Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Poruke- odgovor na email?

Pozdrav, kakve su to poruke, pitaju za cijenu u eurima i traze da im se odgovori na email? Na profili nemaju nikakvu sliku, garderoba prazna, ni jedne povratne nemaju.
prije 19 dana, 09:13
To je prevara, kada vam dođu takve poruke ostavite im neutralne i nikako nemojte surađivati sa njima.
prije 19 dana, 09:24
> natalija23444: > To je prevara, kada vam dođu takve poruke ostavite im neutralne i nikako nemojte surađivati sa njima. Hvala vam na savjetu. To sam si i mislila.
prije 19 dana, 09:50
Sano ignorirati takve poruke I ne odgovarati na mail Nemojte biti naivni kao neki i javljati se i slati stvari prevarantima Svi dobivamo takve poruke Samo obrisem i tjt
prije 19 dana, 10:03
Evo jutros dobila 2 od neke Vanese, odmah obrisala
prije 19 dana, 11:44
I ja isto, ali sam odgovorila na mail pa mi je poslala ovakvu poruku, nakon cega sam shvatila da je prevara. Kako da prijavimo ovo? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/62c5f140b2697282b0ec1de0cf6282c8.jpg)
prije 19 dana, 12:40
Blokirajte ju na mailu da ne moze slati poruke i tjt
prije 19 dana, 12:43
Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
prije 19 dana, 14:29
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Doslovno.
prije 19 dana, 14:37
Mogu li admini nešto učiniti, stalno šalju takve poruke, uvijek pod drugim imenom...
prije 18 dana, 17:51
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
prije 18 dana, 19:07
Cula sam da je to neki virus,stalno dobivam takve poruke. Nemojte odgovarat i otvarat taj mail
prije 18 dana, 10:40
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ potpisujem 😂 uzasno iritantno 🙄 btw doticna Vanesa ima novi profil nesto vanesjean tak nekak pa pozoor
prije 17 dana, 20:31
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ E baš to hahah, tko sam ja da bi se meni takav netko javljao hahaha
prije 2 dana, 17:58
Dobila ja nesto slicno od neke aleksandre, trazi podatke za uplatu i poslati ce prikup za cizme, nakon sto uplati? Nema slike ni profila :( Nije mi samo jasno kako ide sa prevarom ako prvo uplate a onda pokupe?
prije 2 dana, 22:18
1 2 Sljedeći