Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

foreo ufo - pročitajte

Cure, pročitajte ovaj članak https://www.netokracija.com/foreo-ufo-black-friday-popust-162982 Nemojte platiti 500, 600, 900 kn i misliti da ste super prošle!
2019 12 16
erm, to nije clanak. Toe ko o cemu mia o nicemu. Ono kae genijalno je da su ih krpe prepune vec dva tjedna, a ti tek sad kuzis zakaj
2019 12 16
Pozdrav, da, nemojte platiti cijenu od 500-600-900 kuna nego platite punu cijenu koja je na Foreovoj stranici 2099 kuna. Nemam nikakvu lošu namjeru sada kada ću ovo napisati, ali smatram da nije uredu da brišete objave UFO-a sa stranice, a posebno ne onima koji su VEĆ prodavali Foreo proizvode (kao što možete vidjeti i po komentarima zadovoljnih kupaca). Ja ne kažem da itko mora kupiti UFO ukoliko zna za Black Friday situaciju koja se dogodila, ali dajte nemojte pričat bezveze. Na ovim se krpicama prodaju svakakve stvari precjenjeno i tko zna zapravo za koliko je išta kupljeno, a sada zbog dva članka admin briše isti oglas već danas stavljen treći puta. U opis slike ako stavim da je kupljen za 74 + poštarina 69 + maske 160 kn (jer ukoliko ne znate kako UFO funkcionira, bez maske vam može stajati na ormaru)= 303 kn + trošak slanja i zarade svega 300 kn, jel onda ok? Mislim, bila sam oduševljena s ovim krpicama i curke su super i ove koje sam putem upoznala, al sad mi već lagano idete na živce s brisanjem slika i stvarima koje ne znate. Ljudi koji su kupili UFO po toj sniženoj cijeni imali su sreće. Tko je kriv drugima što nisu. Ako vi kupite na nekoj super kul ponudi mobitel za duplo jeftinije, recite mi jel bi ga prodali onda za 79 kn? Svakako, nema veze, hvala adminu, i kupite UFO za 2099 kn- jer je akcija prošla. Ps hvala super curkama koje su imale povjerenja kupile Lune za 300 kn i vidjele da je sve super i original. Laku noc i isprike na dugom postu ❤
2019 12 16
> Signora_Rey: > Pozdrav, da, nemojte platiti cijenu od 500-600-900 kuna nego platite punu cijenu koja je na Foreovoj stranici 2099 kuna. Nemam nikakvu lošu namjeru sada kada ću ovo napisati, ali smatram da nije uredu da brišete objave UFO-a sa stranice, a posebno ne onima koji su VEĆ prodavali Foreo proizvode (kao što možete vidjeti i po komentarima zadovoljnih kupaca). Ja ne kažem da itko mora kupiti UFO ukoliko zna za Black Friday situaciju koja se dogodila, ali dajte nemojte pričat bezveze. Na ovim se krpicama prodaju svakakve stvari precjenjeno i tko zna zapravo za koliko je išta kupljeno, a sada zbog dva članka admin briše isti oglas već danas stavljen treći puta. U opis slike ako stavim da je kupljen za 74 + poštarina 69 + maske 160 kn (jer ukoliko ne znate kako UFO funkcionira, bez maske vam može stajati na ormaru)= 303 kn + trošak slanja i zarade svega 300 kn, jel onda ok? Nije ok jer je preprodaja kaznjiva zakonom, i zabranjena je na stranici pravilima koja nisam izmislila ja ni ove cure.
2019 12 16
> sonja90: > > Signora_Rey: > > Pozdrav, da, nemojte platiti cijenu od 500-600-900 kuna nego platite punu cijenu koja je na Foreovoj stranici 2099 kuna. Nemam nikakvu lošu namjeru sada kada ću ovo napisati, ali smatram da nije uredu da brišete objave UFO-a sa stranice, a posebno ne onima koji su VEĆ prodavali Foreo proizvode (kao što možete vidjeti i po komentarima zadovoljnih kupaca). Ja ne kažem da itko mora kupiti UFO ukoliko zna za Black Friday situaciju koja se dogodila, ali dajte nemojte pričat bezveze. Na ovim se krpicama prodaju svakakve stvari precjenjeno i tko zna zapravo za koliko je išta kupljeno, a sada zbog dva članka admin briše isti oglas već danas stavljen treći puta. U opis slike ako stavim da je kupljen za 74 + poštarina 69 + maske 160 kn (jer ukoliko ne znate kako UFO funkcionira, bez maske vam može stajati na ormaru)= 303 kn + trošak slanja i zarade svega 300 kn, jel onda ok? > Nije ok jer je preprodaja kaznjiva zakonom, i zabranjena je na stranici pravilima koja nisam izmislila ja ni ove cure. Preprodaja😂 Pa radilo se o greski i ta cijena nije sluzbena, uredaj inace dode 2100 kn, da se radi o preprodaji cijena bi trebala biti visa od 2100 kn. A cure imaju apsolutno pravo traziti po 500 kn za uredaj, to je jos mala cijena.
2019 12 16
Što to čudo uopće radi da to toliko košta? Da li postoji jeftinija alternativa istome?
