Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Stariji muskarac

> Marija007bje: > Hm, uvijek me zanimalo kako se jedna mlada cura od 20 godina može zaljubiti u nekog od 50 i nešto godina. Jel nije ljepše imati nekog zgodnog, mladog frajera, a ne nekoga '' prdonju '' koji mi tata može biti. https://mojekrpice.hr/forum/t/263741/pomoc-cure-iz-virovitice-xd Evo ima jedan fakultetlija, pa kaže: "Znači ima 22 godine, visok i crn, stvarno nije loš fizički. Studira, jako je pametan, društven je ali rijetko izlazi i pije tako da mu je teško upoznati ljude u novom mjestu. Žalio mi se da mu bude dosadno da nema s nikim na kavu otići, ful mi ga žao jer je dobra mica. Pa eto ako ima neka single cura 18-25 godina..." x-)
2019 11 07
> Nikolimapesic: > Drage djevojke, zene, molim vas za savjet, ne znam sto da učinim vise, naime upustila sam se u vezu sa čovjekom koji ima zenu i djecu ima 52 godine, sveukupno je trajalo 6 mjeseci, zaljubila sam se kao glupaca u njega, on mi je obećavao kule i gradove, imam 20 godina i jednu noc se nisam mogla vidjeti s njim te sam mu slagala da imam sutra predavanje na fakultetu, fakultet jos nije poceo a on je saznao da sam ga slagala jer mu sin ide na isti. Izvrijeđao me i rekao da je gotovo jer je mislio da sam tu noc bila s nekim drugim, a meni roditelji nisu dali da izađem, nakon tog prekida sve u mom zivotu se pocelo polako rušiti, izgubila sam prijatelje pocela sam piti tablete za smirenje, izlaziti stalno, ne mogu vise ovo podnijeti, njegovim prijateljima sam pocela govoriti sve sto je on ruzno pricao o njima, a oni njemu govore ruzno o meni pocela sam ga izdavati, napadati, njegov prijatelj je njemu rekao da sam ja prostitutka jer sam ja pricala da je moja bivsa prijateljica to ali da to nikome ne govori ali to za mene nije istina, uvijek sam bila cura koja je dobra u skoli, na faksu redovno sam isla u Crkvu, bila sam mirno i povučeno dijete, otkad sam njega upoznala kao da mi vrag ne da mira stalno trazim paznju pozornost stalno se spremam i nitko mi nista ne vjeruje vise, svi su poceli o meni pricati ruzno, roditelji vise ne zele pricati samnom, nemam prijateljicu nemam vise nikoga, sve zbog lazi jer stalno sam morala lagati gdje sam i sta sam, ja znam da cete me vi sada osudjivati i da sam sama kriva, svjesna sam svega sto sam napravila i priznajem da sam pogrijesila zelim se oprati od toga svega ali molim vas recite mi vase misljenje s objektivne strane, kako dalje? Hvala vam puno od srca Nikad ne trči niti žali za muškarcem jer stići će drugi :-)
2019 11 07
Moj ti je savjet, budi dama...on ima 52 godine, a ti 20..kod kuće ima suprugu...a ti možeš imati kog poželiš...zato uživaj u životu i nemoj se ponižavati, zbog “gospodina”...
2019 11 07
Vi njoj dajete savjete, tjesite ju... Ah, jadna ona, ajmo plakati jos zajedno s njom... A zaboravljate jednu vaznu cinjenicu, a to je da se cura spandžala se sa OZENJENIM MUSKARCEM KOJI KUCI IMA ZENU I DJECU. Prava heroina! Junakinja i mucenica! Neka i vas muz nadje jednu takvu pa cemo vidjeti hocete pisati isto i biti tako razumne i suosjecajne.
2019 11 07
> doraos: > Vi njoj dajete savjete, tjesite ju... Ah, jadna ona, ajmo plakati jos zajedno s njom... A zaboravljate jednu vaznu cinjenicu, a to je da se cura spandžala se sa OZENJENIM MUSKARCEM KOJI KUCI IMA ZENU I DJECU. Prava heroina! Junakinja i mucenica! > Neka i vas muz nadje jednu takvu pa cemo vidjeti hocete pisati isto i biti tako razumne i suosjecajne. Ja sam bila sa oženjenim, nisam to znala. Kada sam to saznala, a to je bilo tek u socijalnom uredu, nisam mu se više nikada javila. Živog bi ga zakopala! Lagao me u oči mjesecima, svaku noć je bio kraj mene i šutio je, kao i njegova obitelj. Čujte taj se podatak baš ne da izguglati. Ženska je još mlada, neiskusna, pa joj se koliko toliko prašta...
