Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čini li vam se da krpice umiru?

Curke, ne mogu se oteti dojmu da stranica umire. Ne samo s tehničkoga aspekta, nego da odumire duhom. Nema forumovanja, nema zafrkancije, nema čak ni prijevara (ili se curke ne javljaju). Ne vidim ni ima li baš prodaje. Prije nije prošao dan da ne dobijem neki upit, ponudu, sad sve manje... Pa i sama manje kupujem, manje sam ovdje... Malo žalosno, moram priznati. Tako bi lijepa stranica mogla biti.
2019 11 13
Da. Sad i rijetko čitam forum. Prije sam svaki dan prelistavala teme. Baš je zamrla stranica..
2019 11 13
i ja sam ovdje sve rjeđe - prije je na forumu bilo svega, sada satima niti objave...uglavnom o prevarama... :| previše negativne energije je tu....a i svako malo nešto krepa na stranici.... prodam što imam i selim - pometala sam oglase posvuda samo da čim prije ovo završi....nekada mi je ovo bio zabavni hobi, sada samo tlaka da se riješim viška stvari prij dizanja sidra.... tužno je to, ali možda je nekada potrebno doći do dna da se ponovno krpice uzdignu...
2019 11 13
> Jasmina42: > Evo ima prevare, nakon 6 godina ovdje luda sam ko puška!!!! > Nikad mi nitko nije napravio ni uspio prevariti me, a ova dotična čak ima i 62 pozitivne povratne... > Znači nakon uplate ne ulazi više na profil...lopovi ovdje i dalje rade žao mi....više ni povratne nisu nikakvo mjerilo poštenja :/ zakeljito je negativnu, onda otvorite temu sa njenim imenom i pošaljete joj link preko poruka - ako je suditi u zadnje vrijeme, to pomogne da se istjera pravda :| tužno da već svi znamo proceduru za prevare (toliko ih je u zadnje vrijeme) sretno
2019 11 13
Nas dvije smo na profilu,do prije 6 mj sam slabo bila na krpicama zato što sam radila u tri smjene itd ,mogu reći da se prije prodavalo više i sa višim cijenama. Sad ako baš tražite malu cijenu samo da prodate i riješite se viška proda se,ali me ljuti imam oko 20artikla kreatorske robe ,i stvarno skupe robe iz Engleske ne objavljujem to ,jer cure ne prepoznaju te marke ovdje i nema upita jer im skupo ,a tamo dođu 5puta više ,ne možete na slici baš nekad ni dočarati sve,pa sam od takvih stvari odustala,jer mi se čini da je ovdje prosjek životne dobi, 20-25 god najviše cura možda i mlađe, njima da samo promjene za grad i prodaju višak...
2019 11 13
ja nešto uspijem prodat, nešto i kupim, fali mi još samo da nekog zaj...Na forumu se najčešće svak obruši na jednu od prevarantica, ali mimo toga slabo ima tema...fali neka smijada ili polemika bez prijave adminki...a diš'ti Pretrpani Ormaru, s kime ćemo se zezat?
2019 11 13
Izumiru, jer je previse prevarantica otvorilo profile. Zapravo i oni s puno povratnih su postali flegma sto se tice prodaje. Sada umjesto da se baci poderana iznosena roba, prodaje se po ‘niskim cijenama’. Iako nikad necu razumit kako i te prevarantice nadu kupce u ovom zatisju prodaje. A sve mi se cini da se i prodavacima ne da vise prodavat, upravo zbog kupaca koji samo trose tude zivce🤷🏼‍♀️
2019 11 13
> dobrojutro: > ja nešto uspijem prodat, nešto i kupim, fali mi još samo da nekog zaj...Na forumu se najčešće svak obruši na jednu od prevarantica, ali mimo toga slabo ima tema...fali neka smijada ili polemika bez prijave adminki...a diš'ti Pretrpani Ormaru, s kime ćemo se zezat? idem malo vanka...depra mi više bit tu u RH...situacija ko na krpicama - samo prevare i negativa :') :') al dojahavat ću ja na forum svako malo kad se poželim ekipe - dok god znam lozinku za profil, nećete me se rješiti :') :*
2019 11 13
