Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

Kako se zove?
2019 12 10
> Ibidem: > Mislim da to koliko je admin plaćen i koliko je vlasnicu briga potpuno irelevantno. Ne bi stranica, ni admin, trebali biti u ovakvoj situaciji. Ako je admin nemoćan i ne plaća ga se više od četiri sata rada na stranici s ovoliko korisnika i pritom vlasnica ne odgovara na mailove korisnika i bla bla bla, onda admin očito ne može riješiti probleme ove stranice. > schmetterling, mislim da je to zaključak. Admin ne može. I vjerujem, prema tvojim upisima, da je taj dio onaj koji ostavlja bez teksta. Nekako bi trebao moći. Ali ne može. Zato je stranica u lošem stanju godinama. Admin nema resursa prekontrolirati sve kako treba, pa briše po kriterijima koji zakinu neke, neke ne. Nije dogovorila s vlasnicom što s kolažima (najvjerojatnije jer ne želi da joj vlasnica i za to kaže da se javi korisnicama i zamoli ih da prestanu umjesto da može samo direktno izbrisati oglas). Nisam stekla dojam da namjerno zakida neke korisnice. Malo jesam stekla dojam da joj se u nekim situacijama ne da po nečemu kopati, kao što joj se u startu nije baš dalo profesionalnije odgovoriti na ovu temu nego je pokušala okrenuti na (nespretnu) zafrkanciju. I, iskreno, ne znam bi li se meni, nakon nekoliko godina bizarnog odnosa s vlasnicom, dalo za četiri sata plaćenog rada prekopati nešto detaljnije. Pokušala bih popraviti stvari što globalnije, koliko mi je uopće dozvoljeno. > Nadam se da će tvoj mail vlasnici nešto značiti, no nekako sumnjam da hoće. Ne slažem se s time što su neke korisnice o tebi pisale ovdje. Činiš mi se temeljitom i potpuno razumljivo izbezumljenom određenom nemoći u kojoj su krpice. Ne slažem se samo s time da je nešto namjerno. Mislim da nije. Mislim da je samo sve ovdje, da prostite, sjebano. > Nadam se da će oblekica imati bolje financirane moderatore i tehničare, te zainteresiranije vlasnike. > Na kraju, na ovoj stranici zapravo svi pomalo gubimo, ali se snalazimo s time. Slazem se! 👍
2019 12 10
> Admin2nd: > Sad mi se javio tehničar i neda mi popis filtriranih riječi jer ću ih objaviti pa će spemeri vidjeti popis. ,:( ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7ea1f35b3b28ea774ca46c4f2fb841ce.jpg)
2019 12 10
rado bih da se ne razglaba o mojoj plaći, a pogotovo da se njoj ne piše ništa o tome
2019 12 10
Evo necemo vise. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f42b2c2f08d176ebe31c8c9d8be807c2.jpg)
2019 12 10
zahvaljujem
2019 12 10
Anelisse, probajte ih kontaktirati na fejsu, meni su odmah odgovorili. Svi znamo da je stranica u rasulu prvenstveno radi vlasnika i tehničara, baš zbog toga sam se obratila adminki u vezi stvari koje jesu u njenoj moći - napisati obavijest kad nije dostupna u inbox ili da se krivi tagovi/preprodaja ne prijavljuju na temu, već u inbox i slično. Na kraju krajeva, preprodavačica koja je ovdje prozvana je na temi prozvana 2018, koliko je samo u međuvremenu cura preplatilo stvarčice s aliexpressa i koliko se to moglo spriječiti da smo znali gdje prijaviti takve stvari. Vjerujem da to nije puno, a da bi pridonijelo ugodnijem korištenju stranice. Ako ciljate na mene s pisanjem o plaći, nisam ništa takvo spominjala Eriki; niti planiram, nit me zanima. Ne mislim da je relevantno i sama činjenica da su ostale korisnice mogle čitati o tome na kojekakvim temama je po meni apsolutno neprofesionalna. Ibidem, hvala ti na brizi, da me zamara što neke korisnice ovdje pišu o meni, ne bih ni pisala. Pokušavam uvijek iznijeti argumente za sve što pišem te i dalje stojim iza svega što sam napisala. Što se "zakinuća" tiče, činjenica je da se korisnici puno "teže" blokiraju (ili dobivaju puno više upozorenja prije blokade?) ako se radi o top članovima i generalno nastane puno veća podijeljenost ako se o tome piše na forumu.
