Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kosa pomoć

Bok, imam problem, prije mjesec dana sam bila kod frizerke, pramenove mi napravila, poludila sam, blajk pa pramenove, prvo osim što sam sjedila 5 sati Al doslovno 5 sati u salonu, kosa mi je užas, baš kao slama, imam osjećaj kao da je izgorena pod rukom, 😥, prije tog nisam imala problema s tim, imala sam lijepu sjajnu i finu kosu, znate li neki preparat? Šampon te regnerator koji je ok i baš pomaže kod oštećene i ispucale kose
2019 12 02
Šampon alverde, regenerator nature box marelica, maske Garnier fructis i baleino mango mlijeko za kosu
2019 12 02
Šišanje jedino jer je to uništena kosa. Pucat će i lomiti se i nema tog preparata koji je može spasiti.
2019 12 02
Probaj masku za kosu Garnier hair food banana. Kupi ulje, može i najjeftinije Baleino pa stavljaj na vlažnu kosu i jako malo na suhu na vrhove.
2019 12 02
Ispirati kosu nakon pranja cajem od koprive
2019 12 02
Koristim syoss već mjesec dana maske šampon regenerator, bacanje novaca, evo čitala sam maloprije što mi je banalno maslinovo ulje i med kao maska, pokušat ću s tim, prirodno možda pomogne pa javim, možda se uspijem pročešljati nakon toga, nevjerojatno dok se cesljam puna šaka dlaka svaki put, petlja se, jednostavno užas, a koja sam budala prirodnu crnu skroz kosu imam, zato sam je i blajkala, bas sam budala 😤
2019 12 02
I čičkovo ulje mi je danas žena u trgovini rekla pa sretno mi 🙈 javim rezultat meda i maslinovo ulja, stavit ću i ovo čičkovo kupila sam 🙈
2019 12 02
Ulje od avokada: https://4.bp.blogspot.com/--YWG_mOmX-c/VvqNLM1CKgI/AAAAAAAAPJo/8btdGxpUXPIPGnwBqg4dXpz02oe2PyvSg/s1600/20160226_094703.jpg i definitivno ova stvar: https://1.bp.blogspot.com/-OxeOL9Ig6HU/Wh1NmyJGYUI/AAAAAAAAE5U/JCUtMXgYiyMWYCMDpn8XhgKSZ9_4fZTVgCLcBGAs/s1600/MAR_9935_1.jpg
2019 12 02
Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon
2019 12 03
> ankicabanankica: > Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon Takoder probajte kokosovo ulje. Umasirate u kosu i ostavite pola sata te isprerete dobro.
2019 12 03
Meni je krah kose spasila maska od žumanjka, maslinovog ulja i meda, naravno i škarama koliko sam imala srca rezati. Od tada sa kosom nemam problema
2019 12 03
Ne pretjerivati sa puno razlicitih preprarata. Čičkovo ulje za kosu i barem jednom tjedno stavite masku za obojenu/blajhanu kosu. Kosa ce izgledati koliko toliko zdravije.😀 To vam moze barem malo pomoci, ali šišanje je jedino riješenje, to ce vam svaka frizerka reci jer se kosa ne moze obnoviti, tocnije, ovaj izblajhani dio. Blajh je jako agresivan i ako se ne rukuje dobro s njime dolazi cak i do otpadanja kose. To vam govorim iz iskustva moje prijateljice koja si je bas jako unistila kosu blajhom, nakon toga je obojila kosu ponovo u njezinu prirodnu boju (smeđa). I svakih 2-3 mj je isla na šišanje sve dok nije osisala taj dio kose koji je bio kao slama. 😐
2019 12 04
Prvo, odustati od regeneratora nego samo maske za kosu. Zasto? Regenerator omeksa kosu samo, a maska omeksa i nahrani. Jako se bitno poslije ispiranja sampona, kosu prosusiti rucnikom, nanijeti temeljito masku (do tjemena zbog pramenova), rascesljati pramen po pramen, drzati koliko treba pa ispirati. Mozete koristiti i neka ulja poslije pranja, cisto da olaksate cesljanje i da ne bude suha, ali ulje samo mehanicki stiti kosu, ne moze nahraniti jer nema to kemijsko svojstvo da prodre u dlaku. Tako i ove druge muckalice iz kucne radinosti. Meni se dobro pokazala maska Genera (oko dvadesetak kuna 500ml) i cesto joj se vracam. Najcesce to sto izgleda spaljeno, vise je isuseno. Ovo sve govorim iz iskustva jer sam cc 15g platinasta plavusa i bivalo je tu svega - od isusene do spaljene kose. Vec godinama imam kosu bas zdravu, kao da je ne izbjeljujem. Kupiti za pocetak neki lagan samopon i pri pranju samponirati samo jednom. Pegle i fen zaboraviti na neko vrijeme :)
2019 12 04
Jel ti stavljala olaplex?
2019 12 05
> ankicabanankica: > Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon Slažem se. Odavno sam prestala kupovati skupe preparate. Osobno kosa mi se za 1.5 x zgusnula čim sam ju prestala svako malo prati. Šampon koristim micelarni od Nivee. Također stavljam jabučni ocat - nekoliko žlica u vodu i isperem time kosu nakon šampona. Jako sam zadovoljna. Kosa je čvrsta žilava i sjajna i guuuusta.
2019 12 05
1 2