Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc......

Sto mogu uciniti ako me netko prevari, a radi se o vecem iznosu, jel ima netko iskustva?
2019 12 13
Ako se radi o prevari na krpicama ostavite negativnu i ovamo kopirajte slike razgovora. Profil treba biti blokiran, a vi biste trebali otići do policijske postaje.
2019 12 13
policija se bavi prevarama ako je steta veca od 2000 kn..
2019 12 13
Kaze da je poslala ali nema sifru a paket ne stize vec 10tak dana. Na tisku kazu bez sifre nista. Ne znam sta da mislim. Nisam ni pitala povrat novca kad kaze da je poslala.
2019 12 13
Paket vam je već odavno trebao stići, a ona vam je trebala poslati šifru paketa...očito mulja...ja bih na vašem mjestu zatražila povrat novaca...> laralarita: > Kaze da je poslala ali nema sifru a paket ne stize vec 10tak dana. Na tisku kazu bez sifre nista. Ne znam sta da mislim. Nisam ni pitala povrat novca kad kaze da je poslala.
2019 12 13
Kupovala sam vec 100 puta i uvijek mi stigne u roku 5 dana, a tako i na tisku kazu najduze 5 dana. Ne bih htjela napasti curu ako nije kriva ali ovo mi je jako cudno.
2019 12 13
Normalno je da se čeka 3-4 dana, najduže 5 dana..ako ste bliže stigne za 2 dana, tako barem meni..meni bi bilo odma čudno, pošto “nema” šifre paketa..uz svaki paket koji se pošalje dobije se šifra..> laralarita: > Kupovala sam vec 100 puta i uvijek mi stigne u roku 5 dana, a tako i na tisku kazu najduze 5 dana. Ne bih htjela napasti curu ako nije kriva ali ovo mi je jako cudno.
2019 12 13
Je li doticna na crnoj listi, jeste provjeravali? O kojem artiklu i profilu se radi i o kojoj cifri?
2019 12 13
Nisam provjeravala, samo povratne, vecina pozitivnih i 2 negativne. Radi se o bundi i povecoj cifri. Necu jos imenovati, cekat cu do sutra ako ne stigne trazit cu novce jer ovo vise cekat nema smisla. Ako ne bude htjela vratiti onda cu poduzeti neke mjere. A negativnu ce dobiti svakako, zivce sam izgubila ove dane.
2019 12 13
Najprije, nema sanse da vam je poslala ista, jer da je, onda bi vam dala sifru i stiglo bi vec dosad. Pisete i da ima vec 2 negativne. Radi se o vecoj cifri, artikla vam nema ni na vidiku, a vi bi jos cekali....ok. Ne znam cemu ste onda temu otvarali, cekajte i dalje. Moje misljenje je da cete tesko i povrat novaca vidit, nekad se trgnu nakon negativne i prozivke na forumu.
2019 12 13
Da, ne vjerujem da bi mi vratila novce s obzirom da tvrdi da je poslala. Ma sve se nekako nadam da je poslala ali kasnije. Jer me dva puta trazila podatke, kao da preko podataka provjeri na svom tisku posto nema sifru. Al opet ici lagat da je poslala to mi nema smisla, pa ja ako ne stignem poslat javim da nisam poslala i ispricam se. Ako bude prevara obavijestit cu ovdje svakako.
2019 12 13
> laralarita: > Da, ne vjerujem da bi mi vratila novce s obzirom da tvrdi da je poslala. Ma sve se nekako nadam da je poslala ali kasnije. Jer me dva puta trazila podatke, kao da preko podataka provjeri na svom tisku posto nema sifru. Al opet ici lagat da je poslala to mi nema smisla, pa ja ako ne stignem poslat javim da nisam poslala i ispricam se. Ako bude prevara obavijestit cu ovdje svakako. Aha, a u međuvremenu neka prevari još nekoga? O kojem je profilu riječ?
2019 12 13
> laralarita: > Da, ne vjerujem da bi mi vratila novce s obzirom da tvrdi da je poslala. Ma sve se nekako nadam da je poslala ali kasnije. Jer me dva puta trazila podatke, kao da preko podataka provjeri na svom tisku posto nema sifru. Al opet ici lagat da je poslala to mi nema smisla, pa ja ako ne stignem poslat javim da nisam poslala i ispricam se. Ako bude prevara obavijestit cu ovdje svakako. Nema vam smisla da ce netko ici lagati da je poslano, pa nakon toga izbjegavati dati sifru poslanog, a ni artikla na vidiku? Stvarno ne znam sta rec. Ono, bas. Moze prevariti jos nekoga dok se vi tu predomisljate.
2019 12 13
Kontaktirat cu je jos sutra, ako i dalje bude isto objavit cu njene podatke. Ne bih htjela nekoga javno blatit ako je kriv tisak npr mada je to najmanje vjerojatno. I ako mi stigne paket samo cu pogledat datum kad je poslano. Mislim jos mi je za ne povjerovat da je bas mene isla prevarit, te negativne povratne pise da je neodgovorna i tako, ne pise da je bas prevarila nekog.
2019 12 13
I ne znam koliko lud moras biti da ides prevarit nekog jer za te iznose moze intervenirati policija
2019 12 13
1 2 3 4 5 ... 7