2019 12 11
Puno se pitanja postavilo a nije ono najbitnije. Kad ce se napokon napravit aplikacija ‘Moje krpice’? 2020 je a mi se patimo priko nefunkcionalne stranice... Digli ste hajku oko nove stranice katastrofalnog imena 🤢🤮( necu je reklamirat :p) koja je po svemu sudec kopija MK i u svakom slucaju pozdravljan konkurenciju ali onako jeftino skupljat korisnike na temelju originalne stranice je stvarno jadno i nisko. No nece me sprijecit da se registriran i da isprovan da se razumimo jer je svima nama u interesu prodat i zaradit. 🤪 Svaka promjena na bolje je dobrodosla, iako se ne slazen s nacinom prikupljanja korisnika. Jedina stvar koja fali da MK bude i ostane top je mobilna aplikacija MK koja bi sigurna san uveliko olaksala rad ne samog admina vec i nas korisnika te samo nase korisnicko iskustvo bi bilo jednostavnije i ugodnije. Pozdrav Hugu, Hugolini i vama u reziji. 😂
2019 12 12
> Garavusa: > Jedina stvar koja fali da MK bude i ostane top je mobilna aplikacija MK koja bi sigurna san uveliko olaksala rad ne samog admina vec i nas korisnika te samo nase korisnicko iskustvo bi bilo jednostavnije i ugodnije. > Pozdrav Hugu, Hugolini i vama u reziji. 😂 Pametno garavo di si :o <3
2019 12 12
živi bili, pa vidjeli #aplikacija
2019 12 12
> schmetterling: > Anelisse, probajte ih kontaktirati na fejsu, meni su odmah odgovorili. > Svi znamo da je stranica u rasulu prvenstveno radi vlasnika i tehničara, baš zbog toga sam se obratila adminki u vezi stvari koje jesu u njenoj moći - napisati obavijest kad nije dostupna u inbox ili da se krivi tagovi/preprodaja ne prijavljuju na temu, već u inbox i slično. Na kraju krajeva, preprodavačica koja je ovdje prozvana je na temi prozvana 2018, koliko je samo u međuvremenu cura preplatilo stvarčice s aliexpressa i koliko se to moglo spriječiti da smo znali gdje prijaviti takve stvari. Vjerujem da to nije puno, a da bi pridonijelo ugodnijem korištenju stranice. > Ako ciljate na mene s pisanjem o plaći, nisam ništa takvo spominjala Eriki; niti planiram, nit me zanima. Ne mislim da je relevantno i sama činjenica da su ostale korisnice mogle čitati o tome na kojekakvim temama je po meni apsolutno neprofesionalna. Ibidem, hvala ti na brizi, da me zamara što neke korisnice ovdje pišu o meni, ne bih ni pisala. Pokušavam uvijek iznijeti argumente za sve što pišem te i dalje stojim iza svega što sam napisala. Što se "zakinuća" tiče, činjenica je da se korisnici puno "teže" blokiraju (ili dobivaju puno više upozorenja prije blokade?) ako se radi o top članovima i generalno nastane puno veća podijeljenost ako se o tome piše na forumu. Uspjela sam riješiti problem. Hvala
2019 12 13
Registrirala se i ja, da probam, ovdje sam punih 7 godina, ali u zadnje vrijeme ne zalazim često jer je sve totalnk kaos.. Tamo sam pod istim nadimkom "Shadow" ako netko želi pratiti ❤
2019 12 17
Stranica je na početku pa stalno nešto za šteka 😑
2019 12 19
Je li netkom ide prodaja na oblekici? Cini mi se da joj nije dovoljno ljudi tamo.
2019 12 20
Premalo je još ljudi tamo 😏
2019 12 21
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 26