Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Pomoooć - Serijali knjiga / trilogije

Evo prvi put da i ja nešto na forumu napišem pa eto, ako ima koja zaljubljenica u trilogije/ serijale knjiga da preporuči nešto dobro? :D
prije 11 dana, 22:17
❤️ Triptih, Karin Slaughter, (trilogija Will Trent) Detektivski štih. Inače, kad nemam ideje za knjige, guglam po torentima, među najviše downloadanima izaberem autora i skinem sve što ima, audiobooks. Knjige uglavnom slušam dok radim nešto što ne zahtjeva naprezanje moždanih vijuga jer čitati, nažalost, ne stignem. Trenutno sam na Stephen Kingu. I Stephen King ima serijal Dark Tower, uvrnut kao i svako njegovo djelo. 😅 Ako nisi čitala, preporučam. Mnoge njegove knjige imaju dodirne točke (pogotovo sa DT) , naravno vješto ispripovjedane pa nije sila pročitati sve. Pošto sam pri kraju sa Kingom, molim preporuku. ☺️ Žanr nebitan
prije 11 dana, 05:29
Napišite svakako jeste li tinejdžerica ili imate pola stoljeće, to je važno za preporuke...
prije 11 dana, 10:48
> NomadOrganic: > ❤️ > Triptih, Karin Slaughter, (trilogija Will Trent) > Detektivski štih. > Inače, kad nemam ideje za knjige, guglam po torentima, među najviše downloadanima izaberem autora i skinem sve što ima, audiobooks. > Knjige uglavnom slušam dok radim nešto što ne zahtjeva naprezanje moždanih vijuga jer čitati, nažalost, ne stignem. > Trenutno sam na Stephen Kingu. > I Stephen King ima serijal Dark Tower, uvrnut kao i svako njegovo djelo. 😅 > Ako nisi čitala, preporučam. > Mnoge njegove knjige imaju dodirne točke (pogotovo sa DT) , naravno vješto ispripovjedane pa nije sila pročitati sve. > Pošto sam pri kraju sa Kingom, molim preporuku. ☺️ Žanr nebitan Triptih je zapravo jedna knjiga iz serijala o Willu Trentu, Još ima serijal o Grant County-ju. Ovisi koji te žanr zanima i koliko si verzirana čitanju na engleskom: 1) fantasy - Mistborn trilogije 1 i 2. (dvije su), Kingkiller chronicles (čeka se završni dio); ia još mnogo knjiga samo ne znam ti žanr. 2) Sci-fi - Remembrance of the earths past ; Hyperion cantos (zapravo tetralogija, Ali more se I bez zadnje knjige) 3) krimi - milenuim trilogija, samo Larsonove knjige, lagerkrantz je uništio lik Lisabet Salander 4) Ultimativni treš: 50 nijansi sive
prije 11 dana, 11:23
Ma volim čitat sve osim ljubića haha, pokušat ću pronaći ovo šta ste navele :D Ak imate još šta napeto slobodno pišite 😁 I jel netko možda čitao Gordona Dahlquista Staklene knjige i Mračni svezak? Dosta ljudi je reklo da su zanimljive al to mi je sve previše subjektivno opisano?
prije 11 dana, 12:25
Štorka i Štorka Manifest - napeti psihotriler s elementima horora (3 dio je u pripremi) trilogija Zimska noć Serijal Sjećanje, tuga i trn Sjenovita međa trilogija Peta dimenzija (neki dan izašo zadnji nastavak)
prije 8 dana, 17:29