Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sta napraviti?

Pozdrav, molila bi vas za savjet, dakle cura mi je poslala prije tjedan dana (obicno slanje je u pitanju) posiljku i jos je nema, dali ce ikada stici ili se uzalud nadam? Uslikala mi je racun kada je slala na kojem je iznos 6,20 kn. Par puta sam narucivala obicnom postarinom i uvijek mi je stizalo brzo..Cak nismo daleko ni udaljene, u istom smo gradu zato me i zacuduje sto je jos nema..😏
2019 12 03
Uvijek isto. 'Obično' slanje je najnepouzdanije. Nitko ne zna hoće li ti ili ne ikada pošiljka stići. Račun je nikakav dokaz, a ko pošiljka ne stigne ne možeš računom niti dokazati da je stvarno poslana, niti išta poduzeti kod Pošte.Da bi se par kunica uštedjelo ići na tako nesigurnu opciju.........
2019 12 03
za 10kn vise imali bi i "dokaz", te sifru istog paketa i pratit ga u svakom trenutku. Nazalost obicno slanje je po meni najgora moguca opcija. Vi mozete tvrditi da ga nema, a prodavac da ga je poslao i tako u krug. Drugi put svakako "riskirati" tih 10kn vise i nema vise dileme oko paketa.....
2019 12 03
ako ste sami trazili slanje obicno,onda ste sami i odgovorni ako ne stigne dolaze posiljke i obicno poslane ali isto tako i nestaju,pa onda uvijek drame na krpicama jucer sam poslala posiljku za koju je kupac trazio obicno slanje dodala sam 8 kn za preporuku bas iz razloga da nebi bilo,nisam poslala,nestala posiljka itd ovako znam da sam poslala,i znam da mora stici
2019 12 03
u zadnje vrijeme su nažalost pošiljke slane poštom dosta kasnile. Također, s obzirom da je bio Black Friday prije par dana, može biti da su dosta zatrpani pa je i to razlog kašnjenju. Moja topla preporuka Vam je da uvijek šaljete i tražite slanje koje ima broj za praćenje (tisak, paket, preporučeno...) jer jedino ćete tako znati gdje Vam je pošiljka
2019 12 03
Obično slanje je jako nepouzdano. Ipak, još uvijek je u praksi i često ljudi misle: ako su već dosta puta tako slali - uvijek će i dalje stizati...Do onda kad se jednom pošiljka zaista zagubi. Ja često dobijem upite za obično slanje. I nakon što objasnim da nikako ne odgovaram u slučaju ako se pošiljka zagubi- kupilice su odmah spremne za preporučenu poštarinu :) Imajte na umu da ide blagdansko vrijeme, više se pošte šalje pa je onda bolje malo nadoplatiti i dobiti taj kod za praćenje pošiljke pa znaš barem nešto (i ako je poslano).
2019 12 03
Na žalost ..često sam slala obično do ove godine...više ne... Kradu se pošiljke, meni nisu stigle nikad na adresu... Neznam što bi drugo rekla nego krađa. Obično slanje poštom bi trebalo jednostavno ukinuti, jer nitko ne odgovara za pošiljku..pa zašto ju nebi ukrali...
2019 12 03
Moguce je. Nedavno je moja mama slala obicnu posiljku iz Zagorja u Zg i stiglo je za 2 tjedna. Nije bilo nista vrijedno pa nije placala nikakvu skuplju opciju. Ali svakako sve sto je bitnije, slati s osiguranjem povrata novca u slucaju gubitka.
2019 12 03
ja sam slala obicno unutar zagreba i nekima bi tek stiglo za 3 tjedna, ali najcesce bi doslo za tjedan dana
2019 12 03
> Ivvaa0707: > za 10kn vise imali bi i "dokaz", te sifru istog paketa i pratit ga u svakom trenutku. Nazalost obicno slanje je po meni najgora moguca opcija. Vi mozete tvrditi da ga nema, a prodavac da ga je poslao i tako u krug. Drugi put svakako "riskirati" tih 10kn vise i nema vise dileme oko paketa..... Evo meni jedna curka preporuceno poslala cipele za 300+ kn pa su ih uspili zagubiti.. Pošta postaje smijurija..
2019 12 03
Ja sam slala preporučeno, u Zagrebu od Arene do Centra i pošiljka nikad nije stigla, ukradena i nikome ništa, nikakva šifra, prigovori niti ništa nije pomoglo. A slala sam i obično na zahtjev kupca i nikad nije bilo problema, tako da nema garancije
2019 12 03
> Beatriss: > Ja sam slala preporučeno, u Zagrebu od Arene do Centra i pošiljka nikad nije stigla, ukradena i nikome ništa, nikakva šifra, prigovori niti ništa nije pomoglo. > A slala sam i obično na zahtjev kupca i nikad nije bilo problema, tako da nema garancije U slučaju gubljenja preporučene pošiljke pošiljatelj piše potražnicu i u slučaju da u nekom roku (sad se nemogu sjetiti točno kojem) pošiljka ne bude pronađena Pošta mu isplaćuje iznos u visini 5 plaćenih poštarina. U slučaju gubljenja 'obične' pošiljke nema nikakvog obeštećenja.
2019 12 03
> PavlinicMartina: > > Ivvaa0707: > > za 10kn vise imali bi i "dokaz", te sifru istog paketa i pratit ga u svakom trenutku. Nazalost obicno slanje je po meni najgora moguca opcija. Vi mozete tvrditi da ga nema, a prodavac da ga je poslao i tako u krug. Drugi put svakako "riskirati" tih 10kn vise i nema vise dileme oko paketa..... > Evo meni jedna curka preporuceno poslala cipele za 300+ kn pa su ih uspili zagubiti.. Pošta postaje smijurija.. Pošta je stvarno postala grozna. Ali, kod skupljih artikala pametno je slati kao paket,anekao preporučenu pošiljku - jeftinije je, a u slučaju gubljenja Pošta je dužna platiti vrijednost navedenu pri slanju.
2019 12 03