Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim savjet

> Boston: > Ja to nikako ne razumijem Ako znas da imas problema sa ulogiranjem onda ucini nesto da ne bi dolazilo do ovoga.Ja cim dobijem podatke za slanje odmah poslikam iste Tako dok ne pošaljem imam ih u galeriji .Iako do sada nisam imala problema sa ulogiranjem uvjek tako radim.Svako malo netko se ne moze ulogirati a cim dobije negativnu u roku od par min.se ulogira.Dobro je da je sve prošlo u redu i da ste zadovoljni dobivenim. Slazem se da je trebala biti bolja organizacija s njene strane
2019 12 02
> KikaZg95: > Evo rasplet situacije: torbica je prije sat vremena stigla na adresu, bila je poslana u petak i stvarno je kao opisana u oglasu...cula sam se s njom, stvar je u tome sto zbog nemogucnosti ulogiravanja na krpice (tehnicki problemi) nije uspjela prepisati moj br mobitela (vec joj se znalo tako dogoditi) i nije se mogla javiti...normalno smo razgovarale, razumije moju situaciju te je spremna suradivati...izbrisala sam negativnu jer evo ocito nije bilo do nje nego do tehnickih problema Drago mi je da se pozitivno zavrsilo :)
2019 12 02
> Boston: > Ja to nikako ne razumijem Ako znas da imas problema sa ulogiranjem onda ucini nesto da ne bi dolazilo do ovoga.Ja cim dobijem podatke za slanje odmah poslikam iste Tako dok ne pošaljem imam ih u galeriji .Iako do sada nisam imala problema sa ulogiranjem uvjek tako radim.Svako malo netko se ne moze ulogirati a cim dobije negativnu u roku od par min.se ulogira.Dobro je da je sve prošlo u redu i da ste zadovoljni dobivenim. Pa da, svaki put isto, svakoj naglo sve proradi čim dobije negativnu.
2019 12 02
> vedranapv: > > Boston: > > Ja to nikako ne razumijem Ako znas da imas problema sa ulogiranjem onda ucini nesto da ne bi dolazilo do ovoga.Ja cim dobijem podatke za slanje odmah poslikam iste Tako dok ne pošaljem imam ih u galeriji .Iako do sada nisam imala problema sa ulogiranjem uvjek tako radim.Svako malo netko se ne moze ulogirati a cim dobije negativnu u roku od par min.se ulogira.Dobro je da je sve prošlo u redu i da ste zadovoljni dobivenim. > Pa da, svaki put isto, svakoj naglo sve proradi čim dobije negativnu. Da nije žalosno, bilo bi smiješno. ,:(
2019 12 02
1 2