Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Crne traperice

Cure drage, gdje naći normalne crne traperice, deblji jeans, kvalitetne? Svake do sada koje sam kupila isprale su se nakon 5 pranja. Niti jedne nisu bile deblje nego je bilo riječ o nekakvoj kombinaciji pamuka i poliestera. Tražim baš kvalitetan traper (tipa mom fit jeans), visoki struk, mrkva kroj. Ukoliko netko od vas ima, trebam broj 38. Može i prijedlozi za trgovine 😊
2019 12 12
> IvanaAnic: > Pogledajte u Lidlu ako trenutno imaju, top su. > Inače sam uvijek kupovala u H&M-u, ali njihova je kvaliteta grozna, baš sam bila razočarana zbog toga što su se brzo isprale👎 Iz Lidla se razvuku brzo. Kupim S, nakon mj dana mojoj mami koja nosi L budu taman.
2019 12 12
U C&A pogledajte 😀
2019 12 12
Stradivarius
2019 12 13
Ja još nisam našla takve da ne izblijede nakon 5,6 pranja. 🤷‍♂️
2019 12 13
Ja sam nasla 🙈🙈🙈 PULL&BEAR Zadnjih 6 pari hlaca su mi od tamo ii sve iduce ce bitii... Imam plavih, bijelih ii zadnje prije 2 mj sam crne kupila... Ne izlazim iz njih, savrsene su, nisu izblijedile (a stalno ih nosim, ako ih ne nosim onda ih perem), ne lijepe se mucice, jako jako su udobne, za mene savrsene 👌👌
2019 12 13
> kristinanu1996: > Cure drage, > gdje naći normalne crne traperice, deblji jeans, kvalitetne? Svake do sada koje sam kupila isprale su se nakon 5 pranja. Niti jedne nisu bile deblje nego je bilo riječ o nekakvoj kombinaciji pamuka i poliestera. Tražim baš kvalitetan traper (tipa mom fit jeans), visoki struk, mrkva kroj. > Ukoliko netko od vas ima, trebam broj 38. > Može i prijedlozi za trgovine 😊 Imamo isti problem. Nažalost većina je takvih danas. Ja kupila u Zari za 220 kn i isprale se nakon par pranja, užas....
2019 12 13
ja sam kupila jedne u peek-u, Review brand, materijal čvrst i deblji, nisu preskupe, do 350 kn budu, tamno plave i boja je ostala ista. ja bih ulozila vise novca za levis ili nesto slicno ako zelim kvalitetno
2019 12 14
Ja imam crne iz manga, stradivariusa, lidla i zare, 4 komada nezna se koje gore izgledaju, sve par puta nosene i par puta oprane, znaci sve isprane ili na bijele crte, uzas
2019 12 14
Probaj Orsay, moje su kupljene u Orsayu i evo mjesec dana i jos se nista nije ispralo :)
2019 12 15
Meni su odlične Calzzedonia ....🥰
2019 12 16
bit ću malo snob, ali volim vjerovati da cijena obično znači kvalitetu. ne uvijek. imam hrpu traperica i iz lidla i iz orsaya jer mi ne smeta isprani plavi traper, ali da hoću crne, uzela bih skuplje. moj muž već dugo ima jedne crnosive iz s. olivera, plaćene 600tinjak kuna i još su kao nove
2019 12 16
sve crne traperice ako se dobro i pažljivo ne peru brzo izbjele...ja imam one i od 200 kn pa do onih od par tisuća...svake sam nakon nekog vremena morala pofarbati...
2019 12 18
u h&m-u na onom skupljem odjelu imaju mrak crne takve kakve tražite, koliko se sjećam 199kn
2019 12 20
Ja imam iz H&M-a, cijena s popustom 126 kn- nosim ih često i često perem i odlične su, nimalo se nisu izlizale ni razvukle.
2019 12 30
1 2 Sljedeći