Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Vichy dermablend 3D

Trazim puder, novi. Nijansa 25.
2019 11 08
i ja isto tražim taj puder ,ali s orginalnom kutijom ,jer ima ga na wish i ebayu po mizernoj cijeni ,Jučer ga dobila ,ali to nije to ,kvaliteta nula .Zato kupujem samo u orginalnoj ambalaži i naljepnica da je kupljen u Hrvatskoj .
2019 11 13
Imate akciju po ljekarnama. Uz kupnju vichy pudera ( bilo kojeg) dobije se stick vichy stick u boji.
2019 11 13
Ja bih malo informacija o puderu iz prve ruke. Da li se dobro razmazuje? Koliko je gust? Da li ga je bolje utapkati prstima ili spuzvicom?
2019 11 16
Jako je gust. Dobro se razmazuje. Meni je bio pretezak. Kad ga stavim kao da sam lice zacementirala. Al je prekrivanje za 10.
2019 11 17
Meni je odlican, ne koristim ga na cijelo lice vec na kriticna mjesta, vecinom na neki pristic ako mi izbije i na podocnjake... ima visoko prekrivanje... ja ga koristim sa spuzvicom, pri koristenju posprejam fiksatorom spuzvicu i malo nanesem pudera posto je gust i brzo se primi na kozu, izblendam i voila! :) Da ne kazem koliko ce vam trajati, meni ovo pakiranje koje imam ako ne skoro 2g > AnDra411: > Ja bih malo informacija o puderu iz prve ruke. > Da li se dobro razmazuje? Koliko je gust? > Da li ga je bolje utapkati prstima ili spuzvicom?
2019 11 18
ja osobno probala sam sve i VICHY je nezamjenjiv ,najbolji puder koji sam probala ,prekrije baš sve
2019 11 18
Hvala svima na odgovorima. ♥️
2019 11 18
Ja tražim u nijansi 35, te prodajem nijansu 25.
2019 11 25
Meni je odlican, ja ga koristim godinama, imam akne i sve mi prekrije, je tezak, ali s obzirom da je prekrivanje jako, nije ni cudo.
2019 11 26
Ja imam u oglasima testere nijanse 15, pa evo, možete jeftino isprobati.
2019 12 05