2019 11 07
> malllaaaa: > > doraos: > > Vi njoj dajete savjete, tjesite ju... Ah, jadna ona, ajmo plakati jos zajedno s njom... A zaboravljate jednu vaznu cinjenicu, a to je da se cura spandžala se sa OZENJENIM MUSKARCEM KOJI KUCI IMA ZENU I DJECU. Prava heroina! Junakinja i mucenica! > > Neka i vas muz nadje jednu takvu pa cemo vidjeti hocete pisati isto i biti tako razumne i suosjecajne. > Ja sam bila sa oženjenim, nisam to znala. Kada sam to saznala, a to je bilo tek u socijalnom uredu, nisam mu se više nikada javila. Živog bi ga zakopala! > Lagao me u oči mjesecima, svaku noć je bio kraj mene i šutio je, kao i njegova obitelj. Čujte taj se podatak baš ne da izguglati. > Ženska je još mlada, neiskusna, pa joj se koliko toliko prašta... To je drugo, ti nisi znala. I kada si saznala, povukla si se, nisi se nastavila razvlaciti s njim.
2019 11 07
Da sam na mjestu gospođe od dotičnog, pokupila bi djecu i prnje i pustila ga da uživa u 30 godina mlađoj, ne bi im se miješala uopće. Naravno, pokrenula postupak razvoda i uzela mu pola imovine. ;)
2019 11 07
Ja sam kratko bila sa zauzetim deckom, na drustvenim mrezama covjek bi rekao slobodan ko pticica, nigdje slike sa zenskom osobom, nigdje nikakvog podatka ili potencijalne informacije koja moze navesti da uopce ima ikoga i nakon nekog vremena saznam da je u vezi pet godina s curom koja zivi u drugom mjestu. Pet godina. Isto sam fras dobila i odmah ga otkantala. Za svjesnu vezu sa zauzetim ili ne daj boze jos gore ozenjenim muskarcima nema nikakvog opravdanja. Cak ni mlade godine nisu opravdanje. Sa 20 godina itekako imas razum i svijest da mozes znati da je veza sa ozenjenim muskarcem zlo.
2019 11 07
> doraos: > Ja sam kratko bila sa zauzetim deckom, na drustvenim mrezama covjek bi rekao slobodan ko pticica, nigdje slike sa zenskom osobom, nigdje nikakvog podatka ili potencijalne informacije koja moze navesti da uopce ima ikoga i nakon nekog vremena saznam da je u vezi pet godina s curom koja zivi u drugom mjestu. Pet godina...... U tome je problem. Ne možeš to provjeriti. Čak matični ured ne daje takav podatak. Na svoje oči vidjela, a lik je ispred mene priložio osobnu i matičar me uopće nije htio upozoriti. Naime, koliko sam naivna bila promijenila sam prezime ahh Ali gledajte, karma te stigne kad tad. Ili se sazna pa te proglase k*rvom, ili te svi otkantaju, ili ti završiš na psihijatriji i lijekovima, ili ostaneš trudna, ili pokupiš neku bolest ... Varijacije na temu su bezbrojne.
2019 11 07
> malllaaaa: > Da sam na mjestu gospođe od dotičnog, pokupila bi djecu i prnje i pustila ga da uživa u 30 godina mlađoj, ne bi im se miješala uopće. > Naravno, pokrenula postupak razvoda i uzela mu pola imovine. ;) Zato sto si ti dostojanstvena i imas normalne moralne vrijednosti, i tako si se i izvukla iz situacije u kojoj si se, nazalost, zatekla.
2019 11 07
Svakoj zeni se dogodi barem jednom neka budaletina od muskarca. Vazno je samo kako cemo se mi nositi s tim i na koji nacin.
2019 11 07
Zaboravila sam napisati, ne postoji registar vjenčanih osoba u RH, iako je brak javna stvar, ugovor koji se slapa pred državnim tijelom i svjedocima (kumovima). A kada je osoba u braku, to povlači mnoge pravne posljedice. Tada nije priznata ni izvanbračna zajednica pred zakonom, novi brak je gotovo nemoguće sklopiti, čak postoji i kazneno djelo dvobračnosti i možeš i u zatvoru završiti, a da ne pričam o poništenjima i ostalim procedurama oko priznavanja i skrbi oko djece.
2019 11 07
> doraos: > Svakoj zeni se dogodi barem jednom neka budaletina od muskarca. Vazno je samo kako cemo se mi nositi s tim i na koji nacin. Nadam se da opet nisam u govno ugazila. Ako me ovaj prevesla, postat ću lezba x-) Imam dijete i ne mogu si priuštiti novi kiks.
2019 11 07
> malllaaaa: > > doraos: > > Svakoj zeni se dogodi barem jednom neka budaletina od muskarca. Vazno je samo kako cemo se mi nositi s tim i na koji nacin. > Nadam se da opet nisam u govno ugazila. Ako me ovaj prevesla, postat ću lezba x-) > Imam dijete i ne mogu si priuštiti novi kiks. Drzim fige. <3
2019 11 07
Prvo mi je rekao da je rastavljen, prsten nije nosio nikada, a kako idem s njegovim sinom na fakultet pričalo se da je on podnio zahtjev odavno ali da zena ne zeli razvod, zbog financija zbog djece...
2019 11 07