Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pbz kartica/rate

Jeli moguće placanje na rate Visom ako nisi zaposlen? I koji su uvjeti da se omogući placanje na rate(ako ih uopće ima). Ili isključivo moraš biti zaposlen da bi mogao dobiti rate? :) Pitanje je iz usluge, ja imam American i preko njega uzimam na rate, preko one njihove obicne Visa nikad nisam ni pitala. Hvala svima :)
2019 11 07
ja imam pbz vizu i na rate sam mogla uzimati samo kad sam bila zaposlena. inace se mora ici u banku po neko odobrenje za placanje na rate, za druge banke ne znam
2019 11 07
imam njihovu visu (tekući račun) i za plaćanje na rate su me tražili potvrdu od poslodavca da ću radit još 6mj (nemam ugovor za stalno) kad sam donjela potvrdu su mi rekli da prvo moram imat dozvoljeni minus (to počinje s 1. od slijedećeg mjeseca od trenutka zatraženja) pa onda odobre neki iznos za obročne otplate, to sam odbila jer ne želim imat minus al sam dobila visu premium (automatski mi se ponudila nakon 6mj redovitih primanja) pa na nju uzimam na rate
2019 11 07
Mislim da kod bilo koje banke morate donesti platne liste da bi Vam odobrili plaćanje na rate.
2019 11 07
Ako imate karticu možete na rate. Tko traži platne liste ? To prvi puta čujem .
2019 11 07
Studira li osoba? Ima li manje od 29 godina? Zaba nudi mogućnosti obročnog plaćanja u Paketu za mlade. Za studente i one koji ne studiraju. https://www.zaba.hr/home/paket-za-mlade Ali kako će otplaćivati obroke ako nema prihoda?
2019 11 07
> Vikili: > Ako imate karticu možete na rate. > Tko traži platne liste ? > To prvi puta čujem . Traže potvrdu od poslodavca, daju papir koji ti u računovodstvu ispune i šef mora potpisat
2019 11 07
ja sam mogla u pbz na rate kad sam imala neki studentski paket, ali do iznosa 1000 kn po racunu. cim je isteklo studentsko razdoblje vise nisam mogla bez potvrde poslodavca
2019 11 07
Za rate konkretno pbz visa Potrebno je otici u poslovnicu, tamo se dobije papir koji se odnese poslodavcu, pa poslodavac u knjigovodstvo odobri te se taj papir vraća u poslovnicu Tako se dobiva dozvoljeno prekoračenje (mislim 3 plaće u minus) i obročna otplata sa 1 mj. Odgode. U slučaju prelaska s ugovora za stalno, na određeno recimo, rate se ne ukidaju sve dok su primanja redovna u ta primanja spada isključivo plaća, znaci oni imaju posebnu "šifru" pod kojom taj iznos koji sjedne knjizi se kao plaća. To znaci, ti ne mozes npr. Stavit ako ne radis ili si prestao radit identičan iznos plaće i da se rate i dalje dozvoljavaju. One se automatski gase, nakon jednog mj. Bez primanja. Toliko ja znam sad jesam pomogla ili ne ne znam... Sve u svemu najbolje otic u poslovnicu i pitati tete na šalteru
2019 11 08