Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Vichy dermablend 3D

Trazim puder, novi. Nijansa 25.
prije 10 dana, 17:34
i ja isto tražim taj puder ,ali s orginalnom kutijom ,jer ima ga na wish i ebayu po mizernoj cijeni ,Jučer ga dobila ,ali to nije to ,kvaliteta nula .Zato kupujem samo u orginalnoj ambalaži i naljepnica da je kupljen u Hrvatskoj .
prije 5 dana, 21:09
Imate akciju po ljekarnama. Uz kupnju vichy pudera ( bilo kojeg) dobije se stick vichy stick u boji.
prije 5 dana, 22:12
Ja bih malo informacija o puderu iz prve ruke. Da li se dobro razmazuje? Koliko je gust? Da li ga je bolje utapkati prstima ili spuzvicom?
prije 2 dana, 22:04
Jako je gust. Dobro se razmazuje. Meni je bio pretezak. Kad ga stavim kao da sam lice zacementirala. Al je prekrivanje za 10.
prije 1 dan, 23:28
Meni je odlican, ne koristim ga na cijelo lice vec na kriticna mjesta, vecinom na neki pristic ako mi izbije i na podocnjake... ima visoko prekrivanje... ja ga koristim sa spuzvicom, pri koristenju posprejam fiksatorom spuzvicu i malo nanesem pudera posto je gust i brzo se primi na kozu, izblendam i voila! :) Da ne kazem koliko ce vam trajati, meni ovo pakiranje koje imam ako ne skoro 2g > AnDra411: > Ja bih malo informacija o puderu iz prve ruke. > Da li se dobro razmazuje? Koliko je gust? > Da li ga je bolje utapkati prstima ili spuzvicom?
prije 18 sata
ja osobno probala sam sve i VICHY je nezamjenjiv ,najbolji puder koji sam probala ,prekrije baš sve
prije 8 sata
Hvala svima na odgovorima. ♥️
prije 7 sata