Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Šta napraviti?

Pozdrav, poslala sam kupcu pred deset dana paket koji je stajao 5 dana u posti i danas vidim po statusu da se vratio nazad u Rijeku, zena mi je prije uplate rekla da ju je ukocilo u ledima i da je na inekcijama i da se ispricava jer je trebala dva dana ranije uplatiti nakon njene uplate ja sam poslala paket no medutim nje nema ni na krpicama niti je paket podigla ocito je sprijecena bila iz gore navedenog, sad se pitam sta da radim s tim paketom jer kad ga budem isla podic morat cu platit lezarinu a ako se ona u meduvremenu javi i zahtjeva ponovno slanje tko ce snosit taj trosak? 😓
2019 11 30
Pa uzmite paket pa ćete se naknadno dogovoriti
2019 11 30
Meni se jednom paket vratio, ali greskom poste, a ne kupca. Kupac je platio postarinu za drugo slanje. Lezarina se plati ako je paket tezi od 0.5 kg, 3 kn po danu. Ako se javi da joj opet posaljete trazite da uplati opet za slanje i ostale troskove jer je ipak njena greska
2019 11 30
Da tako cu i napraviti.
2019 11 30
Meni se to desilo prije nekih 3mj. Žena mi se javila nakon 20 dana i uplatila novce za novu postarinu, da joj opet posaljem. Također mi je rekla da ce mi poslati šifru tiska i od onda se nije prijavljivala. Prošla su neka 2mj. Robu čuvam, slala sam joj poruke ali nista.
2019 11 30
> kristinanu1996: > Meni se to desilo prije nekih 3mj. Žena mi se javila nakon 20 dana i uplatila novce za novu postarinu, da joj opet posaljem. Također mi je rekla da ce mi poslati šifru tiska i od onda se nije prijavljivala. Prošla su neka 2mj. Robu čuvam, slala sam joj poruke ali nista. Identicnu situaciju imam i ja
2019 12 02