Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

foreo ufo - pročitajte

https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10045671/foreo-ufo-pearl-pink-i-mask-make-my-day ovaj još i pravila krši..slike sa neta...
2019 12 17
A sto reci, Nina je sve rekla.. Hvala sto ste javile cure, nisam popratila stranicu tih dana.
2019 12 17
Sorry cure koje se ne slažu samnom...ali ipak kao zena ženi?! ...kupiti za 79 predati za 500... Sad kad tek krenu "akcije".. pa su mi haljinu koja je kostala 60 htjeli pridati za 250 +pr... I onda se otvaraju teme po forumima "kako slabo ide prodaja"....
2019 12 18
> tinady: > Sorry cure koje se ne slažu samnom...ali ipak kao zena ženi?! ...kupiti za 79 predati za 500... > Sad kad tek krenu "akcije".. pa su mi haljinu koja je kostala 60 htjeli pridati za 250 +pr... > I onda se otvaraju teme po forumima "kako slabo ide prodaja".... ... i naravno uz to dobijete gratis krive tagove koje Vas automatski odbije od kupnje :@
2019 12 19
Poštovana Nina, Nema potreba za uskličnicima i "deranjem". Molim proučite zakone ukoliko smatrate da se radi o preprodaji. Nisam upucena u to što su Lumie, ali Lune su poklon s obzirom da imam poznanstva u toj branši a meni je dovoljna jedna i nemogu koristit dve istovremeno, a UFO imam dva proizvoda viška koja prodajem s obzirom na to da sam ih kupila za božićne poklone bližnjima. Prema tome mislim da kupiti nešto za 300 i prodati za 450 s maskama nije neka razlika velika, zar ne ? Možda bi Vam trebala to pokloniti, ne znam. I molim, ne optužujte za preprodaju jer su to teške klevete. Pozdrav.
2019 12 19
To je bio marketinški trik, nikakva greška na webu. Taj UFO vjerojatno i vrijedi tih 74 kn. "Iako smo izgubili više od 10 milijuna dolara, dobili smo gotovo 40 000 novih korisnika" aha :') :') :')
2020 01 21
Ja sam kupila foreo lunu ne znam sad koji model od korisnice SignoraRey, bio je za poklon i apsolutno sam extra zadovoljna i foreom i cijenom za koju je prodala! Preporucam🥰 malo je falilo da sam ga sebi zadrzala, ali imam onaj mali od 350, pa da ne krcam nepotrebno🙊
2020 01 24
Prethodni 1 2