Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozitivna povratna

Pozdrav svima, ispricavam se ako je vec bila ova tema ali zanima me sto ako posteno prodate ili kupite,sve prođe ok i korisnica vam ne da pozitivnu povratnu. To mi se događa vec 2. put,toliko je tesko skupiti ih(pozitivne) i onda kad ih zasluzite ne dobijete.Nisu mi dale ni negativnu,naravno nego ignorirale.Ja sam njima dala pozitivnu,a one meni nista.Posaljem poruku i molim i opet nista.Nastojim biti korektan kupac i isto takav prodavac i nadasve posten tako da me to jako frustrira.Moze li se sto poduzeti?Hvala.
2019 11 07
Ne može se ništa. Dobra volja druge strane hoće li se javno zahvaliti, a čitam po forumu da se neke ne znaju zahvaliti ni privatno, u inboxu.
2019 11 07
Nema tu pomoci Tko zeli ostavit povratnu,ostavit ce Ima i onih koji ni ne jave da su preuzeli.ni a ni b nakon toga
2019 11 07
Istina.I to mi se isto dogodilo da gospođa nije javila ni da je preuzela paket.
2019 11 07
I vi svoju obrišite, onda se neke sjete ipak javiti, a neke i dalje ne, ali na to ne možemo utjecati.. Nažalost to se svako malo događa.. Ali polako skupit će se povratne :) Ja ostavim uvijek, a meni ako ne ostave natrag svoju obrišem i to je to.
2019 11 07
Ja sam imala strpljenja za to, ali ukoliko je sve prošlo ok, a ne uzvrate mi povratnu - svoju obrišem. Ako njima nije stalo, nema problema. Jedino taj princip funkcionira i većina ih se onda sjeti uzvratiti...
2019 11 07
Meni se već 2 puta desilo da mi korisnice sa 300+ povratnih nisu javile da je stiglo. Ja sam počela brisati povratnu koju ostavim ako druga strana meni ne napiše kroz cca 7 dana
2019 11 07
Ako ste nekome ostavili povratnu, a on vama nije, jer je nepristojan i bahat,nemojte ga moliti da to učini, nego napišite da ćete, ukoliko ne dobijete zasluženu povratnu obrisati onu koju ste mu napisali.
2019 11 07
Ja većinom ostavim kad prodajem ,odmah nakon slanja.Kad dobiju napišem nadam se da sam i ja zaslužila uvijek napišu ,ha ha ali kad kupujem rijetko dobijem prva tek kad ja ostavim ima svega. Nemate brige ,meni osobno nisu presudne povratne kad kupujem .Meni je bitna komunikacija ,usluga i normalne cijene😉
2019 11 07
Ja se s time ne zamaram. Prije sam odmah ostavljala povratne, a meni rijetko tko. Onda sam odlučila svaku neuzvraćenu obrisati. I jedna spodoba me tako napala i izvrijeđala u poruci da je to strašno. Pogodilo ju je što sam joj obrisala povratnu i umjesto da se ispriča da je zaboravila, ona mene izvrijeđa. Od onda više kupcima ne ostavljam povratne prva. Ako mi oni ostave, uzvratim, ali prva više ni u ludilu. Do sada sam sigurno pedesetak ocjena tako "izgubila", odnosno, nisam ih ni dobila. I nije me briga. Ne mogu i neću učiti, moliti, preodgajati odrasle ljude...
2019 11 07
Ja se isto tako ne zamaram s time. Ostavim povratnu i to je to. Prema ocjenama koje sam dala vidim koliko sam imala suradnji, a ne prema ocjenama koje sam dobila. ;) No sikiriki. Idemo dalje... :)
2019 11 08
naviknut ćeš se :")
2019 11 08
Meni se dogodilo najmanje 30 puta a pretpostavljam da će se dogadati i dalje. Ništa se ne može, ili ignorirati ili obrisati svoju. Jer ne možete nekoga natjerati da ostavi povratnu, to je nečija dobra volja. Ne znam zašto je nekome problem odvojiti 30 sekundi za to, ali očito je.
2019 11 08
334 prodaje, 95 povratnih :s (sva sreća vodim svaku prodaju u tablici pa znam koliko mi fali ocjena :') )
2019 11 08
> PretrpaniOrmar: > 334 prodaje, 95 povratnih :s (sva sreća vodim svaku prodaju u tablici pa znam koliko mi fali ocjena :') ) Ozbiljno :o ?! Ja imam skoro 1000 povratnih i samo dva puta mi se dogodilo da mi ne budu napisane - tada sam pobrisala svoju. Ali 334 prodaje i 95 povratnih, to mi je nevjerovatno :o
2019 11 08
1 2