Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Ideje gdje za feštu- Zagreb

nas 20-ak s posla bi se okupilo da malo proslavimo kraj godine.. Da li netko ima ideju gdje bi bilo dobro otići ili još bolje ako je netko bio nedavno negdje, da mi kaže dojmove.. Važno nam je da ima žive muzike, a opet da cijena nije paprena :D
prije 29 dana, 01:34
Restoran "Za vašu dušu" u Okuju, okolica VG zna imati dobre vikende uz muziku.... velika sala, dobra klopa, ugodna atmosfera, veliki plesni podij.... Googlaj malo i zvrcni ih pa provjeri kad je živa muzika.... Navodno ima jedan hotel u Otoku (između Dugava i Sigeta, negdje oko tamošnjeg Lidla) svakog vikenda ima živu muziku, ljudi su zadovoljni čujem....ne znam kako se zove.... I na kraju ostaje teški narodnjak Qeen u Sesvetama, tu je pak ludnica do zore ... ako još rade.... Naravno, sve treba provjeriti telefonskim pozivom i najaviti se....
prije 29 dana, 08:32
KontesaNeraZG - Big mamma pub :)
prije 28 dana, 17:49
> gea1508: > KontesaNeraZG - Big mamma pub :) Točno, hvala GEA1508, znala sam da je nešto s mama :)
prije 27 dana, 08:53
Hvala Vam! 😀
prije 26 dana, 22:13
Ja ću vam predložiti kamo ne ići, a to je Maredo grill. Bili smo nagurani ko stoka, muzika je bila glasna toliko da smo morali vikati da bi se čuli, grill je onako srednje kvalitete, bilo je dosta papreno. Tamburasi dolaze oko 23,30h pa restoran postaje noćni klub. Oni su bili super, ali nije bilo mjesta za plesati.
prije 25 dana, 16:04