Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

> hulalula: > Poslala sam poruku administratoru i u roku par minuta su mi odgovorili i aktivirali plavu značkicu👍 Koja je to stranica, gdje je nać?
2021 02 12
> 25Sarita04: > Mozete mi rec koja stranica di mogu pronac!? Na krpicama ide sporoo i lose heeh😂 Na krpicama ide nikako osim extra skupe stvari i prenapuhane marke. Ja sam na toj novoj stranici, ali samo sa par artikala, čisto da vidim kako tamo ide. Usput sam i pogledala kako se stavljaju artikli - divota od stranice, naklon do poda onome tko je to napravio. No, ona još uvijek nije prodisala punim plućima, a kada će, to se, naravno, ne zna. Ukucajte Oblekice.eu, izbacit će odmah neku stranicu sa početnim slovom R, ali stvarno je lako za naći. To je ta stranica - vidjet ćete. Pozdrav!
2021 02 16
@RamonaZe: A koji je vaš drugi profil ovdje na Krpicama? ,:) Posto vidim da imate samo jednu recenziju, a pišete kao da imate iskustvo od nekoliko godina. :) Ali zato imate hvalospjeve za novu stranicu. Izgleda jako kao prikriveni marketing. :,):,):,)
2021 02 17
O kojoj stranici je rijec?
2021 03 30
> miranda: > O kojoj stranici je rijec? :o Jeste vi ozbiljni?
2021 03 30
Jel itko prodao tamo sto?
2021 04 06
ja sam kupila tamo naušnice povoljne i super :) https://restyloh.hr/
2021 05 24
> GlowFat: > Oblekica.eu > ja se definitivno selim tamo, preglednije, složenije, puno sigurnije za transakcije i sveobuhvatnije. > Meni totalno osvježenje. > (još da se svi tamo preselimo..) ,:) Nikako se ulogirati...wtf
2021 06 06
> Uljeshura: > @RamonaZe: > A koji je vaš drugi profil ovdje na Krpicama? ,:) Posto vidim da imate samo jednu recenziju, a pišete kao da imate iskustvo od nekoliko godina. :) > Ali zato imate hvalospjeve za novu stranicu. Izgleda jako kao prikriveni marketing. :,):,):,) Uljeshura, oko sokolovo. :") :')
2021 06 08
Hej, ja nikako nemogu naci tu stranicu iako san u google upisala oblekica eu
2021 11 25
> Hanex96: > Hej, ja nikako nemogu naci tu stranicu iako san u google upisala oblekica eu zove se ReStyloh
2021 12 16
Ja sam tamo, ali nista.. cak gore nego na krpicama
2021 12 21
1 2 ... 24 25 26