Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke-dobri i jeftini parfemi

Sjetih se da sam za ljeto za svaki dan znala uzeti onaj Shakira, isto je ok.
2020 01 06
> Anilokina: > L'Erbolario mirisi su fantazija...ja ih hvalim na sva usta... > spadaju u relativno jeftine parfeme(oko 200 kn), s obzirom da se dugo drže na koži, a mirisi su im tako neobični, npr. kruška, mahovina, pelin, tamjan, lipa... Isprobala sam testere nekih njihovih parfema i slažem se, neobični su jer se stvarno osjeti ta baza parfema nekog cvijeća, voća...
2020 01 06
Ako se netko sjeća ovog parfema? Ima već dosta vremena kako ga nigdje nema...meni je bio prekrasan, postojan. Cijena mu je bila negdje oko 90tak kn u dm-u. Šteta što takve stvarno dobre parfeme povuku sa tržišta. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/abab00b9782900ab5b9627240c8fb9a2.jpg)
2020 01 06
> Eisen77: > Koji su po vama dobri, a jeftini parfemi? Za pojam "jeftini" mislim na one koji su ispod 100 - 150 kn. > Ponekad mi je žao za svaki dan trošiti svoje omiljene parfeme pa tražim neke jeftinije opcije. > Zapravo otvaram temu, jer me zanima i vaše mišljenje. Jeste li ikad naletile na neki tako jeftin parfem koji vas je oduševio svojom kvalitetom i dugotrajnošću? > Evo imam usput jedan primjer, Ulric de Varens - varensia white. Već nekoliko žena me pohvalilo kako se lijepo osjeti, a ja ga platila 70 kn i divim se koliko je dugotrajan. Za svaki dan je odličan i pokazao se čak i boljim od nekih skupljih parfema. > Ima li još takvih? Pozdrav,ja vec duze vrijeme koristim parfen iz zare,zara garden se zove.meni je predobar i jako dugo traje cak duze nego ovi skupi a kosta samo 79kn,100ml.
2020 01 07
> Eisen77: > Koji su po vama dobri, a jeftini parfemi? Za pojam "jeftini" mislim na one koji su ispod 100 - 150 kn. > Ponekad mi je žao za svaki dan trošiti svoje omiljene parfeme pa tražim neke jeftinije opcije. > Zapravo otvaram temu, jer me zanima i vaše mišljenje. Jeste li ikad naletile na neki tako jeftin parfem koji vas je oduševio svojom kvalitetom i dugotrajnošću? > Evo imam usput jedan primjer, Ulric de Varens - varensia white. Već nekoliko žena me pohvalilo kako se lijepo osjeti, a ja ga platila 70 kn i divim se koliko je dugotrajan. Za svaki dan je odličan i pokazao se čak i boljim od nekih skupljih parfema. > Ima li još takvih? Pozdrav, gdje ima za kupiti taj parfem? Baš bi ga htjela isprobati jer sam godinama koristila također Urlic de Varens - lili prune cotton musk ali više ga nema dm i muller. Isto je bio nekih 70kn, a predivan i dugotrajan miris.
2020 01 14
> sandey: > > Eisen77: > > Koji su po vama dobri, a jeftini parfemi? Za pojam "jeftini" mislim na one koji su ispod 100 - 150 kn. > > Ponekad mi je žao za svaki dan trošiti svoje omiljene parfeme pa tražim neke jeftinije opcije. > > Zapravo otvaram temu, jer me zanima i vaše mišljenje. Jeste li ikad naletile na neki tako jeftin parfem koji vas je oduševio svojom kvalitetom i dugotrajnošću? > > Evo imam usput jedan primjer, Ulric de Varens - varensia white. Već nekoliko žena me pohvalilo kako se lijepo osjeti, a ja ga platila 70 kn i divim se koliko je dugotrajan. Za svaki dan je odličan i pokazao se čak i boljim od nekih skupljih parfema. > > Ima li još takvih? > Pozdrav, gdje ima za kupiti taj parfem? Baš bi ga htjela isprobati jer sam godinama koristila također Urlic de Varens - lili prune cotton musk ali više ga nema dm i muller. Isto je bio nekih 70kn, a predivan i dugotrajan miris. Ja sam Varensiu white našla u dm-u. Ali i Muller bi mogao isto imati nekih ulric de varens parfema. Meni baš nije blizu pa rijetko idem tamo da bih mogla provjeriti što imaju.
2020 01 14
> Eisen77: > Koji su po vama dobri, a jeftini parfemi? Za pojam "jeftini" mislim na one koji su ispod 100 - 150 kn. > Ponekad mi je žao za svaki dan trošiti svoje omiljene parfeme pa tražim neke jeftinije opcije. > Zapravo otvaram temu, jer me zanima i vaše mišljenje. Jeste li ikad naletile na neki tako jeftin parfem koji vas je oduševio svojom kvalitetom i dugotrajnošću? > Evo imam usput jedan primjer, Ulric de Varens - varensia white. Već nekoliko žena me pohvalilo kako se lijepo osjeti, a ja ga platila 70 kn i divim se koliko je dugotrajan. Za svaki dan je odličan i pokazao se čak i boljim od nekih skupljih parfema. > Ima li još takvih? Bershkin violet, prekrasan je a jeftin. Radim kao teta u vrtiću i čak bi mi i roditelji govorili da cijeli vrtić miriše po parfemu a špricnula bi 2,3 puta prije posla. Doista isplativ a miris je preeedivan : )
2020 01 21
Preporuke za s.Oliver parfeme So Pure mi je najdrazi,podsjeca me na DG Light Blue 🤗 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f78c8cb70e27097cea55a2311abbd59d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/40dd438c86e68c08afc61541c2629d06.jpg)
2020 01 21
Ja volim jake mirise ali puderaste i da dugo traju,ali ovi mirise koji se sad prodaju osjetis 2-3 sata ,posli nista. Zato su meni odlicna alternativa mlijeka za tijelo,puno duze traju i jeftinija su.
2020 01 21
Mlijeko za tijelo da ima dugotrajniji miris od parfema?! Očito ne koristimo iste parfeme.
2020 01 21
Parfemi iz lidla, oriflame ima neke dobre i stalno je uvijek akcija na njih, s oliver..
2022 03 17
Od jeftinijih: Reebok toaletne vode, Economicove kopije, Cacharel Noa, Christina Aguillera i Naomi Campbell Meni dragi inače: Armani Acqua di Gioia, Narciso Rodriguez Poudree, Lancome La vie Est belle, Carolina H. Good girl, Hugo Boss the scent for her, Calvin Klein Deep Euphoria, Kenzo Amour, Dior Addict, JPG Le male, Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouqet, Prada Candy Kiss, YSL Libre, Guerlain Shalimar Souffle, Moschino Toy 2 bubblegum, Guerlain L'instant magic, YSL manifesto,Armani Lei/She
2022 08 23
1 2 3 4