Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Poruke- odgovor na email?

Pozdrav, kakve su to poruke, pitaju za cijenu u eurima i traze da im se odgovori na email? Na profili nemaju nikakvu sliku, garderoba prazna, ni jedne povratne nemaju.
2019 11 23
To je prevara, kada vam dođu takve poruke ostavite im neutralne i nikako nemojte surađivati sa njima.
2019 11 23
> natalija23444: > To je prevara, kada vam dođu takve poruke ostavite im neutralne i nikako nemojte surađivati sa njima. Hvala vam na savjetu. To sam si i mislila.
2019 11 23
Sano ignorirati takve poruke I ne odgovarati na mail Nemojte biti naivni kao neki i javljati se i slati stvari prevarantima Svi dobivamo takve poruke Samo obrisem i tjt
2019 11 23
I ja isto, ali sam odgovorila na mail pa mi je poslala ovakvu poruku, nakon cega sam shvatila da je prevara. Kako da prijavimo ovo? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/62c5f140b2697282b0ec1de0cf6282c8.jpg)
2019 11 23
Blokirajte ju na mailu da ne moze slati poruke i tjt
2019 11 23
Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019 11 23
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Doslovno.
2019 11 23
Mogu li admini nešto učiniti, stalno šalju takve poruke, uvijek pod drugim imenom...
2019 11 23
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
2019 11 23
Cula sam da je to neki virus,stalno dobivam takve poruke. Nemojte odgovarat i otvarat taj mail
2019 11 24
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ potpisujem 😂 uzasno iritantno 🙄 btw doticna Vanesa ima novi profil nesto vanesjean tak nekak pa pozoor
2019 11 24
> IvanaHercegovac: > Sad će svaki dan po dvije teme, kao onda kad su slike nestale zašto nema slika. Zna se tema otvoriti a druge vam je lijeno pročitati jer "imate život pa nemate vremena" Sve idete na nekakve puste fakultete, a ne znate se zapitati zašto bi netko iz Amerike, Engleske išao vama slati upit za kupnju. Ma daj više 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ E baš to hahah, tko sam ja da bi se meni takav netko javljao hahaha
2019 12 09
Dobila ja nesto slicno od neke aleksandre, trazi podatke za uplatu i poslati ce prikup za cizme, nakon sto uplati? Nema slike ni profila :( Nije mi samo jasno kako ide sa prevarom ako prvo uplate a onda pokupe?
2019 12 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c28b8f5cd736ba2323c0024e79fd2ffd.jpg)
2019 12 10
1 2