava samo DPD-om, jer dosta su skupi, ne znam koliko se isplati to? Zahvaljujem 😊 Ako se oglas objavi kao aukcija, tada bidanje kreće od te cijene i traje do isteka oglasa. Ako se oglas objavi kao fiksna cijena - klikom na Kupujem, kupac odmah kupuje stvar po toj cijeni, no ova vrsta oglasa daje i mogućnost davanja niže ponude od tražene, tada prodavatelj ima neki vremenski rok da prihvati ukoliko želi. Stranica ima povratne ocjene, nikada ne šteka i sve u svemu super je, no nažalost slabi je tamo interes za odjeću.... Možda kada bi se sve preselile tamo :D :D
2020 05 08
1 2 3 4