Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Web shop otvaranje

Mozda mi neko moze pomoc,pojasnitini slicno,naime otvorila bi svoju internetsku trgovinu pa me zanima dali neko zna dali je to uopce isplativo,kako ide redoslijed za otvaranje takve firme,dali moram imati skladiste za robu itd.jer bi ja prijavila firmu na svoju kucnu adresu. Puno bi mi znacilo ako se neko razumije u to 🙋‍♀️😚
2019 11 13
Ne znam detalje, ali znam da košta užasno puno. Od otvaranja do održavanja, također morali biste imati nekog zaposlenog samo na tome kako bi funkcioniralo Ukoliko imate fizičku trgovinu u ide vam ok, mislite da bi moglo i preko interneta - zašto ne E sad ako nisam točno shvatila, ima i varijanta otvoriti trgovinu pa prodavati tipa preko instagrama kao mnogi butici. To je vjerojatno isplativije, iako i dalje ima puno posla. U tom slučaju treba otvoriti firmu koja može biti na vašoj adresi i dalje samo otvoriti profile na mrežama. Ne treba skladište ili dvije lokacije, samo adresa za firmu na kojoj možete i fizički primati kupce
2019 11 13
Hvala na pomoci :) Pa dosta pratim i po fejsu i instagramu takav nacin rada pa vec duze vremena planiram to i ja pokrenuti pa kako bude islo,treba riskirati nekad haha Za otvaranje jdoo firme znam da puno nema troska,imam programera koji bi mi napravio stranicu i stavila bi sebe kao vlasnika i osobu koja ce se baviti s tim osim ako mi se posreci pa uspijem i jos nekog zaposliti :) Mozda ipak bi trrbala se savjetovati sa knjigovođom? Vjerovatno bi mi najbolje knjigovođa/knjigovotkinja objasnila pa ako ima neka rado bi da mi se javi
2019 11 13
Detaljno se raspitajte...ima puno sitnica... Sve ovisi koji tip robe mislite prodavati..... Prostor unutar kuće može biti za to i onda ga samoj sebi iznajmljujete i plaćate porez na najam,ali objekt(kuća,stan) moraju glasiti da su stambeno-poslovni.... Sretno🤗
2019 11 14
Hvala vam :)
2019 11 14
i ja planiram otvopriti svoj web shop. sama izrada stranice je skupa, no ja imam sestru koja će mi održavati stranicu kao i ovu sada što imam. treba vam firma il obrt (preporučujem obrt), možete birati skladištenje ili pak ne. ako nemate skladištenje onda su vam dovoljni minimalni tehnički uvijeti za otvaranje. to je sve što znam :)
2019 11 28