Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Besplatno financijsko savjetovanje

Pozdrav drage krpičarke, Radim kao financijska savjetnica. pa sam se odvažila i Vama u ovo blagdansko vrijeme ponuditi priliku za ovako nešto. Kako to ide? Sjednemo se na kavu (svakako i Vaši supružnici su dobrodošli), prođemo kroz samu analizu i popričamo o vašim ciljevima. Tu analizu pomno pregledam, i sjednemo se na drugu kavu kad vam pokažem cjelokupni koncept o tome što mislim kako bi vama bilo najbolje ostvariti te vaše ciljeve. Da odmah i napomenem, usluga je u potpunosti besplatna. Bez ikakvih skrivenih troškova, bez "kvake" i sitnih slova. Bavimo se cijelim tržištem pa ćemo moći i pričati o svemu. Možemo o dopunskim osiguranjima koja su bolja od hzzo, o štednjama i koji su mogući problemi kod štednja u bankama kojih nismo svjesni, možemo i spomenuti životna osiguranja i kada ona postanu "isplativa", popričati o osiguranju vaše imovine, auta, djece ili od nezgode, o kreditima i investicijama i isto tako o trenutno vrlo aktualnom pitanju mirovina.. vjerujem da postoje i stvari koje nisam napomenula a svakako ulaze u ospeg našeg posla. Iskreno nema mi dražeg od pomaganja ljudima i sigurna sam da i Vi sami želite za sebe i svoju obitelj najbolje, a ja sam uvjerena da Vam mogu u tome pomoći. Za sva dodatna pitanja slobodno se obratite putem poruka (SMS, Whatsapp, Viber, krpice) ili poziva na 0995961498 Srdačan pozdrav Anđela Pavlović
prije 10 dana, 17:17
Isprike, nisam navela koja je lokacija. Radim u Zagrebu, ali vikendima sam na relacijama Rijeke, Siska ili Zagreba kako koji vikend. Obratite se s povjerenjem :")
prije 10 dana, 00:43
Evo je se obraćam prva kad vidim nitko neće: Financijska situacija: Primanja 7.000 kn Izdaci: 3.800 kn-smještaj i hrana za Erasmus studiranje (kćer) 2.000 kn -stambeni kredit 8.000 kn- otplata laptopa na rate 2.000 kn-uplata mužu na račun za režije Zarada u fušu-služi za nadoplatu ovog gornjeg, a ostatak trošim isključivo na svoja zadovoljstva: masažu, fitness i krpice. Tko bi mi htio uzeti moja zadovoljstva i nagovoriti me da novac uložim u osiguranja, ne bi se dobro proveo. I sad, što biste Vi kao financijski savjetnik meni ponudili??
prije 9 dana, 10:17
> sanjaurban: > Evo je se obraćam prva kad vidim nitko neće: > Financijska situacija: > Primanja 7.000 kn > Izdaci: > 3.800 kn-smještaj i hrana za Erasmus studiranje (kćer) > 2.000 kn -stambeni kredit > 8.000 kn- otplata laptopa na rate > 2.000 kn-uplata mužu na račun za režije > Zarada u fušu-služi za nadoplatu ovog gornjeg, a ostatak trošim isključivo na svoja zadovoljstva: masažu, fitness i krpice. Tko bi mi htio uzeti moja zadovoljstva i nagovoriti me da novac uložim u osiguranja, ne bi se dobro proveo. > I sad, što biste Vi kao financijski savjetnik meni ponudili?? Iako ovo jesu osnovne informacije koje mi trebaju, svakako bi voljela da se možemo sjesti i popričati uživo o tome svemu, ako vas uistinu zanima, jer prvenstveno za savjetovanje bitni su i vaši ciljevi. Također savjetovanja i koncepti se kroje po klijentu, tako da je to nešto o čemu pričamo privatno sa strankom(odnosno strankama ako su supružnici). Moj broj 0995961498 možemo se čuti porukom ili pozivom
prije 8 dana, 09:20