> PretrpaniOrmar: > > dobrojutro: > > ja nešto uspijem prodat, nešto i kupim, fali mi još samo da nekog zaj...Na forumu se najčešće svak obruši na jednu od prevarantica, ali mimo toga slabo ima tema...fali neka smijada ili polemika bez prijave adminki...a diš'ti Pretrpani Ormaru, s kime ćemo se zezat? > idem malo vanka...depra mi više bit tu u RH...situacija ko na krpicama - samo prevare i negativa :') :') > al dojahavat ću ja na forum svako malo kad se poželim ekipe - dok god znam lozinku za profil, nećete me se rješiti :') :* malo mi je lakše sad..nego, bude li ti falilo za kartu uzela bi s tvoga profila ono MANGO odijelo s crncen..a kad budeš pakirala, odijelo moš i bacit, ostatak pošalji preporučeno ;)
2019 11 13
> dobrojutro: > > PretrpaniOrmar: > > > dobrojutro: > > > ja nešto uspijem prodat, nešto i kupim, fali mi još samo da nekog zaj...Na forumu se najčešće svak obruši na jednu od prevarantica, ali mimo toga slabo ima tema...fali neka smijada ili polemika bez prijave adminki...a diš'ti Pretrpani Ormaru, s kime ćemo se zezat? > > idem malo vanka...depra mi više bit tu u RH...situacija ko na krpicama - samo prevare i negativa :') :') > > al dojahavat ću ja na forum svako malo kad se poželim ekipe - dok god znam lozinku za profil, nećete me se rješiti :') :* > malo mi je lakše sad..nego, bude li ti falilo za kartu uzela bi s tvoga profila ono MANGO odijelo s crncen..a kad budeš pakirala, odijelo moš i bacit, ostatak pošalji preporučeno ;) zbog problema s poštom ne šaljem preporučeno, ali osobno ga možeš uzeti, preuzeti štagod hjoooj hahahahhaha u detalje tvoje intime ne ulazim :') :') ]:)
2019 11 13
> EMINNAD: > Nas dvije smo na profilu,do prije 6 mj sam slabo bila na krpicama zato što sam radila u tri smjene itd ,mogu reći da se prije prodavalo više i sa višim cijenama. Sad ako baš tražite malu cijenu samo da prodate i riješite se viška proda se,ali me ljuti imam oko 20artikla kreatorske robe ,i stvarno skupe robe iz Engleske ne objavljujem to ,jer cure ne prepoznaju te marke ovdje i nema upita jer im skupo ,a tamo dođu 5puta više ,ne možete na slici baš nekad ni dočarati sve,pa sam od takvih stvari odustala,jer mi se čini da je ovdje prosjek životne dobi, 20-25 najviše cura možda i mlađe, njima da samo promjene za grad i prodaju višak... znam točno što misliš - sve mi bude žao neke skupe brendove ovdje stavljat kad je prosjek 50ak kuna...al baš me briga :) ne dam se ja, ko zna šta traži - znat će i cijeniti kada to nađe....isto vrijedi sa svim u životu :*
2019 11 13
Za konkretne teme bolji su drugi forumi, istina, dobre teme ovdje nemaju previše upisa, u zadnje vrijeme dobro mi je u raznim tematskim FB grupama pa sam više tamo, teme o prevarama više ne čitam, prodajem slabo, kupujem slabo, fotke s interneta me totalno odbijaju, a točno, mogla je biti jedna lijepa zajednica...mislim da se očaj ljudi iz društva samo preslikao ovdje..
2019 11 13
Bok cure! ja sam nova na krpicama,pa ako mi netko može dati neki savjet kako da vise cura vidi moje objave/artikle? Pogledajte i vi! Hvala unaprijed :))
2019 11 13
> Tamara5485: > Curke, ne mogu se oteti dojmu da stranica umire. Ne samo s tehničkoga aspekta, nego da odumire duhom. Nema forumovanja, nema zafrkancije, nema čak ni prijevara (ili se curke ne javljaju). Ne vidim ni ima li baš prodaje. > Prije nije prošao dan da ne dobijem neki upit, ponudu, sad sve manje... Pa i sama manje kupujem, manje sam ovdje... Malo žalosno, moram priznati. Tako bi lijepa stranica mogla biti. Kako misliš nema prevara? Svaki čas neka. Ako ćemo pravo -toga jedino ima uvijek, neograničeno, konstantno.
2019 11 13
Nažalost izumiru, mislim da su tehnički problemi najveći problem.. Pogotovo sad nakon što su se sve slike pobrisale, sumnjam da neko ima volje postavljati opet oglase, ako je imao puno artikala. O prijevarama da ni ne govorim, svako malo. 😥
2019 11 13
1 2 3 4 5 ... 6