Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najbolja stvar koju ste kupile na Krpicama

Zamjena za maslinovo ulje, paket kolutova za ljepljenje, pakiranje...i joššš x-)
2019 11 19
Uff,ima toga dosta..zadnja top kupnja je parfem kojeg vise nema kod nas oh de moschino,nov zapakiran po odlicnoj cijeni..najorginaniji shoping su limited edition vansice na snoopyja, najkorisniji soping pinceta za mitesere😇,a najpotrebniji kaciga za motor..i to je bilo zamjena plus nesto nadoplate. Doslovce od igle do slona kupujem
2019 11 19
Davno sam kupila dizajnerski kaput od Twinsa, tek su kasnije bili proglaseni za modni dvojac godine. U stvari mislim da je cak bila zamjena. Jos uvijek ga nosim i sigurno me do sad tisucu ljudi pitalo od kud mi. I jedna od posljednjih suradnji, umjetnicka slika za 150 kn, jos je gospođa nosila na primopredaju. Na slikama nisam mogla procjeniti, ali u zivo je predivna, ponosno krasi zid dnevnog boravka. Bila je potpuno nova, poznate slikarice a samo okvir je toliko placen. Zato jos jednom hvala dragoj prodavacici https://mojekrpice.hr/ninich-9269
2019 11 19
Prije 3 godine sam kupila predivan crveni kaputić,koji nosim samo oko blagdana.I još ga imam.Baš je bio fuul povoljno.A iza toga sam uzela crni Mango kaput,jaako povoljno,i njega još nosim.
2019 11 19
Prije cca 3 godine od jedne korisnice zara torbicu i sal..sklona sam mijenjanju torbica ali ova ostaje 😊 Te pred cca dva mjeseca od jedne korisnice haljinu i stikle također dva odlicna artikla 😊
2019 11 19
Reserved cvjetne hlače za 20 kuna ljetos se ne skinuh iz njih....i nije bilo mjesta gdje sam došla(čak i u banci na šalteru)a da me nisu pitali odakle vam ove savrsene hlače...a stoje kao po mjeri a ja bas i nisam po mjeri🤩 To je definitovno bila TOP kupovina i bez obzira sto je najjeftinija najbolji proizvod😍😍
2019 11 19
Ja sam mjesecima na asosu cekala da bude moja velicina nekih stikli jako posebnih (pune sljokica i cvjetica), slala upit asosu i rekli su da ih vise ne proizvode, puklo mi srce i nasla ih tu jednom nosene i to za tipa 30% cijene😄😄
2019 11 19
sviđa mi se tema:)ovdje sam kupila jaknu punjenu perjem za stotinjak kuna, mijenjala čizme za kožnu jaknu, novu...samo da sam to-super zadovoljna!
2019 11 19
Imam već popriličan staž na krpicama pa se tako s godinama nakupilo puno odličnih stvari koje sam nabavila ovdje :D Neki od favorita: - maslinasta parka iz Zare (100 kuna, kao nova, topla i predivna) - bež bikerska zimska jakna iz H&M-a (u trgovini je bila 550 kuna, kupljena je ovdje za 200 kuna i još je imala etiketu) - čizme sa zakovicama od prave kože iz Zare (700 u trgovini, ovdje za 150, nešto malo nošene, no u savršenom stanju) - crna torba iz Stradivariusa (ne sjećam se cijene, ali kupljena je prije cca 4 godine i skoro svaki dan je nosim) - smeđa jakna od prave kože iz Manga (150 kuna, savršeno stanje) - bordo bikerska jakna is Stradivariusa (bila je jako jeftina, možda 70 kuna, i iznenadila sam se kad sam vidjela da na etiketi piše da je od prave kože jer cura nije ni napomenula prilikom kupnje) - najbolja traper jakna koju sam ikad vidjela, iz Zare (ne sjećam se cijene, no vrijedna je svake kune :D ) - odlične bikerske čizme od eko kože koje sam nosila 3 godine, doslovno dok se nisu raspale (nove, 70 kn s uključenim slanjem!) - Lancome Tresor, edp (cca 30 ml, za 140 kuna) - Dior Hypnotic Poison, edp, tester (100 ml, 400 kn) - Flower by Kenzo poklon paket, neotvoren (mislim da je bio edp od 50 ml + krema, nekih 300 kn) - Lancome Hypnose crna maskara (full size, neotvorena, plaćena oko 100 kn, u trgovini je 270) Mogla bih i dalje, samo se trenutno ne mogu sjetiti. Mislim da mi otprilike pola ormara potječe s krpica. Najviše puta sam kupovala od cure čiji je nick ditashop. Često joj pregledam profil i uvijek nađem neki komad koji mi je "fatalan" i sve mi uvijek savršeno odgovara veličinom :)
2019 11 20
@malllaaaa wow!!!
2019 11 21
Prije mjesec dana sam kupila Zara majicu/tuniku koju nisam uspjela kupiti prošlu zimu na sniženju...😥 i kad sam ju vidjela ovdje... wow... savršena, kao nova! 😊 A prije 2 zime sam kupila bordo oversize kaputić s veeelikom kapuljačom C&A za 180kn, savršen i kao nov, obožavam ga...još ga nosim, mazim i pazim...😊 U trgovini mu je cijena bila 700kn...😉
2019 11 21
Vidjela sam jedne godine dugu podrapanu traper jaknu u Zari i nažalost nisam tada imala novaca pa ju nisam uspjela kupiti, ali imala sam takve sreće upoznati se sa krpicama i našla ju, također sam našla predivne uggsice koje obožavam i nosim skoro svaki dan i bile su samo 500 kuna, a skroz su nove kao da sam ih iz dućana uzela (: uglavnom ja na krpicama uvijek nađem predivne stvari za stvarno dobru cijenu i užasno sam zadovoljna!
2019 11 21
Starke koje sam kupila pred dvije godine, kao nove su bile. Platila sam ih 170 kn, ako se dobro sjecam. Jos uvjek ih nosim i prezadovoljna sam njima. ❤ Prodavacica je bila jedna jedina osoba koja je bila iskrena, za razliku od svih cura od kojih sam kupovala. Stvar je bila 100% identicna kao na slikama i sukladno opisu. Na svim ostalim stvarima sam uvijek pronasla neku gresku; ostecenje, stigne prljavo, odugovlaci se sa odgovaranjem na poruke, sa slanjem paketa i sl. I mozda bi jos izdvojila zara traper suknju, također je stigla u dobrom stanju, ali je dogovor sa prodavacicom trajao 2 tjedna navlacenja sa porukama, kao da se ne moze "odvojiti" od te suknje.😂
2019 11 22
1 2