Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kosa pomoć

Bok, imam problem, prije mjesec dana sam bila kod frizerke, pramenove mi napravila, poludila sam, blajk pa pramenove, prvo osim što sam sjedila 5 sati Al doslovno 5 sati u salonu, kosa mi je užas, baš kao slama, imam osjećaj kao da je izgorena pod rukom, 😥, prije tog nisam imala problema s tim, imala sam lijepu sjajnu i finu kosu, znate li neki preparat? Šampon te regnerator koji je ok i baš pomaže kod oštećene i ispucale kose
prije 9 dana, 01:56
Šampon alverde, regenerator nature box marelica, maske Garnier fructis i baleino mango mlijeko za kosu
prije 8 dana, 09:42
Šišanje jedino jer je to uništena kosa. Pucat će i lomiti se i nema tog preparata koji je može spasiti.
prije 8 dana, 14:14
Probaj masku za kosu Garnier hair food banana. Kupi ulje, može i najjeftinije Baleino pa stavljaj na vlažnu kosu i jako malo na suhu na vrhove.
prije 8 dana, 14:21
Ispirati kosu nakon pranja cajem od koprive
prije 8 dana, 14:39
Koristim syoss već mjesec dana maske šampon regenerator, bacanje novaca, evo čitala sam maloprije što mi je banalno maslinovo ulje i med kao maska, pokušat ću s tim, prirodno možda pomogne pa javim, možda se uspijem pročešljati nakon toga, nevjerojatno dok se cesljam puna šaka dlaka svaki put, petlja se, jednostavno užas, a koja sam budala prirodnu crnu skroz kosu imam, zato sam je i blajkala, bas sam budala 😤
prije 8 dana, 18:10
I čičkovo ulje mi je danas žena u trgovini rekla pa sretno mi 🙈 javim rezultat meda i maslinovo ulja, stavit ću i ovo čičkovo kupila sam 🙈
prije 8 dana, 18:11
Ulje od avokada: https://4.bp.blogspot.com/--YWG_mOmX-c/VvqNLM1CKgI/AAAAAAAAPJo/8btdGxpUXPIPGnwBqg4dXpz02oe2PyvSg/s1600/20160226_094703.jpg i definitivno ova stvar: https://1.bp.blogspot.com/-OxeOL9Ig6HU/Wh1NmyJGYUI/AAAAAAAAE5U/JCUtMXgYiyMWYCMDpn8XhgKSZ9_4fZTVgCLcBGAs/s1600/MAR_9935_1.jpg
prije 8 dana, 19:49
Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon
prije 7 dana, 09:25
> ankicabanankica: > Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon Takoder probajte kokosovo ulje. Umasirate u kosu i ostavite pola sata te isprerete dobro.
prije 7 dana, 21:50
Meni je krah kose spasila maska od žumanjka, maslinovog ulja i meda, naravno i škarama koliko sam imala srca rezati. Od tada sa kosom nemam problema
prije 7 dana, 23:57
Ne pretjerivati sa puno razlicitih preprarata. Čičkovo ulje za kosu i barem jednom tjedno stavite masku za obojenu/blajhanu kosu. Kosa ce izgledati koliko toliko zdravije.😀 To vam moze barem malo pomoci, ali šišanje je jedino riješenje, to ce vam svaka frizerka reci jer se kosa ne moze obnoviti, tocnije, ovaj izblajhani dio. Blajh je jako agresivan i ako se ne rukuje dobro s njime dolazi cak i do otpadanja kose. To vam govorim iz iskustva moje prijateljice koja si je bas jako unistila kosu blajhom, nakon toga je obojila kosu ponovo u njezinu prirodnu boju (smeđa). I svakih 2-3 mj je isla na šišanje sve dok nije osisala taj dio kose koji je bio kao slama. 😐
prije 6 dana, 16:19
Prvo, odustati od regeneratora nego samo maske za kosu. Zasto? Regenerator omeksa kosu samo, a maska omeksa i nahrani. Jako se bitno poslije ispiranja sampona, kosu prosusiti rucnikom, nanijeti temeljito masku (do tjemena zbog pramenova), rascesljati pramen po pramen, drzati koliko treba pa ispirati. Mozete koristiti i neka ulja poslije pranja, cisto da olaksate cesljanje i da ne bude suha, ali ulje samo mehanicki stiti kosu, ne moze nahraniti jer nema to kemijsko svojstvo da prodre u dlaku. Tako i ove druge muckalice iz kucne radinosti. Meni se dobro pokazala maska Genera (oko dvadesetak kuna 500ml) i cesto joj se vracam. Najcesce to sto izgleda spaljeno, vise je isuseno. Ovo sve govorim iz iskustva jer sam cc 15g platinasta plavusa i bivalo je tu svega - od isusene do spaljene kose. Vec godinama imam kosu bas zdravu, kao da je ne izbjeljujem. Kupiti za pocetak neki lagan samopon i pri pranju samponirati samo jednom. Pegle i fen zaboraviti na neko vrijeme :)
prije 6 dana, 22:44
Jel ti stavljala olaplex?
prije 5 dana, 09:15
> ankicabanankica: > Sinoć sam probala maslinovo ulje i med, držala 10 minuta i isprala, malo stavila čičkova ulja i isprala, cure ne mogu vjerovati kosa je tako meka, mogu je počešljat, napokon nije kao slama, i da očekivala sam da ce biti masna od maslinovog ulja Al nije, samo se sjaji lijepo, lepršava, pa eto probajte, imate kuci svi vecinom med i ulje, ja vise necu trositi na skupe šampon Slažem se. Odavno sam prestala kupovati skupe preparate. Osobno kosa mi se za 1.5 x zgusnula čim sam ju prestala svako malo prati. Šampon koristim micelarni od Nivee. Također stavljam jabučni ocat - nekoliko žlica u vodu i isperem time kosu nakon šampona. Jako sam zadovoljna. Kosa je čvrsta žilava i sjajna i guuuusta.
prije 5 dana, 11:54
1 2 Sljedeći