Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Božić darivanje siromašnih

Pozdrav,htjela bih darovati siromašnu obitelj sa djecom za Božić pa ako netko zna za neku obitelj voljela bih da se javi...
2019 12 06
Nikako Caritas. Oni koji rade tamo prvo sebi proberu odjecu/obucu pa tek onda ide potrebitima. Na fb ima dosta grupa u kojima se poklanja onima koji nemaju.. mislim da se jedna zove Humanitarci ili Zg humanitarci. Ne mogu se sjetiti.
2019 12 06
na fejsu ima dosta humanitarnih grupa koje spajaju izravno sa potrebitima ja sam ove godine preko udruge Svatko ima svoju priču uzela četvero djece iz obitelji slabijeg imovinskog stanja za darivanje (oni su u Bedekovčini, ali mislim da su našli darivatelje za svu djecu s popisa) u Zagrebu ima dosta ekipe koja skuplja za potrebite za Božić pa zato radije potražim ove koji su u manjim mjestima
2019 12 06
> KreativnoSelo: > Nikako Caritas. Oni koji rade tamo prvo sebi proberu odjecu/obucu pa tek onda ide potrebitima. Na fb ima dosta grupa u kojima se poklanja onima koji nemaju.. mislim da se jedna zove Humanitarci ili Zg humanitarci. Ne mogu se sjetiti. Moja tetka radila u karitasu nekih par mj nije sebi mogla doc sta se tamo radi i tko sve dolazi po stvari..uzas
2019 12 06
Ako koristite fejs potrazite grupu Usrećimo bar jedno dijete za Božić, divna grupa 😊
2019 12 06
na fejsu Čarolija darivanja koja prikuplja popise rođendanskih želja djece iz domova za nezbrinutu djecu, udruga udomitelja za djecu i mlade, sigurnih kuća, udruga za boravak djece i mladih s posebnim potrebama itd., kao i rođendanske želje starijih po domovima za stare i nemoćne. svaki dan izbacuju popise želja iz cijele Hrvatske, ispod popisa se možete upisati za želju/osobu koju želite. ako Vam je želja baš konkretno Božić, onda imate na fejsu i HU Dobra volja iz Sesveta koja sve donacije daje osobama/obiteljima koje žive u teškim uvjetima. netko je u nekoj temi nedavno spomenuo i fejs grupu Usrećimo bar jedno dijete za Božić. s njima nemam iskustvo, ali već iz naslova zvuči dobro. imate i stranicu Hrvatska mreža za beskućnike na kojoj je cijela jedna rubrika posvećena volontiranju i doniranju pa možete pogledati i tamo.
2019 12 06
> meli888: > Pozdrav,htjela bih darovati siromašnu obitelj sa djecom za Božić pa ako netko zna za neku obitelj voljela bih da se javi... Ako vi ne znate, neka vas netko usmjeri kome ćete osobno predati, na taj način ćete se uvjeriti da poklanjate kome je zaista potrebno.
2019 12 06
Hvala na pomoći,pogledati ću ove udruge a za Caritas sam isto čula sve negativne komentare tako da ne bih tamo. Nažalost oni kojima treba pomoć neće ju sami ni tražiti od srama.
2019 12 06
Možete pogledat i stranicu Civilizacija ljubavi gdje ljudi pišu točno šta im treba te njihovu situaciju..
2019 12 06
Fb humanitarci Zagreb
2019 12 07