Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozitivna povratna

> gitadevi: > > PretrpaniOrmar: > > 334 prodaje, 95 povratnih :s (sva sreća vodim svaku prodaju u tablici pa znam koliko mi fali ocjena :') ) > Ozbiljno :o ?! Ja imam skoro 1000 povratnih i samo dva puta mi se dogodilo da mi ne budu napisane - tada sam pobrisala svoju. > Ali 334 prodaje i 95 povratnih, to mi je nevjerovatno :o blago tebi x-) ja se više ne skiram oko povratnih...briga me....ja sada svoju ostavim kako god - prije sam ih brisala al sada me baš briga :) i tako povratne više nisu nikakvo mjerilo poštenja (ako je suditi po zadnjim tjednima tu)
2019 11 08
Ja ostavljam povratne bila kupac ili prodavac 🤗 I ako ne ostavi suprotna strana ne brišem svoju To vise govori o njima neg o Vama Vodim svoju malu evidenciju koliko sam prodala i znam da sve obavim kako treba Ja se potrudim max a ako ce ostaviti povratnu super ako ne nist se tu ne moze 🙈
2019 11 09
mene nekad novi korisnici zamole za povratnu nakon suradnje, ali i stari. ostavim bez obzira na zamolbu, a znam da novima treba pozitivnih da bi dalje lakse prodavali
2019 11 09
Kao kupac uvijek ostavim povratnu prva, možda sam na početku par puta brisala kada mi nije bila uzvraćena. Ali kao prodavač rjeđe ostavljam jer se čak neke ne znaju ni javiti da su preuzele a kamoli povratnu ostavile. Smatram da bi kupac nakon što preuzme trebao prvi javiti i ostaviti povratnu da je sve uredu. Ne sekiram se oko toga previše, neću nikoga ganjati za to ali da bi bilo fer, bilo bi. x-)
2019 11 09
> gitadevi: > > PretrpaniOrmar: > > 334 prodaje, 95 povratnih :s (sva sreća vodim svaku prodaju u tablici pa znam koliko mi fali ocjena :') ) > Ozbiljno :o ?! Ja imam skoro 1000 povratnih i samo dva puta mi se dogodilo da mi ne budu napisane - tada sam pobrisala svoju. > Ali 334 prodaje i 95 povratnih, to mi je nevjerovatno :o da vidim da neki od avs imate puno povratnih - :| prije me jako smetalo kad mi ne ostave povratnu - sada me više nije briga...prodaja ide super...guram....no sikiriki bejbe x-) svaka prodaja ide u ekselicu i meni je to dovoljna satisfakcija....
2019 11 09
Nije baš tema, ali radi se o ocjenama i ovaj put nemogućnosti davanja ocjene. Rijetko surađujem na Krpicama, no sad kad sam kupila artikl ponovo od iste prodavačice nisam joj mogla dati ocjenu jer piše da jednoj osobi mogu dati ocjenu samo jednom. Nekako mi to nije logično, ne mora svaka transakcija biti besprijekorna (iako ove to jesu!)
2020 01 08
> Vigica: > Nije baš tema, ali radi se o ocjenama i ovaj put nemogućnosti davanja ocjene. Rijetko surađujem na Krpicama, no sad kad sam kupila artikl ponovo od iste prodavačice nisam joj mogla dati ocjenu jer piše da jednoj osobi mogu dati ocjenu samo jednom. Nekako mi to nije logično, ne mora svaka transakcija biti besprijekorna (iako ove to jesu!) Tako je kako je (meni se isto ne sviđa taj sistem, ali, eto....). Međutim, u drugoj suradnji sistem se može prevariti tako da ju ovaj put ocijenite kao kupca, a ona vas kao prodavača ;)
2020 01 08
> Tako je kako je (meni se isto ne sviđa taj sistem, ali, eto....). Međutim, u drugoj suradnji sistem se može prevariti tako da ju ovaj put ocijenite kao kupca, a ona vas kao prodavača ;) Hvala na savjetu. :D
2020 01 08
Ja sam ovdje od rujna 2019., znači, malo. Do sada me od 90 i nešto povratnih samo jedna cura zakinula u istima. Trudim se biti dobar prodavač da bi ljudi bili oduševljeni i nema šanse da mi odluče ne ostavit povratnu, mislim da kad je kupac vrlo zadovoljan predmetom koji je kupio i poklonom koji uvijek pošaljem, ostavi povratnu. Možda Vam ne ostavi povratnu jer bi Vam dali negativnu, a možda ih samo nemaju naviku ostavljati. Ne osuđujem nikog, to su samo moguće situacije, a ima ih još dosta, kao npr. da netko nakon kupnje ne uđe na Krpice više nikad🤷‍♀️ Neki ljudi niti ne znaju za to ovdje, neki možda zaborave. Ne bih rekla da je netko neodgojen zato što mi nije ostavio povratnu. Tko zna što je razlog!
2020 01 10
Cure,kupila sam artikl od jedne krpičarke. Isti dan uplatila i kao kupac definitivno bila za poželjeti. Niti pitala za popuste, niti ništa drugo. Cura kaže da će poslati isti dan, a pošalje tek za dva dana. Ne uzmem za zlo niti gnjavim zbog toga. Ostavim pozitivnu kada je paket stigao,i pitam za povratnu od nje. Dobrim odgovor da pozitivne ostavlja samo kao kupac. Smatram da to nije ok. Svoju povratnu sam obrisala. Jesam li upravu?
2020 11 04
1 2