Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

Nema svih brandova, niti mogućnosti upisa, niti materijala, ako se ne stavi u opis; nema ocjena za sve, a ne samo za one sa značkicama, a ni ne razumijem po čemu admini mogu zaključiti da je netko dobar prodavač. Ocjene su i inače najbolja stvar na MK, još kad bi bila odmah vidljiva i neutralna i da se može odmah i ući u negativne, bilo bi još bolje...kao na ebayu. Usput, ima nas nekoliko sa MK koje su tamo otvorile profil prije više od mjesec dana, jeli netko nešto i prodao ;) ja nisam ,:)
2019 12 02
Ono što na stranicu definitivno nije dobro je da kad otvoriš artikl nema naznačeno veličine osim ako se ne napiše u naslovu i nema posebne kategorije za dekorativu i preparativu.
2019 12 02
> LeSock: > Ono što na stranicu definitivno nije dobro je da kad otvoriš artikl nema naznačeno veličine osim ako se ne napiše u naslovu i nema posebne kategorije za dekorativu i preparativu. Ima,ima veličina,to su ubacili,ja sam stavljala oglase ovih dana,a možes im sugerirat da stave dekorativu i preparativu jer navodno su otvoreni za sugestije
2019 12 02
> vedranapv: > Nema svih brandova, niti mogućnosti upisa, niti materijala, ako se ne stavi u opis; > nema ocjena za sve, a ne samo za one sa značkicama, > a ni ne razumijem po čemu admini mogu zaključiti da je netko dobar prodavač. > Ocjene su i inače najbolja stvar na MK, još kad bi bila odmah vidljiva i neutralna > i da se može odmah i ući u negativne, bilo bi još bolje...kao na ebayu. > Usput, ima nas nekoliko sa MK koje su tamo otvorile profil > prije više od mjesec dana, jeli netko nešto i prodao ;) > ja nisam ,:) ja sam tamo medu prvima nas sa krpica i mogu samo primjetiti da su azurni te da stranicu nadograduju ,tako kako sam stavljala oglase ,primjetila sam i nove brandove i velicine,materijale i slicno..smatram samo da nas treba biti puno vise kako bi bilo i prodaje,msm da im trebamo dati samo malo vremena i razvikat ih okolo da se vise njih regaju i vjerujem da ce zazivit
2019 12 02
> WomenZgStuff: > > LeSock: > > Ono što na stranicu definitivno nije dobro je da kad otvoriš artikl nema naznačeno veličine osim ako se ne napiše u naslovu i nema posebne kategorije za dekorativu i preparativu. > Ima,ima veličina,to su ubacili,ja sam stavljala oglase ovih dana,a možes im sugerirat da stave dekorativu i preparativu jer navodno su otvoreni za sugestije Nema, pod opisom artikla nema te stavke. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7c48137bdeafdaf333dfca0ba6ffccc0.jpg) Random opis artikla, brand, materijal i cijena dostave. Znači ako sam ne napišeš u opisu kristalna kugla pa gataj koji je broj
2019 12 02
Također selim :D pod istim Nickom :D
2019 12 02
I ja sam napravila profil i dodala par artikala za sad. Slaba mi je prodaja u zadnje vrijeme, nadam se da ću uspjet prodat bar par komada ovaj mjesec ,:)
2019 12 02
> LeSock: > > WomenZgStuff: > > > LeSock: > > > Ono što na stranicu definitivno nije dobro je da kad otvoriš artikl nema naznačeno veličine osim ako se ne napiše u naslovu i nema posebne kategorije za dekorativu i preparativu. > > Ima,ima veličina,to su ubacili,ja sam stavljala oglase ovih dana,a možes im sugerirat da stave dekorativu i preparativu jer navodno su otvoreni za sugestije > Nema, pod opisom artikla nema te stavke. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7c48137bdeafdaf333dfca0ba6ffccc0.jpg) > Random opis artikla, brand, materijal i cijena dostave. Znači ako sam ne napišeš u opisu kristalna kugla pa gataj koji je broj Točno, uopće nema veličine, ja sam je ubacila, i vidljiva je tek kad se uđe u oglas.
2019 12 02
i ja sam član od otvaranja i također mi se čini da stalno unaprijeđuju stranicu. izgleda da sve negativno što postoji na krpicama ispravljaju - nema tagova, može se pretraživati po korisnicima, kategorije koje rade kako spada i najvažnije, ažuran admin koji u sekundi odgovara na upit. volja i otvorenost prema prijedlozima su po meni najbitnije stavke kod otvaranja stranica ovog tipa tako da se nadam da će stranica zaživjeti i veliki plus imaju od mene!
2019 12 02
Admini su jako ažurni! Ja sam poklikala one neke promocije artikala, svaki po 20 kn, pa su me jutros upozorili da to još nije aktivno zbog samih tehničkih razloga (kao ovdje vip članstvo)- Nakon toga su mi poklonili 50 kn na acc :) Jako se trude i nadam se da će tako i ostati.
2019 12 02
Treba vremena da zaživio. Budem se naknadno priključila. Al osobno volim Moje krpice!
2019 12 02
Jako su brzi i primaju prijedloge, mislim da se ta stranica stvarno da napraviti da bude bas ono sta tribamo.
2019 12 02
Hello cure :) Evo i mene na oblekici...isti nick ;)
2019 12 02
https://oblekica.eu/blog/novosti/forum
2019 12 02
> SaraKedavra: > Admin na steroidima! Verificirali mi acc za onak par minuta :O > I da, slažem se s ovim da bi recenzije trebale biti dostupne svima...više "novima" nego provjerenima s krpica. Al možda su dostupne? Sto treba napraviti da mi verificiraju acc
2019 12 02
1 2 3 4 5 6 7 ... 26