Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Blagoslov doma

Hvala vam sto ste podijelile svoja iskustva,i sama razmisljam i radim jednako.
2019 11 24
Mislim da je prejadno da se krstenje/vjencanje naplacuje. Pa zar krscanska zajednica ne bi trebala s radoscu primiti novog vjernika ili sklopit brak..meni je to pre jadno. Blagoslov kuca placamo 200 kn plus 20-30 kn za djecu. Ali zato sto mozemo i nije postavljena tarifa. Da nemam te novce,da moram razmisljat sto ce mi sutra djeca jesti hocu li imati za kruh..a da mi ne zeli blagoslovit kucu bez novaca zahvalila bi mu se i poskropila svoju kucu i izmolila se blagoslovila ju sama onda sam veci vjernik od tog svecenika.Ruku na srce kakav je to blagoslov?. Par minuta izbifla svoje i gas. Sve se svodi na novac. Kao i blagoslov grobova
2019 11 24
Sve se, nažalost, svodi na novac. I što je najbolje, ljudi daju, valjda ih je sramota kada se kaže koliko je tko MALO dao... Ne znam, evo, nisam pametna što se toga tiče, ali vjera se totalno materijalizirala.
2019 11 26
Zar njih ne zahvaća GDPR?
2019 11 29
Odvratno ovo objavljivanje tko je koliko dao. Da mi objavi ime i iznos dosla bi mu i istresla iz gaca i uzela nazad pare i vise nikad ni lipe nebi dala. Sramota za crkvu.
2019 12 05
> Chinchilla: > Odvratno ovo objavljivanje tko je koliko dao. Da mi objavi ime i iznos dosla bi mu i istresla iz gaca i uzela nazad pare i vise nikad ni lipe nebi dala. Sramota za crkvu. Ja ne znam čega se narod ima bojati? Pa nismo više u srednjem vijeku da ćemo završiti na lomači ako pisnemo protiv crkve ,:( Ugl. umjesto da ti svećenici budu faktor ujedinjenja "stada", oni ga još više dijele, i što je najgore, kroz materijalno što je suprotno Bibliji gdje bi apostoli trebali slijediti primjer Isusa.
2019 12 05
Pa se kaže u Evanđelju o Mateju, u glavi 10, u retcima 5-14 sljedeće: Ovih dvanaest posla Isus i zapovjedi im: "Ne idite k neznabošcima i ne ulazite ni u koji grad samarijski! Nego idite k izgubljenim ovcama kuće Izraelove! Idite i navješćujte: "Blizu je kraljevstvo nebesko. Liječite bolesne, dižite mrtve čistite gubave i izgonite đavle! Zabadava ste dobili, zabadava dajite! Ne uzimajte sobom u pojasima svojim ni zlata ni srebra ni drugoga novca, Ni putne torbe, ni dvoje haljine, ni obuće, ni štapa; jer je poslenik dostojan prehrane svoje. Kad dođete u koji grad ili u koje selo, ispitajte, tko je u njemu dostojan! Ostanite ondje, dok ne pođete dalje! Kad uđete u koju kuću, pozdravite je! Je li kuća dostojna toga, doći će na nju vaš pozdrav mira; nije li dostojna toga, vaš pozdrav mira vratit će se k vama. A gdje vas ne prime i ne poslušaju riječi vaših, ondje ostavite kuću i grad i otresite prah s nogu svojih! Izvor: biblija. biblija-govori. hr / glava.php?gid=940&prijevod=sve I nigdje se ne spominje naplaćivanje pozdrava mira (čitaj blagoslova kuće) niti davanje na sva zvona tko nije isti platio!
2019 12 05
Imam potrebu još jednu stvar iznijeti, a to je da ako se već primjenjuje (navodno) ono što je napisano u knjizi koja se poštuje i smatra svetom, odakle instituciji i njihovim predstavnicima pravo prilagođavati tekstove i izvlačiti zaključke prema svojim potrebama i tako krivo učiti narod? Izvoli se ponašati onako kako Bog očekuje od tebe, ako se već pozivaš na Njega. To je po meni blasfemija, oni sami se ne boje Onoga kojeg propovijedaju i kao takvi loš su primjer narodu i nemaju se zašto čuditi što im sve manje i manje ljudi vjeruje (da ne spominjem skandale oko pedofilije, prikrivanje ostalih kaznenih djela u vlastitim redovima itd itd).
2019 12 05
Licemjeri, dođe mi na oltar i govori o odricanju, umjerenosti u jelu i piću a ima toliko kila da jedva hoda.. Samo jedan od primjera.. nisu ništa zaslužili da im se ostavlja, ionako primaju plaću svaki mjesec, imaju od čega živjeti, ne moraju brinuti za još dvoje djece.. Svaka čast iznimkama, ali nisam još ni jednog takvog srela.. Umjesto da skupljaju novce i daju obiteljima koje nemaju, oni pozlačuju oltare i mramorom popločavaju podove, odvratno
2019 12 06
Prethodni 1 2