Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Iskustva s naručivanjem: Zapatos i Šaptač cipela

Kakva su vam iskustva s naručivanjem, artiklima i eventulanim povratima u web trgovinama Zapatos i Šaptač cipela (i za cipele i za odjeću). U web shopu Šaptač cipela sam usnimila kaput, ali nekako sam nesigurna oko svega... Iz Zapatosa sam naručila cipele, to ću tek vidjeti što će mi stići :D Podjelite iskustva, molim! <3
2019 12 15
Saptac je cisti ebay + 200% provizije. Ne kuzim zasto si to zene rade 🤷‍♀️ Za Zapatos ne znam, al pretpostavljam da je ista stvar.
2019 12 15
Zapatos je sve ok. Kvaliteta nije neka, ali za te novce se isplati kupiti jer ne nabiju proviziju. Šaptač cipela opstaje na ne znam koju foru. Stvarno su im cijene tu mač
2019 12 15
Hvala na odgovorima!
2019 12 15
Zapatos naručujem istina je da nije kvaliteta ali ne smrdi obuća i dobro izgledaju cipele.
2020 01 10
> Maleficent80: > Saptac je cisti ebay + 200% provizije. Ne kuzim zasto si to zene rade 🤷‍♀️ > Za Zapatos ne znam, al pretpostavljam da je ista stvar. Vrtim po forumi i vidim temu... reko moram prokomentirati to, al sad vidim da sam zakasnila haha Uglavnom da, to sta nude sve ima na ebayu. Ili jos bolje, na ALIEXPRESSU. Fora je u tom da u komentarima ljudi stavljaju slike proizvoda sto su im dostavljeni i tocno znas sta uzimas plus za svaki oglas ima prikazano kolko puta je prodan artikal. Cini mi se i da su cijene povoljnije, bar za ono sto sam ja usporedivala
2020 02 11
od ebaya jel
2020 02 11
> Rebutia: > Kakva su vam iskustva s naručivanjem, artiklima i eventulanim povratima u web trgovinama Zapatos i Šaptač cipela (i za cipele i za odjeću). U web shopu Šaptač cipela sam usnimila kaput, ali nekako sam nesigurna oko svega... Iz Zapatosa sam naručila cipele, to ću tek vidjeti što će mi stići :D > Podjelite iskustva, molim! > <3 Dakle moje današnje iskustvo s dostavom tenisica iz Zapatosa preko GLS-a. Platio 30 kn dostavu, otvorio paket, probao, nažalost kineski kalup i neodgovarajuća veličina cipele za deklarirani broj (44), umjesto toga realna velična je 43. Ok, odmah idem u proces vraćanja. Pa ispuni obrazac na internetu. Pa stiže mail s pitanjem ne bih li možda ipak zamjenu. Ne bih jer nema broja. Ok, onda stiže novi mail gdje OPET traže iste podatke kao iz obrasca na internetu: ime, prezime, IBAN. Traže i fotografiranje cipela odozdo, odozgo, sa svih strana, kutije... Pa objašnjenja da postoji mogućnost da mi neće vratiti novce ako procijene da nešto ne štima. Ali ja prije moram vratiti robu, a onda će oni meni (možda) nakon dva tjedna vratiti novce. Na Zapatos.hr u rubrici Vraćanje artikla piše da se može dostaviti osobno u Mašićevu 3A u Zagrebu. Ali figa, možeš ti sam dostaviti, ali opet moraš platiti globu od 25 kn. Ne znaju objasniti zašto je to tako, ali je tako. Dakle, izbjegavati kupovanje cipela online zbog nesigurnih veličina, izbjegavati Zapatos jer komplicra, a ako vraćaš svakako si na gubitku 55 kn troškova dostave i odvoza. Pogriješio sad i nikad više.
2021 03 30
Ja sam naručivala sa Zapatosa i bila sam i više nego zadovoljna :) Naručila sam cipele na blok petu jer sam inače tudum za hodanje u visokim petama i ove njihove su mi bile presavršene i preudobne! Izdržala sam u njima cijeli dan i do fajronta :D Bila sam naručila u nedjelju navecer, a stigle su mi u utorak ujutro :) Sad ne znam jesam imala srece da me potrefi dobra kvaliteta ili udobnost, ali evo moje iskustvo :))
2021 03 30
Da, brzi su kad treba poslati robu i uzeti lovu, nema sumnje. Ali kad treba vratiti robu onda kreće kompliciranje i penalizacija. Izbjegavati Zapatos.hr
2021 03 30
> Antropos: > Da, brzi su kad treba poslati robu i uzeti lovu, nema sumnje. Ali kad treba vratiti robu onda kreće kompliciranje i penalizacija. Izbjegavati Zapatos.hr Naručila sa Zaatosa torbu, sve divno i krasno dok nije stigla. Na stranici jedna boja u stvarnosti totalno druga, na moje zaljenje jer sam stvarno mislila da je zabuna neka, slijede uvjeravanja kakk je to ta sto sam narucila. Nije sigurno.. slijedi niz izmisljotina, lazi, uvjeravanja.. na stanici jasno stoji slika torbe u jednoj boji, a dobijes drugu. Bez isprike, jos te prave ludim... za povrat zele uzeti 4 eura, a moje novce vratiti tek za 14 dana kada pregledajj vracenu robu.. koja nije ni otvorena kako spada jer sam odmah vidjela da je krivo. Uglavnom veliko razocaranje, velika greska, nikome za preporuku i aigurno da nikad vise nista necu naruciti od njih.. bezobrazluk teski i varanje kupaca.
2024 01 09