Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Čizmice preko koljena

Cure, vi koje ih imate, kako sprječavate čizmice da vam stalno klize niz noge? Ja u svojima ne mogu napraviti tri koraka već padaju, a zategnem ih što jače mogu gore na onu vezicu.
2019 11 27
Ja sam u jedne koje su mi padale provukla crni lastik :) i dovoljno črsto da ne padaju , a dovoljno labavo da ih mogu obuć i naravno da ne stežu ..Sad ne padaju više :) Ako imaš dovoljno prostora di je vezica , probaj provuć uz nju :) I ne kuži se ništa
2019 11 27
Moje su bile bez vezice i kod postolara su mi ušili gumu na gornji dio (10 kn). Bilo je super, pa je opet počelo popuštati na jednoj nozi, i takoo haha
2019 11 27
Moje uopce ne klize, brusena koza je materijal , nisam htjela s vezicama..... > crnamarija: > Cure, vi koje ih imate, kako sprječavate čizmice da vam stalno klize niz noge? Ja u svojima ne mogu napraviti tri koraka već padaju, a zategnem ih što jače mogu gore na onu vezicu.
2019 11 27
Moje su čizmice šire po cijeloj duljini, imam tanku nogu pa mi klize. Pokušat ću s gumom, hvala na ideji :D
2019 11 27
Ja sam svoje odnijela kod krojačice koja mi ih je suzila jer sam i ja imala problem sa tankom nogom tj. preširokim čizmama
2019 11 28