Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nikad na zelenu granu s fotografijama...

... najprije su sve nestale. Ok, riknuo server, kontam. Pa sam krenula vraćati fotke na oglase kojih je podosta. I sad kad ih uploadam okreće ih u svim smjerovima osim u onom koji sam namjestila pri uploadu. Uz to, uploadam više fotki, a na oglasu se prikazuje samo jedna. Uđem opet u editiranje oglasa, okrenem fotke kako treba, uploadam opet one koje nije "uhvatilo", i opet ista pasta... I tako probavam 2-3 puta i zaključim da nema smisla. Admini, zar se zaista ne može nista poduzeti? :s
2019 11 19
Da, i meni se to događalo Na kraju sam odustala, ostavila tu jednu, stavila neke nove oglase i tako
2019 11 19
> anablabla: > Ja sam bas prije par minuta stavila neke nove oglase i sve funkcionira ko po spagi. > Brzo mi ucita slike, preko laptopa sam to radila. Vi ste preko mobitela ili? Meni nekad steka preko mobitela, moram dugo cekat da mi uhvati sve slike. Preko mobitela. Pored svega zaista mi se ne da još prebacivati fotke na laptop pa onda dizati...
2019 11 19
Ja nikad nisam imala tih problema, svih ovih godina, ali uvijek postavljam oglase preko laptopa.Ide brzinski i sve pohvata iz prve.
2019 11 19
I meni samo po jednu sliku očitava,i okreče svakako.
2019 11 20
Bemu miša, to je stvarno tlaka ,:(
2019 11 20
to je stvarno postalo lutrija...evo sada sam bez problema digla nekoliko oglasa, a jučer katastrofa - svaka slika bila izokrenuta i nema šanse da bilo što izmjenim :s
2019 11 20
Meni su jučer sve slike bile okrenute naopako i nikako ih ispraviti, bilo je briši sve i postavljaj ponovno... :s
2019 11 20
Ja isto nikad nemam tih problema, tj. imala sam ih jedino prije mjesec dana kad je otišao server. A sve slike stavljam s laptopa, jednostavnije je i lakše za tipkanje, i uz to ih imam na folderu sve sačuvane.
2019 11 20
probala sam maloprije dodati u oglase preko laptopa neke slike koje s moba nije uhvatilo - ne da. Probala sam okrenuti slike koje su gore - ne da. ]:(
2019 11 20
> Lolita85: > probala sam maloprije dodati u oglase preko laptopa neke slike koje s moba nije uhvatilo - ne da. Probala sam okrenuti slike koje su gore - ne da. ]:( Nemojte okretati, nego izbrišite i onda dodajte ispravno okrenutu sliku
2019 11 20
Pokušala sada izmijeniti oglase i dodati slike, neda:-(. Imam i nove artikle za staviti.
2019 11 21