Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Peodaja na krpicama

Cure, kakva je vama prodaja u zadnje vrijeme? Da li se svi polako prebacuju na facebook aukcije i oblekice hr pa je to razlog slabije prodaje, ili je jednostavno 12ti mjesec pa postoje prioriteti?
prije 7 dana, 09:02
okej je :) ne žalim se...evo jučer dvije kapnule :) još mi nekih 20ak oglasa ostalo pa adio woohooo x-)
prije 7 dana, 09:04
Slabo slabo 🙄🙄
prije 7 dana, 09:31
Bas lose.. Makar sam prodala zimsku robu koju sam imala, a ove ljetne ktpice nikome ne trebaju u ovo doba.. Ali na fejsu i dalje ide
prije 7 dana, 10:09
> jelena693: > Bas lose.. Makar sam prodala zimsku robu koju sam imala, a ove ljetne ktpice nikome ne trebaju u ovo doba.. Ali na fejsu i dalje ide Kojim grupama se koristite na fejsu?
prije 7 dana, 10:12
Svaki tjedan 1-2 i ja zadovoljna... Polako se tope zalihe 😁
prije 7 dana, 10:22
Ma jaako slabo :(
prije 7 dana, 10:34
Ne dolaze niti upiti ...
prije 7 dana, 10:38
Nikako
prije 7 dana, 11:23
Bilo dosta dobro do prije 2tj,od tad samo upiti i nikad se više ne jave..
prije 7 dana, 12:20
Meni isto zadnja 2 tjedna niti upita..
prije 7 dana, 12:35
S tim da sam ja drugima postavila upite za neke stvari koje su me zanimale,i nisam dobila ni a ni be a korisnice se uredno prijavljuju..eto sad malo uskacem u temu al uzasno me iritira to,ak ti je u cilju prodat pa valjda ces odgovorit,makar artikl i bio prodan možes javit iz neke pristojnosti.
prije 7 dana, 13:03
Mislim da sam zadnju stvar prodala u 9 mj. 😅 tako da vrlo lose I u 10.mj sam dvjema osobama poklonila dvije stvari. 🙂 I jos nesto, vjerujem da nisam jedina kojoj se to događa; Dobila sam sad nedavno nekoliko upita. Nakon sto im odgovorim na poruke gdje zahtjevaju dodatne slike i mjere, tu komunikacija prestaje, ni hvala ne dobijem. 🤷🏼‍♀️🙄 Ili npr. posaljem nekome upit, odgovor nikada ne dobijem, a osoba se uredno prijavljuje na krpice. Ne znam cemu oglasavati stvar ako je ne planirate prodati. 😌😅
prije 7 dana, 14:26
> Blue_K: > Mislim da sam zadnju stvar prodala u 9 mj. 😅 tako da vrlo lose > I u 10.mj sam dvjema osobama poklonila dvije stvari. 🙂 > I jos nesto, vjerujem da nisam jedina kojoj se to događa; Dobila sam sad nedavno nekoliko upita. Nakon sto im odgovorim na poruke gdje zahtjevaju dodatne slike i mjere, tu komunikacija prestaje, ni hvala ne dobijem. 🤷🏼‍♀️🙄 > Ili npr. posaljem nekome upit, odgovor nikada ne dobijem, a osoba se uredno prijavljuje na krpice. Ne znam cemu oglasavati stvar ako je ne planirate prodati. 😌😅 Da,na tjednoj bazi mi se događaju obje naveden stvari 😅 ili kad me 5 puta pita jesam za zamjenu iako mi u opisu profila piše da ne želim zamjene,ali oni imaju hrpu finiiih stvari sigurno mi se nešto sviđa 🙄
prije 7 dana, 14:31
Kad bi na ovoj stranici bilo manje prevaranata,muljatra i onih sto bi sve za đabe isla bi prodaja ovako nekad ide nekad ne hrpa nekulturnih ljudi koji ne znaju ni zapoceti a ni zavrsiti razgovor a i onih sto bez veze salju upite,jer im je ocito dosadno u zivotu i onda od toliko nekulturnih,naiđes na nekog normalnog i tako u krug
prije 7 dana, 14:38
1 2 Sljedeći