Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

> tinazagreb11: > > SaraKedavra: > > Admin na steroidima! Verificirali mi acc za onak par minuta :O > > I da, slažem se s ovim da bi recenzije trebale biti dostupne svima...više "novima" nego provjerenima s krpica. Al možda su dostupne? > Sto treba napraviti da mi verificiraju acc mislim da je Sara mislila na ovo za korisnice preko 100 povratnih
2019 12 02
> schmetterling: > mislim da je Sara mislila na ovo za korisnice preko 100 povratnih I ono bitnije: bez negativnih ,:)
2019 12 02
> tinazagreb11: > > SaraKedavra: > > Admin na steroidima! Verificirali mi acc za onak par minuta :O > > I da, slažem se s ovim da bi recenzije trebale biti dostupne svima...više "novima" nego provjerenima s krpica. Al možda su dostupne? > Sto treba napraviti da mi verificiraju acc Trebas i s ovim profilon zaradit jos par negativki koje uzvracas negativkama. Kolutnazadocimauglavi.
2019 12 02
Koliko vidim, već su ih i ove naše domesticus prevarantice s jeftinim furlama i džabe pandorama našle. <3
2019 12 02
verificirana sa plavom značkicom :) isti nick...
2019 12 02
Wow, izgleda odlicno, nadam se da ce zazivjeti👍👍👍
2019 12 02
> PretrpaniOrmar: > ja sam tamo od valjda prvog dana :') > a najbolje od svega mi je da se može učitati više od 5 fotografija x-) A prodaja?! :)
2019 12 02
Cure, jeste vi tamo počele dobivati one poruke da se šalje cijena u eurima? evo ja sam sad dvije dobila :s
2019 12 02
Počeli i tamo ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e70c0c98fd9bae17d37cd20e5dfb50cc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/52d7926ab3b68bc6be17eec8cca65a58.jpg)
2019 12 02
> hulalula: > Počeli i tamo > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e70c0c98fd9bae17d37cd20e5dfb50cc.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/52d7926ab3b68bc6be17eec8cca65a58.jpg) Katastrofa
2019 12 03
Od pojave stranice sam bila skepticna i istovremeno znatizeljna vidjeti kako ce se stranica razvijati odnosno koliko daleko ce ici.. nisam se registrirala i nece me vidjeti. Znam koliko kosta i svaka cast na vremenu, azurnosti, trudu, ulozenom novcu..ali trebali bi znati ma tkogod stajao iza nje da kopija ne moze nikad biti kao original. Nije niti Let go uspio, a kako ce losa kopija Krpica. Mozda kad bi se ova stranica zauvijek trajno ugasila, inace ne moze..
2019 12 03
Na krpicama su virusi već mjesecima i netko ih je sigurno i donio sa krpica na oblekicu :')
2019 12 03
> sonja90: > Od pojave stranice sam bila skepticna i istovremeno znatizeljna vidjeti kako ce se stranica razvijati odnosno koliko daleko ce ici.. nisam se registrirala i nece me vidjeti. Znam koliko kosta i svaka cast na vremenu, azurnosti, trudu, ulozenom novcu..ali trebali bi znati ma tkogod stajao iza nje da kopija ne moze nikad biti kao original. Nije niti Let go uspio, a kako ce losa kopija Krpica. Mozda kad bi se ova stranica zauvijek trajno ugasila, inace ne moze.. Još kad bi original valjao pa to bi bila divota... Krpice su izrazito neodržavana stranica koja opstaje čisto zato što nema alternative.
2019 12 03
Cure, slazem se ali kao sto se bezbroj puta pokazalo odemo-vratimo se-odemo-vratimo se. Stranica je kopirana, nema originalnosti ni bolje zastite, zasto mislite da ce biti bolje?! Zbog administratora koji je dostupan i azuran? Pa i nasa adminka je bila rame za plakanje kad su pale slike, bilo je dana kad je blokirala i brisala mahnito svaki dan konstantno prateci teme i nove profile, to vrijeme je proslo jer se neki bucni dio korisnica bahatio i zlouporabio inbox zbog vlastite koristi i sada im je to omoguceno "sluzbeno" jer ova nova stranica niti nema pravila, ima neka skromna s puno rupa..Cak mi je jadno ovo prizivanje krpicarki.. Zasto mislite da ce biti bolje ne razumijem.. slazem se da opstaju jer nema alternative ali ovo se ne cini kao dobra.
2019 12 03
Mene zanima ako tko zna, kako u teoriji funkcionira prodaja tamo? Ima košarica i artikli se dodaju u nju, pouzeća nema kao opcije, nema nigdje za unos broja računa pri registraciji.. Jel netko tu posrednik pri prodaji? A što se poštarine tiče, treba odmah biti navedena kad se postavlja artikal, i u košarici se odmah obračunava. I potom traži adresu, znači nema opcije tisak slanja. Pa ne razumijem kako bi to trebalo ici.
2019 12 03
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 26