Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aaaaaaaaaaaaa molim pomoc

Cure,lp Ja trebam savjet. Dakle sa jednom korisnicom sam se dogovorili oko zamjene. I kad smo se dogovorale je relativno brzo odgovarala i od kako smo se dogovorile odgovara jednom u 10 dana. Kako se nije javila da je poslala ja nisam ni njoj poslala,ali sam joj uplatila dodatno za slanje sa preporukom jel nezelim da mi se zagubi paket. Ja sam u meduvremena zaista zavrsila u bolnici na operaciji i ona se javila jednom prije 9 dana da joj se vratio paket i kao da ga je odma poslala nazad,proslo je 9 dana nema paketa nema poruka nema nista. Nasla sam ju na fb ali se ni tamo nejavlja. Sta da radim? Kako da dodem do nekoga?
2019 11 06
I da nakon sto je prvi put rekla da ga salje sutra,nije se javila 14 dana i potvrdila slanje nego samo napisala da je paket vracen i da salje ponovo.
2019 11 06
Negativnu staviti sa opisom situaccije i linkom na temu.
2019 11 06
I da je poslala ponovno, dužna Vam je ostaviti šifru za praćenje pošiljke jer ste istu nadoplatili! Sve mi ovo vuče na prevaru, 13 pozitivnih i onda istekne rok trajanja :@
2019 11 08
Prevara.. ostaviti negativnu sa opisanom situacijom
2019 11 08