Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Interijer exterijer pomoć

Drage moje cure žene, trebam pomoć, već dugi niz godina radim uređenje unutrašnjosti domova, do najsitnijeg detalja, sad je došlo vrijeme za moj dom, trebam pomoć, ovako vezano je za kupaonicu, dosta je prostrana, nekih 20 kvadrata, po mojim skicama podne pločice su crne, kombinacija zidnih je prošarano bijela, a tuš kombinacija crveno bijelo, zanima me šta vi mislite o tome? Većini ljudi kojima radim je ono standard neki, nitko ne želi unit malo boje, kao standard nešto svijetlo smeđe
prije 12 dana, 23:02
I da ako kome treba neko pitanje ili pomoć oko sličnog tu sam 😁 gratis naravno
prije 12 dana, 23:06
Može izgledati odlično, ali crne pločice, a i inače crno u kupaonici je užasno nepraktično, osjetljivo i svaka kapljica se vidi. Ja imam ormarić ispod umivaonika pa ga brišem 5 puta dnevno ,:) a crne pločice su još gore.
prije 12 dana, 23:16
Ajme nemam pojma 🤣🤣, vjerujte radim uređenje 10 godina skoro, I kad ljudi zapnu nema spasa 😅, ja sam to sebi zamislila u glavi, i muž mi kaže isto, Al ono neću ja čistit ti ćeš pa radi šta oćeš
prije 12 dana, 23:39
Zadnju koju sam radila bila je kombinacija svjetlo plavih i rozih pločica, iskreno na prvu mi je bilo ajme, Al sve je svjetlo plavo iste pločice i samo jedan cik-cak red rozih po sredini zida
prije 12 dana, 23:42
Ako ste spremni čistit cijeli dan (ili imate kućnu pomoćnicu...još bolje), samo naprijed :D
prije 12 dana, 01:48
Imam još možda par dana za razmisliti dobro 🤣, kamo sreće da imam kućnu pomoćnicu, sreća mama ulwti nekad, radim od kuće većinom Al kad odem na teren nema me po cijele dane
prije 12 dana, 11:25
Crne pločice nisu nikako dobre Mi smo ih imali u kuhinji grozno Preosjetljive su Nemojte nikako u kupaonicu
prije 12 dana, 15:04
Crno-crveno-bijelo mi je baš loše, i u kupaonici i kod odjeće i u stanu, najgora moguća kombinacija. I ovo što su vam djeevojke spomenule, previdljive mrlje od vode koje svime idu na živce. Većina ljudi voli se držati provjerenih kombinacija za koje znaju da će im se sviđati dulje vrijeme, a boje dodaju u stvari koje lako mogu zamijeniti, tipa namještaj za sjedenje, stolci..
prije 12 dana, 16:47
Također u kući imamo crne pločice u kupaoni i nikako ne preporučujem, sve živo se primjeti :| Sva sreća u stanu di sad živim su sive pločice pa je ipak bolje x-)
prije 11 dana, 16:53
Inače sam dizajner interijera, radila sam s crnim namještajem i to baš po zahtjevima, nisu se bunili dosad ljudi, tj njihov zahtjev, ipak sam gledala danas, odluka je pala na bordo boju ipak,
prije 11 dana, 18:39
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e0f5ab9045d6ebbc4994aeef773293a9.jpg) e za ovo sam bila skeptična Al je ugodno sada kada se uđe unutra, svijetli tonovi
prije 11 dana, 19:00
Boja pistaccia😊
prije 11 dana, 19:39
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c35e96cbd1861a35996dfe195ef37dfd.jpg) Nama je ovako slicno🎀
prije 11 dana, 19:41
Imala sam i ja takav sličan dizajn, sad sam odlucila dole prljavo bijela a zid bordo
prije 11 dana, 20:20
1 2 Sljedeći