2019 12 16
> malllaaaa: > Što to čudo uopće radi da to toliko košta? Da li postoji jeftinija alternativa istome? Imate foreo lunu po 50e, jedino u njega ne idu te maskice i nema brzine. Al meni je sam uređaj bio bezveze za te novce. Radije uzmite fejk s alija, razlike između njega i lune nema 🤔
2019 12 16
> Imate foreo lunu po 50e, jedino u njega ne idu te maskice i nema brzine. Al meni je sam uređaj bio bezveze za te novce. Radije uzmite fejk s alija, razlike između njega i lune nema 🤔 Foreo luna i foreo ufo nisu ista stvar i nemaju istu funkciju. Glavna svrha ufo uredaja je led terapija dok je luna obican silikonski cistac. :)
2019 12 16
> Tihana2509: > > malllaaaa: > > Što to čudo uopće radi da to toliko košta? Da li postoji jeftinija alternativa istome? > Imate foreo lunu po 50e, jedino u njega ne idu te maskice i nema brzine. Al meni je sam uređaj bio bezveze za te novce. Radije uzmite fejk s alija, razlike između njega i lune nema 🤔 Ovo je takva nebuloza da se krizam i rukama i nogama. Sjedi 5
2019 12 16
> XTina.: > > Imate foreo lunu po 50e, jedino u njega ne idu te maskice i nema brzine. Al meni je sam uređaj bio bezveze za te novce. Radije uzmite fejk s alija, razlike između njega i lune nema 🤔 > Foreo luna i foreo ufo nisu ista stvar i nemaju istu funkciju. Glavna svrha ufo uredaja je led terapija dok je luna obican silikonski cistac. :) Mozda se nisam dobro izrazila, znam koja je razlika jer sam imala oba. Cijena foreo ufo i onog sto je on radio mojoj koži nema veze jedno s drugim jer nisam vidjela nikakvu promjenu ni poboljšanje a koristila sam i noćne i dnevne maskice. Hoću reći da mi je bolji bio play plus jer sam barem vidjela da mi dobro očisti kožu i manje su mi se čepile pore. Al realno dobra zamjena je i fejk za puno manje novaca. 🤷‍♀️
2019 12 16
> Admin2nd: > Cure, pročitajte ovaj članak > https://www.netokracija.com/foreo-ufo-black-friday-popust-162982 > Nemojte platiti 500, 600, 900 kn i misliti da ste super prošle! A čuj, one koje nisu uhvatile taj glitch, a žele UFO, 500, 600kn je ok cijena. To im je bila greška koja je ispravljena čim su skužili kaj se događa i da, par njih će se okoristiti time. Imale su i neke druge stranice greške di su im npr. prolazili dupli kodovi, hoćeš sada sve pretraživati? Možda bi bilo bolje popratiti sad kad krene sniženje u Zari 27.12. kak bu osvanulo hrpa stvari skuplje nego na sniženju i tak 2x godišnje, godinama.
2019 12 16
pretraživati? Možda bi bilo bolje popratiti sad kad krene sniženje u Zari 27.12. kak bu osvanulo hrpa stvari skuplje nego na sniženju i tak 2x godišnje, godinama. Bas tako
2019 12 16
> Sanja8888: > pretraživati? > Možda bi bilo bolje popratiti sad kad krene sniženje u Zari 27.12. kak bu osvanulo hrpa stvari skuplje nego na sniženju i tak 2x godišnje, godinama. > Bas tako Pa da, uz obrazloženje da su kupile po punoj cijeni :')
2019 12 17
> Signora_Rey: > Pozdrav, da, nemojte platiti cijenu od 500-600-900 kuna nego platite punu cijenu koja je na Foreovoj stranici 2099 kuna. Nemam nikakvu lošu namjeru sada kada ću ovo napisati, ali smatram da nije uredu da brišete objave UFO-a sa stranice, a posebno ne onima koji su VEĆ prodavali Foreo proizvode (kao što možete vidjeti i po komentarima zadovoljnih kupaca). Ja ne kažem da itko mora kupiti UFO ukoliko zna za Black Friday situaciju koja se dogodila, ali dajte nemojte pričat bezveze. Na ovim se krpicama prodaju svakakve stvari precjenjeno i tko zna zapravo za koliko je išta kupljeno, a sada zbog dva članka admin briše isti oglas već danas stavljen treći puta. U opis slike ako stavim da je kupljen za 74 + poštarina 69 + maske 160 kn (jer ukoliko ne znate kako UFO funkcionira, bez maske vam može stajati na ormaru)= 303 kn + trošak slanja i zarade svega 300 kn, jel onda ok? Mislim, bila sam oduševljena s ovim krpicama i curke su super i ove koje sam putem upoznala, al sad mi već lagano idete na živce s brisanjem slika i stvarima koje ne znate. Ljudi koji su kupili UFO po toj sniženoj cijeni imali su sreće. Tko je kriv drugima što nisu. Ako vi kupite na nekoj super kul ponudi mobitel za duplo jeftinije, recite mi jel bi ga prodali onda za 79 kn? > Svakako, nema veze, hvala adminu, i kupite UFO za 2099 kn- jer je akcija prošla. Ps hvala super curkama koje su imale povjerenja kupile Lune za 300 kn i vidjele da je sve super i original. Laku noc i isprike na dugom postu ❤ koliko vidim da su i Lumie u igri....o svemu pišete kao da se radi o nekoj banalnoj stvari, o nečemu što bi trebalo biti normalno i prihvatljivo?! jbte gdje ja živim...vama je bilo ok grabiti se sa drugima kako bi ulovili ekstremno niske cijene i onda PREPORADAVLI iste, ponavljam PREPRODAVALI!!!!!
2019 12 17
https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10045671/foreo-ufo-pearl-pink-i-mask-make-my-day ovaj još i pravila krši..slike sa neta...
2019 12 17
1 2 Sljedeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj