Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Preporuka-girije

zna li netko gdje mogu kupiti najjeftinije girije 12kg😊 Zg Ili mozda netko ima HVALA
prije 10 dana, 22:21
prodala prije 3 dana (doslovno) - cijene su vam više manje svagdje iste pa jedino da lovite neki popust na netu (polleo, fitness.hr) ili pogledajte na njuškalu
prije 10 dana, 22:43
Što su girije? 😃🙉
prije 10 dana, 23:25
girje = željezni utezi ;)
prije 10 dana, 23:59
Polleo sport,Hervis i znaju bit na akciji. Polleo obicno ponedjeljkom izbaci kaj je na akciji,a Hervis svako malo nesto ima pa treba pratit. Ne znam vjezbas li sa njom ili je nosis kao opterecenje(u tom slucaju preporucujem prsluk sa tezinom super stvar,a ruke slobodne samo sto sam vidjela prsluk od 5 i 10kg za ostalo nisam sigurna). Provjeri i na njuskalu il index oglasniku ili plavom prodahe li tko girje.
prije 9 dana, 08:27
Pogledaj i u Dechatlonu. Zna biti ponekada i u Lidlu super cijena
prije 9 dana, 12:44
U dechatlonu su mi malo skupe 🙊 kao i u polleu 😅 Za Lidl nisam imala pojma da ima🙊🙊😂😂 Al svakako pratim i tamo hvala punoo Vjezbam sa njima, nekako mi lakse i vise vjezbi mogu sa girijama nego prslukom 🤷 Nema druge nego cekat popuste🤷
prije 9 dana, 01:07
Ma da to u Lidlu bude jednom ili dva puta godišnje
prije 8 dana, 19:36
Tko vidi nek javi u poruke 😅🤣🤣🤣🤣🤣
prije 7 dana, 22:03
Kupila prije mj dana girju od 14 kila u lidlu za 120kn. Stim da je bila i girja od 10 na popustu od 80 kn. Nedavno je u katalogu kauflanda bilo utega i girja jos povoljnijih od lidla
prije 6 dana, 12:34
https://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/girja-8kg-oglas-29992514
prije 6 dana, 12:38
https://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/prodajem-girju-14-kg-ivanec-oglas-29207701
prije 6 dana, 12:39
Evo nisu od 12 kg al mislim da su bas povoljne
prije 6 dana, 12:40
Pratite akciju, mada po meni ove iz lidla su glomazne pa je nemoguće neke vjezbe izvoditi. Mozda su za deadlift OK. Zeljezne gumirane su super, lijep hvat imaju i bas su lijepog dizajna, pogotovo od 12kg pa nadalje. Ja imam dvije 8kg i 12kg obadvije kupljene na fitness hr. Na akciji pred Bozic
prije 13 sata