Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Rasprodaja sakoa i zimskih jakni, kaputa, balonera

Poštovane pozdrav! Ormar mi je krcat. 😒 Zavirite slobodno na moj profil. U ponudi su sakoi raznih veličina i modela po povoljnim cijenama. Ovih dana nadopunjujem sa još dosta zimskih komada. LP svima.
prije 15 dana, 00:31
Krcat, a 20 komada u ormaru 🤦‍♂️Svima nama ostalima su prazni ormari🤭
prije 14 dana, 14:45
> IvanaHercegovac: > Krcat, a 20 komada u ormaru 🤦‍♂️Svima nama ostalima su prazni ormari🤭 Poštovana, korisnica sam već godinama na stranici. Primorana sam bila obrisati preko 148 artikla, zbog nedavnog problema sa objavljenim oglasima u vidu nestajanja fotografija. Drago mi je da ste spomenuli tih 20 komada (koliko sam u vrijeme Vašeg uočavanja imala objavljenih oglasa, a ne po Vama cit. "Krcat, a 20 komada u ormaru...") jer vidim da vodite brigu, pa očito Vam "dugujem" objašnjenje. Da, napisala sam krcat ormar, a ne profil. Od velike važnosti je razlikovati pojmove. Da ste pažljivo pročitali tekst teme do kraja, uočili biste da sam navela da ovih dana još nadopunjujem, dakle, da Vam pojasnim, vraćam stare oglase. Ako želite prebrojati oglase koje ću s vremenom objaviti, slobodno me počnite pratiti pa mi javite kada dostignem gore navedeno. Evo, čak ću i ja Vas zapratiti. Vjerujem da smo svi ovdje iz istog razloga - prodati, zamijeniti ili nešto kupiti. Svatko ima pravo i slobodu na forumu objaviti, odnosno započeti temu po izboru, kao i kratak opis iznijeti u skladu s pravilima stranice. Stoga, ako nismo upoznati sa stvarnim stanjem, a iznosimo sud na neutemeljenim činjenicama, predrasudama ili pretpostavkama, što imamo od toga?
prije 13 dana, 23:21