Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Iskustva sa Liu jo tenama

Pozdrav svima, Hitno mi trebaju informacije jer se premisljam,kakve su vam L. Jo tenisice, kvalitetne ili ne,udobne? Hvala :) Brisem da ne krcim forum cim dobijem misljenja.
prije 8 dana, 21:07
Ja sam osobno odustala od kupovine jer su mi već u trgovini bile strašno tvrde...kao da hodam u klompama... Riječ je o MASS dućanu... ... tamo sam ih isprobavala...
prije 7 dana, 09:32
KontesaNera, hvala. To definitivno ne zelim, sreca da nisam sinoc narucila, malo mi je falilo..
prije 7 dana, 09:49
Ne,nikako.imam jedan model kupljen u njihovom dućanu.U dućanu su mi se činile ok jer sam prohodala u njima par koraka i kupila ih al definitivno ne.Kad sam izašla i hodala u njima cijeli dan shvatila sam da to nije to.Užasno tvrdo dno.Po meni su one za šetnju tipa sjest u auto,prohodat u njima sat vremena ,u auto i doma.Žali bože novaca.
prije 6 dana, 11:12
Darija, hvala na odgovoru. Odustala sam odmah nakon komentara Kontese, no gleduckala sam ih jos malo, zumirala i googlala, pa skuzila kako je dio gdje je materijal proziran i tad sam ih apsolutno dislajkovala.. Sad gledam Guess ,:) Nis' drugo mi se ne svidja.
prije 2 dana, 14:07