Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Reklamacija bez racuna, zara

Prsluk kupljen u zari 20.09. nosen par puta i danas opran po prvi puta po uputi sa etikete, kad sam ga izvadila iz perilice cijelo punjenje se izvitoperilo, na ledjima vise uopce nema punjenja, sve se nakupilo u jednu hrpu i nije vise nizašta, nije nosivo Račun je bacen, od tada je proslo gotovo 2 mjeseca, ali znam tocan dan i sat kupnje jer sam placala karticom, provjerila na int.bnk. Etiketa za cudo ostala spremljena Ima li tko slicno iskustvo? Ima li sanse za povrat ili bar za zamjenu? Krivo mi je jako jer je bio 299 kn, puno previse da bi se ovako nesto desilo
2019 11 11
Obzrirom da se ne radi o povratu nego reklamaciji mislim da će vam uzeti i bez računa. Doduše, čak i ako imate transakciju na int bankarstvu bilo bi super to isprintati, oni odmah tu imaju točno vrijeme i br transakcije i ubrzo će tako u sustavu naći i račun. :)
2019 11 12
Meni je baš jučer frendica zamijenila suknju zbog broja bez računa. Već je to prije radila i jučer joj je žena rekla da se ne bi smjelo ali pošto je u pitanju samo veličina joj je zamijenila. A kod Vas je slučaj reklamacije, nemojte to pustiti nego odite s prslukom u zaru i još imate potvrdu na int. bankarstvu.
2019 11 12
Meni nisu htjeli priznati bez računa, imala sam etiketu, ali to je bilo prije 2 godine Ali inače se zna desiti i kod pernatih jakni da se to punjenje tako na jednu hrpu nakupi, ali kada se još dobro prosuši bude ok. Barem meni tako bude kada operem u perilici samo gledam da je vjtrovito vrijeme za sušiti. Neka još neko javi ako ima sličnih iskustva
2019 11 12
LadyBety- jeste pokušali prsluk osušiti u sušilici? Meni se to što pišete zna dogoditi kad perem nešto "zimsko" pa ako sušim obično na zraku ali kad god bih stavila u sušilicu bilo bi ok.
2019 11 12
Imam susilicu, stavila sam je na susenje sa lopticama ali nema rezultata jer se radi o sinteticnom punjenju, da je to perje sve bi bilo ok. Idem u zaru popodne
2019 11 12
> LadyBety: > Imam susilicu, stavila sam je na susenje sa lopticama ali nema rezultata jer se radi o sinteticnom punjenju, da je to perje sve bi bilo ok. Idem u zaru popodne Ništa onda, želim sreću s povratom :-)
2019 11 12
Imala sam takvu jaknu koja je nakon pranja izgledala nenosivo i grozno. Malo sam razdvojila te velike grumene ,koliko se moglo i stavila na sušenje po jako lijepom vrućem vremenu. Meni je upalilo. Jakna opet bila ko nova....
2019 11 12
Ako budu ti kenjali s povratom pozovi se na skrivene nedostatke, Zakon o zaštiti potrošača i Zakon o obveznim odnosima. Odgovornost za materijalne nedostatke je 6 mjeseci, a ako smatraju da prsluk nije defektan oni plaćaju vještaka da dokaže da si ga ti uništila. I obavezno (ako ne uvaže reklamaciju) isti dan sve poslati napismeno!
2019 11 12
Reklamacija uvazena, izvukli racun i napravili povrat bez ikakvih problema, nisam se nadala da ce to proci sa takvom lakocom. Hvala svima na savjetima 😉
2019 11 12
> LadyBety: > Reklamacija uvazena, izvukli racun i napravili povrat bez ikakvih problema, nisam se nadala da ce to proci sa takvom lakocom. Hvala svima na savjetima 😉 Super :")
2019 11 13
Greni se trebaju razdvajati rucno prilikom susenja, ako ne zaljepe se i jakne gube na “punoci”. Operite opet na laganom i prilikom susenja rastegnite punjenje rukom par puta, i pokusajte susiti kad bude suncano. Javljam se jer sam i ja tako jednu jaknu unistila ali svom srecom vratila se u originalno stanje na novom pranju 😊
2019 11 13
> Magdalena24: > Pozz, zamolila bi vas za pomoc, ako netko zna. > Prije par dana u Zari sam kupila jaknu i htjela bi ju vratiti, ali nema one etikete sa cijenom, nisam sigurna da li je jakna uopce imala tu etiketu kad sam izasla iz trgovine s njom... racun imam i one deklaracije o sastavu su unutra, jakna je doslovno isprobana samo. Zanima me da li ce mi izvrsiti povrat, da li ce raditi probleme s obzirom na to da nema te etikete sa cijenom? Hvala :) Mislim da hoce, u biti ne mislim nego sam sigurna u to 😆 Njima ta etiketa nista ne znaci
2019 11 14