Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pegla za kosu

Bok! Nakon puno uloženog truda i bačenog novca odustajem od svoje kovrčave kose koja očito ne želi izgledati lijepo i uredno. U potrazi sam za peglom za kosu i trebaju mi preporuke. Po mogućnosti da nakon nje kosa ostane ravna unatoč vlažnom zraku, da dobro pegla i da ne oštećuje previše. Za oko mi je zapela remington 8700 na paru i to je cjenovni rang do kojeg idem pa me zakođer zanimaju iskustva s njom i ostale preporuke. Ako previše očekujem od pegle slobodno me spustite na zemlju. Hvala unaprijed <3
2019 11 18
Nisam guglala koliko košta Remington koju želiš, ali ja sam prošle godine za Black friday kupila Steampod i nije mi žao ni kune. Pegla je mrak, odlična Inače, gusta i neposlušna kosa, rezultat savršen 😊
2019 11 18
Moja frizerka koristi steampod i slažem se s tobom. Najbolja pegla ikad. Čak razmišljam o tome da se još strpim pa da uštedim za nju ali morat ću još razmisliti o tome. Jer kosa mi je stvarno gusta, a tankih vlasi i jako frizzy, samo sa steampodicom je bila pod kontrolom.
2019 11 18
Jesi probala cetku BaByliss?
2019 11 19
Najbolje napraviti keratinski tretman ravnanja, traje nekoliko mjeseci i kosa je fenomenalna. Umjesto sat vremena koje sam prije trošila na feniranje i peglanje, sada potrošim 15 min samo za feniranje i to običnom tangle teezer četkom, a kosa izgleda super ispeglana, sjajna i mekana :")
2019 11 19
> Raffaellita: > Bok! Nakon puno uloženog truda i bačenog novca odustajem od svoje kovrčave kose koja očito ne želi izgledati lijepo i uredno. U potrazi sam za peglom za kosu i trebaju mi preporuke. Po mogućnosti da nakon nje kosa ostane ravna unatoč vlažnom zraku, da dobro pegla i da ne oštećuje previše. Za oko mi je zapela remington 8700 na paru i to je cjenovni rang do kojeg idem pa me zakođer zanimaju iskustva s njom i ostale preporuke. Ako previše očekujem od pegle slobodno me spustite na zemlju. Hvala unaprijed <3 Moja kosa je prirodno kovrčava ali onako čupava, nema šanse dobiti lijepe lokne uvojke nego izgleda neuredno i jako duga i gusta. Jeeedine pegle za kosu koje priznajem su Remington. Apsolutno obožavam. Stavim sliku ove koju koristim zadnje 4-5god, nema mane. Kad sam ja kupovala bila je cca 350-400kn, znači sad je i manje. Uglavnom ne bi nikad kupila ni jednu drugu marku, sa ovom možeš i uvijati bez problema 😊
2019 11 19
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d27e4571814a563b56df56602c1ca707.jpg)
2019 11 19
Vesna 077 Nisam, imam rotirajuću fen četku i ne vjerujem u te četke više. Odrade svoj posao ali nakon par sati mi se kosa vrati na staro. Odlučila sam da se više neću igrati i bacati novce nego idem uložiti u nešto stvarno dobro za čim neću žaliti. Vedranapv Joj najradije bih, ali za mene je to preskup sport :/ NikaLuce Puno ti hvala! Znam kako ti je.. Ja čak i imam neke lokne ali čim prespavam izgledaju užasno i raščupano, a koristim profesionalne maske, četke...ma sve. Bez efekta. Doduše kosa je nesumnjivo zdravija i mekša, ali i dalje raščupana. Jednostavno je takva i ne da se. Imam sad remingtonku, s1510 ali za mene je to preslabo pa se stvarno nadam da s cijenom pgle raste i kvaliteta.
2019 11 19
Zelim ti srecu u potrazi, ja imam tu cetku ali moja je kosa ravna pa je ponekad samo izravnam a ne znam nikoga sa jako kovrcavom kosom da napravim pokus za jedan cijeli dan.
2019 11 19